All for Joomla All for Webmasters
031-33331578 |
031-33312497 |
آخرین اخبار و مطالب

مسافر عباس و همسفر نوروزي، عزيزان شما در حركتي سالم ثابت نموديد حقيقتاً مسافر و همسفر، دو بال پرواز پرنده رهايي مي‌باشند،

منوط به اينكه در كنار هم سفري از نفرت به عشق را تجربه و طي نمايند و اين تغيير، اجراي فرمان است.

«سالگرد تولدتان مبارك»

 

روز پنجشنبه مورخ 97/9/15 جشن تولد پنج سالگي مسافر عباس و همسفر نوروزي در ميان جمع گرم و پرشور مسافران و همسفران در پايان كارگاه آموزشي برگزار گرديد.

آقاي مفتون: 15آذر 76 جناب آقاي مهندس دژاكام توانستند از مصرف مواد مخدر رهايي يابند و تا امروز هزاران نفر از بند اعتياد رها شدند و از جهل بيرون آمدند و به عقل و آگاهي رسيدند. اين روز را گرامي مي‌داريم، ايشان اولين مسافر و مسافر اول هستند و باعث نجات همه ما شدند. به همين مناسبت اين هفته را هفته مسافر ناميده‌ايم. همچنين امروز پنجمين سالگرد رهايي مسافر عباس و همسفر نوروزي است. اين دو عزيز از خدمتگزاران صادق جلسات هستند و امروز از ايشان تقدير به عمل مي‌آيد.

 

مسافر احمد، راهنماي مسافر عباس:

مسافر احمد،‌ راهنماي مسافر عباس: تولد جناب آقاي مهندس دژاكام را خدمت آقاي مفتون و كل جلسه تبريك عرض مي‌كنم و اين روز يك روز تاريخي براي همه ما تا آخر عمر خواهد بود. همچنين سالگرد رهايي مسافر عباس را به كل جلسه و آقاي مفتون كه ادامه دهنده راه آقاي مهندس بودند، تبريك مي‌گويم و آرزوي موفقيت برايشان دارم. خدا را شاكرم بابت اين روز، انشاءاله هميشگي باشد و هست و هر كدام از اين جشن‌ها يك عيد مي‌تواند باشد، زيرا زيباست و در اين جشنهاي تولد فرصتي است كه بابت اين اتفاقات خوب، قدردان و سپاسگزار باشيم و اميدوارم اين جشن‌تولدها روزيِ تمام دوستان باشد و همه بتوانند لذت درمان را ببرند. مسافر عباس و همسفر نوروزي، پنج سال است كه زندگي راحت و با آسايش و آرامش دارند و همگي ما اين را مديون تفكر سروج و جناب آقاي مهندس دژاكام هستيم.

1

 

مسافر محمود، راهنماي سفر اول مسافر عباس

مسافر آقامحمود، راهنماي سفر اول مسافر عباس: من هم به نوبه خود اين روز عزيز را به جناب آقاي مهندس دژاكام و به آقاي مفتون و مسافر عباس و همسفر نوروزي و به كل عزيزان تبريك عرض مي‌كنم. مسافر عباس ساليان زيادي مصرف‌كننده بودند و دفعات زيادي تصميم به ترك گرفته بودند، ولي چون روش و راه را نمي‌دانستند، موفق نبودند. در جامعه جمله‌اي رواج دارد كه خواستن،‌توانستن است ولي ما اينجا متوجه شديم كه كامل نيست و يك كلمه در اين ميان جايش خالي است و آن دانستن است، يعني خواستن با دانستن كامل شده و به توانستن مي‌انجامد. مسافر عباس مي‌خواستند مواد مصرف نكنند ولي راهش را بلد نبودند تا اينكه ايشان با جلسات آشنا شدند و مسير خود توسط آموزشهاي جلسات ياد گرفتند و به رهايي و درمان رسيدند. در آخر براي تمام تازه‌واردين و سفر اولي‌ها و حتي كساني كه در جلسات نيستند و هنوز راهشان را پيدا نكرده‌اند، آرزو مي‌كنم كه هر مصرف‌كننده‌اي كه لياقت درمان را دارد، راهش را پيدا كند و به درمان برسد.

2

 همسفر غلامي، راهنماي همسفر نوروزي: اين روز عزيز را به تك‌تك عزيزان تبريك عرض مي‌كنم. اين جشن تولد با جشن تولد آقاي مهندس همزمان شده و اين يك پيام خوبي است كه هرچند راهمان دور است ولي ارادتي نسبت به آقاي مهندس داشته باشيم. هر موقع قسمت ابتدايي كتاب 60درجه زيرصفر را مي‌خوانم به وجد مي‌آيم، اين واقعاً معجزه الهي است كه شامل حال جناب آقاي مهندس و بعد از آن ما شده كه بتوانيم به اينجا برسيم. انشاءاله راه درمان روزي تمام مصرف‌كنندگان شود. از استاد راهنما جناب آقاي مفتون تشكر مي‌كنم و به مسافر عباس و همسفر نوروزي اين روز را تبريك مي‌گويم. همسفر نوروزي، در سفر اول، خيلي حرف‌گوش كن بودند و قوانين را رعايت مي‌كردند و همين باعث شد در قسمتي از سفر به تشخيصي برسند كه باعث به درمان رسيدن مسافرشان شد. همچنين در سفر دوم، وقتي به درمان رسيدند و گل رهايي را گرفتند، اين را توشه راهشان كردند و با آموزش گرفتن در سفر دوم، بدون هيچ چشمداشت و توقعي به بقيه همدردان خود در هر جايگاهي در حدتوان خودشان خدمت كردند، و اين مي‌تواند الگويي براي چه سفر اولي‌ها و چه سفر دومي‌ها باشد. باز هم اين روز عزيز را تبريك مي‌گويم. ايشان نمونه بارز رسيدن از جهل به عقل هستند و «شو، مي‌شود» و «مي‌توان و بايد» و انشاءاله همه به اين درجه برسيم.

3

 

مسافرعباس:28سال تخريب از نوع ترياك و شيره داشتم، سفر اولم با مدد الهي و راهنمايي راهنماي خوبم، مسافر محمود و همراهي همسفرم، 13ماه و 28 روز طول كشيد، روش درمان، تنظيم دارو بر اساس علائم باليني، دارو شربت اپيوم و هم اكنون 5سال و 23 روز است كه به درمان رسيده و در حال پيمودن سفر دوم مي‌باشم.

تولد مهندس دژاكام را به جناب آقاي مفتون و كل جلسه تبريك عرض مي‌كنم. من 28سال انحراف داشتم و در اين مدت 5سال كه به درمان رسيده‌ام، بهترين لذت زندگيم را برده‌ام. زيرا هر آموزشي مي‌گرفتم، سعي مي‌كردم كاربردي كنم و همين باعث شد جايگاه از دست رفته را در بين فرزندانم به دست آورم. من حدود 30سال همسر و فرزندانم را اذيت كردم، تا جايي كه اجازه نمي‌دادم فرزندم به ورزش برود، در همين جا از همه آنها حلاليت مي‌طلبم.چيزي كه باعث موفقيت من در اين جلسات بود، حرف گوش كردن بود. و همين باعث درمان شدن من بود. از همه سرلژيونها، راهنمايان و درمان شدگان قديمي تشكر مي‌كنم.

 

آقاي مفتون:‌ اگر درمان شدن قديمي و محمودها، ايمان‌ها، شاپورها و... نبودند، ما الان اينجا نبوديم، زيرا اينان به درمان واقعي رسيدند و باعث شدند ديد جامعه اعم از جامعه پزشكي، دانشگاهي، نيروي انتظامي و... به ما تغيير كند. تمام ارزشي كه ما الان در جامعه داريم، به خاطر درمان شدگان قبلي بود كه ايستادند و درست عمل كردند و همين طور درمان شدگان كنوني كه راه آنان را ادامه مي‌دهند و اين باعث ماندگاري ما شده است.

4

 

5

 

فرزند مسافرعباس و همسفر نوروزي: من امروز اينجا آمده‌ام كه تشكر ويژه داشته باشم به ويژه از آقاي مفتون. زماني كه پدرم اعتياد داشتند، تشنجات زيادي در خانواده ما بود و هميشه پدرم در مكاني كه مختص مصرفش بود مي‌رفت و با خانواده نبود. از خيلي از چيزها مثل تفريح محروم بوديم. به خصوص مادرم خيلي اذيت شدند، همه ما خيلي مديون اين جلسات هستيم. از تمام وجود تشكر مي‌كنم و الان واقعاً تشكر مي‌كنم از پدر و مادرم كه تلاش كردند و به اينجا رسيدند و زندگي خوبي را براي خودشان و ما رقم زدند، انشاءاله ما هم بتوانيم در خدمت پدر و مادرمان باشيم.

آقاي مفتون: دستاورد فردي مسافر عباس و همسفر نوروزي اين بود كه از گذشته نامطلوب خود گذشتند و الان به جايي رسيدند كه فرزندشان از آنها قدرشناسي مي‌كند. اما تبديل كردن دستاورد فردي به خرد جمعي براي خدمت كردن، سخت است. البته همه مي‌توانند ولي ماندگاري‌اش مهم است، زيرا دستاورد فردي در خرد جمعي دخيل مي‌شود. مسافر عباس و همسفر نوروزي از دستاورد فردي عبور كرده و خود را وقف خرد جمعي كردند، بدون هيچ تسويه حساب با كسي، بدون كينه‌ورزي، بدون ناراحتي و...، دليلش اين است كه امروز فرزندشان با تمام وجود، خوشحال است. فرزندي كه شايد پدرش اصلاً بزرگ شدنش را نديده بود زيرا مسافر عباس 28سال مصرف كننده بود. اين چيزي است كه همه مصرف‌كنندگان دارند.

7

 

همسفر نوروزي: مقارن شدن جشن امروز را با 15 آذر، سالروز تولد بزرگ‌مرد جناب آقاي مهندس دژاكام را به ايشان و شاگرد خلفشان جناب آقاي مفتون تبريك مي‌گويم. به نظر من، افرادي مثل جناب آقاي مهندس و جناب آقاي مفتون كه مي‌مانند تا خدمت كنند، منتخب خدا هستند تا چون منِ دردمندي كه در آشفتگي‌ها و سردرگمي‌ها بودم و در منجلاب كينه‌ها، تنفرها و... دست و پا مي‌زدم بيايم و به درمان برسم. از كليه سرلژيون‌ها و راهنمايان و كساني كه قديم بودند و كساني كه هم اكنون آمده‌اند تا درمان شوند و اين رسالت بزرگ را به دوش بگيرند، تشكر و سپاس دارم. تشكر ويژه از همسفر غلامي دارم زيرا هم در سفر اول و هم سفر دوم، در خدمتشان بودم، متانت و وقار ايشان الگوي من بود. زيرا بدون تحليل سريع سخن مي‌گفتم و آسيب مي‌ديدم و آسيب مي‌زدم. هميشه نفس و جهالت بر من غالب بود و عقل اصلاً فرمان نمي‌داد، هر كدام از عزيزان جلسه، خصلت خوبي داشتند كه سعي مي‌كردم آن رفتارها را در خودم نهادينه كنم. صحبتي كه فرزندم داشتند، درد و دل فرزندان همه ماست. واقعاً نه دانستيم و نه فهميديم و با جهالت زندگي كرديم، نمي‌دانستيم آن رفتارها چه تخريب‌هايي براي فرزندان ما دارد و خدا را شكر مي‌كنم كه افرادي چون آقاي مفتون بعد از درمان خودشان ماندند و چنين بستري براي ما مهيا شد و در غير اين صورت خدا مي‌داند چه بر سر زندگي من و فرزندانم بود. در زندگي من، بعد از درمان شدن، امتحانات ديگري آمد و سعي كردم با آموزشهايي كه ديدم، يكي يكي به آرامي حل كنم و تمام دستورجلسات به من پيام مي‌داد و مي‌توانستم در معضلات زندگي، مرهمي بر زخم فرزندانم باشم و اين را مديون جلسات هستم. اگر در جلسات خدمتي در هر جايگاهي به من داده مي‌شود، سعي مي‌كنم با خلوص نيت انجام دهم، انشاءاله مقبول درگاه الهي باشد ولي طبق پارچه نوشته، باز هم شرط اين است كه از جهالت بگذريم. من قبلاً روحيه طلبكاري و نفرت از مسافرم داشتم و او و خانواده‌اش را مقصر مي‌دانستم، ولي از همه آنها گذشتم. زيرا آنها باعث شدند كه من به خود بيايم و از همه تشكر مي‌كنم.

 

تقدير و ساپس مسافر عباس از راهنمايان خود مسافر احمد، مسافر محمود و مسافر مهدي

همچنين تقدير همسفر نوروزي از سرلژيونشان همسفر غلامي

8

 

9

 

19

 

 

آرزوي مسافر عباس: خدايا تمام بيماران را شفا عنايت بفرما.

آرزوي همسفر نوروزي: آرزو مي‌كنم تك‌تك عزيزان به اين جايگاه برسند و انشاءاله اين مقام را درك كنند.

 

10

 

11

 

 آقاي مفتون: طبق پارچه نوشته «مسافر عباس و همسفر نوروزي، عزيزان شما در حركتي سالم ثابت نموديد حقيقتاً مسافر و همسفر، دو بال پرواز پرنده رهايي مي‌باشند، منوط به اينكه در كنار هم سفري از نفرت به عشق را تجربه و طي نمايند و اين تغيير، اجراي فرمان است»؛ اجراي فرمان، يعني فرمان است كه تغيير كنيم. اين فرمان الهي است. راهكارها و برنامه‌هايش هم مهياست، مهم اين است كه ما چه چيزي انتخاب مي‌كنيم. مسافراني كه با همسفرانشان در حال سفر هستند، بدانند كه اگر درست بال بزنند، به مقصد رهايي مي‌رسند، اين دو عزيز، تجربه‌اي از نفرت به عشق دارند. بايد بدانيم نفرت داشتن از جهل است و بپذيريم بخشي از آن را خودمان رقم زديم، ما همسرمان را مقصر دانستيم و همسرمان هم ما را مقصر دانست. مسافر عباس و همسفر نوروزي نشان دادند كه دو پال پرنده اگر درست بال بزنند، به مقصد خواهند رسيد.

 

تبريك و تهنيت مسافران و همسفران به مسافر عباس و همسفر نوروزي 

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

18

 

20

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید