All for Joomla All for Webmasters
031-33312497 |
آخرین اخبار و مطالب

روز يكشنبه مورخ 98/3/12 جشن رهايي مسافر حسين در ميان جمع گرم و پرشور مسافران و همسفران روزه‌دار برگزار گرديد.

 

آقاي مفتون: امروز يكي از روزهايي است كه يك نفر ديگر به قله رهايي رسيده است و رحمت و بركت ماه مبارك رمضان شامل حال ما شده و اميدوام مغفرت هم شامل حال ما شود. مغفرت آمرزيده شدن است، يعني گناه را ديگر تكرار نكنيم، درصد خطاهاي ما كمتر شود. امروز يكي از عزيزان با تلاش و سعي و كوشش خودش به قله رهايي رسيده، رسيدن به درك درماني نياز به لياقت، همت، استفاده از تجربه و آموزش و بهره بردن است. جشن رهايي براي خود فرد نيست، ‌يك دريچه و انگيزه است براي تازه‌واردين و براي عزيزاني كه هنوز درمان را درك نكرده‌اند، تا بدانند براي يك نفر شد و براي آنها هم مي‌شود. مسافر حسين به سمت نور برگشت و اجازه داد نور به او بتابد، رحمت شامل حالش شده، اميدوارم مغفرت هم شامل حالش شود و ديگر گذشته‌اش را كه او را به سمت  تاريكي برده بود، تكرار نكند. به خودش، به خانواده‌اش، به معرفي كنندگان او، تبريك مي‌گويم. يك آدرس درست يك خانواده را نجات مي‌دهد و يك آدرس غلط و استادي و فشار بر كسي او را از درمان دور مي‌كند و گناه شامل حال ما مي‌شود.

1

مسافر احمد، راهنماي مسافر حسين:

جا دارد اين روز عزيز را خدمت جناب آقاي مفتون،‌ جناب مهندس دژاكام و كل جلسه سروج تبريك عرض ‌كنم. همانطور كه استاد گفتند، از رحمتي كه از طرف خداوند در اين جلسات جاري است، امروز حسين به سلامت رسيد،‌ با اندازه و ظرفيتي كه داشت و به ميزاني كه خواست از اين رحمت استفاده كرد و به سلامت جسم رسيد. اميدوارم همانطور كه سلامت جسم و تعادل جسمي را تا اندازه‌اي به دست آورده، ‌انشاءاله از نظر تفكر و روح و روان همين گونه شود و مغفرت شامل حال او و ديگران و حتي خود من شود. جاي تبريك براي جلسات است كه خواسته درماني در جلسات شكل گرفته و همه مي‌خواهند به نتيجه برسند، پس بايد تلاش عاقلانه‌اي انجام دهند، حسين از زماني كه وارد لژيون اصلي شد و خواست درمان را آغاز كند با همه افراد و اعضاي لژيون و همه چيز و همه كس زاويه داشت ولي آمد و خسته نشد و مي‌خواست تغيير كند ولي راه را نمي‌دانست، اما بعد از مدت زماني، به تشخيص كميته آموزش قرار شد مسافر حسين گردانندگي لژيون را بر عهده داشته باشد و همين باعث استارت درمان او شد. او از همان زمان به همان ميزاني كه آموزش گرفت و ياد گرفت، حرف زد و اين به او خيلي كمك كرد. با آموزش و استفاده از تجربيات امروز توانست اينجا بايستد و به قله رهايي برسد.

3

مسافر حسين:

14سال سوءمصرف از انواع مواد مخدر صنعتي و سنتي داشتم، الكل ترياك، شيره، ترامادول، هروئين، زمان ترك با شربت متادون آشنا شدم كه روزانه 45سي‌سي مصرف مي‌كردم آخرين مواد مصرفي روزانه 2گرم شيره به همراه شيشه بود، لطف و مدد الهي شامل حالم شد، طول سفر اولم با تشكر از آقاي مفتون و راهنماي خوبم، مسافر احمد، 11 ماه و 11 روز طول كشيد، روش درمان، كاهش پله‌اي متادون، دارو شربت اپيوم بر اساس علائم باليني و هم اكنون 92روز است از هرگونه دارو بي‌نياز و در حال سپري نمودن سفر دوم مي‌باشم.

جا دارد اول از آقاي مهندس حسين دژاكام، كاشف بيماري اعتياد تشكر كنم، بعد از آن از شاگرد خلفشان جناب آقاي مفتون بنيانگذار كنگره 60 در اصفهان و همچنين بنيانگذار تشكيلات سروج تشكر كنم، همچنين از راهنماي خوبم مسافر احمدآقا تشكر مي‌كنم كه آموزشها و راهنمايي‌هايي كه به من مي‌كردند، باعث شد از جلسات زده نشوم و هميشه راهم را درست بروم. زماني كه وارد جلسات شدم، اوضاع ورشكستگي مالي خيلي بدي داشتم، هميشه فراري بودم و مصرف‌كننده شديد مواد بودم. از صبح تا شب مشغول مصرف بودم و شب هم به دنبال تهيه مواد مي‌رفتم. خودم و خانواده‌ام را فراموش كرده بودم و هيچ چيز برايم مهم نبود. مددالهي شامل حالم شد با تشكيلات سروج آشنا شدم، اوايل هدفم، درماني نبود و براي جبران ورشكستگي آمده بودم. افكار افيوني مرا احاطه كرده بود و اجازه حركت نمي‌داد. با راهنمايي مسافر احمد و آقاي مفتون هرچند خيلي سخت بود ولي توانستم حركت كنم و با تكرار و تمرين و استمرار در شركت در جلسات توانستم اين كار را انجام دهم. همه اينها را مديون تفكر سروج هستم و اميدوارم نصيب و روزي هر كس كه خواسته درماني دارد بشود.

4

همسفر غلامي، راهنماي همسفر موسوي:

ضمن خيرمقدم به همه مهمانان عزيز و قبولي طاعات و عبادات، اين روز عزيز و اين رهايي را تبريك عرض مي‌كنم. به آقاي مهندس دژاكام و بنيانگذار جلسات سروج آقاي مفتون، تبريك عرض مي‌كنم. همسفر موسوي، رحمت الهي شامل حالشان شد و وارد سفر درماني شدند، براي هر كدام از همسفران به خاطر داشتن تفكرات زائد، درك آموزشها و متوجه شدن اشتباهات طول مي‌كشد و همسفر موسوي نيز اينگونه بودند و در طول سفر به مسائلي برخورد مي‌كردند و متوجه مي‌شدند درك درماني را پيدا نكرده‌اند. و يا گاهي فكر مي‌كردند با تلاش نكردن و فقط توكل كردن اين مسير خود به خود طي مي‌شود و هر بار كه اين مسائل را متوجه مي‌شدند، اما بدون اينكه ناراحت شوند و يا از كسي بدشان بيايد، يك نقطه مي‌گذاشتند و حركت نويي را شروع مي‌كردند و با حركت و تلاششان امروز اينجا ايستادند و تا حدودي سلامت براي خودشان و مسافرشان اتفاق افتاده،‌ انشاءاله در طي مسير و با وارد شدن به سفر دوم موفق باشند و به موفقيت‌هاي بيشتر برسند، به خودشان و خانواده‌شان و تمام اعضايي كه در اينجا حضور دارند تبريك مي‌گويم و انشاءاله بركت اين رهايي به قدري باشد كه در طي سال هر روز از اين رهايي‌ها داشته باشيم.

5

همسفر موسوي:

از آقاي مهندس دژاكام، كاشف بيماري اعتياد و از آقاي مفتون برگزاركننده جلسات سروج در اصفهان تشكر مي‌كنم. با دستور جلسه امروز متوجه شدم رحمت خداوند شامل حال من شد. من در تاريكي بودم و با تعصبات خودم، ماه رمضان را براي خودم سخت مي‌كردم و هميشه دنبال رحمت و مغفرت مي‌گشتم و فكر مي‌كردم با عبادات بيشتر مي‌توانم به مغفرت برسم ولي مثل معجزه بود و در همين ماه رمضان رحمت شامل حال من شد و يك لحظه تمام خانه من روشن شد، دنبال اين نور مي‌گشتم و دقيقاً بعد از مدت كوتاهي با حال زار و ناراحت، با خانم مرادي آشنا شدم، ايشان همسايه ما بودند و به يك نفر ديگر كه مشكل داشت، آدرس اينجا را دادند و من همان لحظه پيام را گرفتم و دنبال آدرس آمدم و اينجا را پيداكردم. در وادي‌ها صحبت از اين است كه خداوند نور آسمانها و زمين است و من آن رحمت را ديدم و به اين جايگاهي كه در اين ماه مبارك در آن قرار گرفتم، به ديد مثبت مي‌نگرم كه هرچند مغفرت و بازگشت از ضدارزشي‌ها سخت است ولي اينجا درك كردم و فهميدم و اميدوارم بتوانم عملي كنم. از سرلژيونم همسفر غلامي تشكر مي‌كنم كه مرا در اين سفر خيلي ياري كردند، در ابتداي سفرم معتادپرور بودم و آموزشها را با ذهنيات خودم برداشت مي‌كردم و در خانه اجرا مي‌كردم، عدالت بر من جاري شد، مسافرم از درمان خارج شد و مدتي بعد با جمله‌اي تأثيرگذار از ايشان كه به من گفتند «اگر تابحال براي مسافرت مي آمدي، چند ماهي هم براي خودت بيا» انگيزه‌اي براي ادامه دادن در من ايجاد شد و عدالت بر من جاري شد و مسافرم به جلسات برگشت و انشاءاله سفر دوم نقطه آغازي باشد بر تاريكي‌ها و مغفرت شامل حالم شود.

آقاي مفتون:

براي به درمان رسيدن يك نفر، چندين نفر تلاش مي‌كنند، مسافر عباس، همسفر كرمي، مسافر رضا، مسافر آقامهدي، مسافر احمدآقا، آقاي دكتر امان‌بخش،

همسفر مكري، همسفر عليزاده، همسفر احمدي، همسفر غفاري، همسفر قاسمي،

6

9

 

10

همسفر دكتر امان بخش:

بعضي از زمانها مقدسند و رحمت به صورت ويژه جاري مي‌شود و ماه رمضان از اين زمانهاست كه مهندس دژاكام هم توانستند باالهام از روزه ماه مبارك، درمان اعتياد را كشف كنند. براي روزه صحبت زياد است و يكي از آنها اين است كه با روزه، درمان اعتياد كشف شد. كشف شدن چيزي جزء قوانين كائنات و حقايق هستي است و از خود شخص نيست، چيزي كه كشف شده يك روش درمان است كه كليد آن هم نظم است. روزه تمرين نظم است. حتي كساني هم كه مصرف‌كننده نيستند، در خوردن، خوابيدن، نگاه كردن و... نظم نداشتند، ‌انشاءاله توانسته باشيم درصدي از اين نظم را در ماه مبارك رمضان برداشت كرده باشيم و تا حدودي به زندگي‌هايمان نظم بدهيم، به ‌زبان، به ‌چشم، گوش، شكم و... نظم بدهيم. بيشترين نظم را مصرف‌كنندگان به خود مي‌دهند زيرا نامنظم‌ترين افراد بودند و مواد را هرطور كه مي‌خواستند مصرف مي‌كردند و اين از سخت‌ترين كارهاست و مسافر حسين نظم داد و نتيجه‌اش را گرفت. همانگونه كه خداوند راجع به روزه مي‌فرمايند روزه از من است و من خود پاداش روزه هستم. درمان هم كه برگرفته از روزه ماه مبارك رمضان است، حس كردن وجود الهي است. نوري است كه در درون خود حس مي‌كنند و مهمترين پاداش را مسافر حسين گرفتند. اين روز بزرگ را به همه مسافران و همسفران و مخصوصاً جناب آقاي مفتون تبريك مي‌گويم. تغيير نگاه ما به واسطه زحمات ايشان بود و خدا را شاكريم كه جلسات سروج با درمان مسافر حجت در سروج 2حسن شروع داشت و درمان مسافر حسين هم حسن ختام ماه مبارك بود و اميدوارم بركت بيش از پيش شامل حال همه ما شد.

7

همسفر مرادي و مسافر ايمان، از معرفي كنندگان جلسات سروج به همسفر موسوي و مسافر حسين بودند. مسافر ايمان اولين رهاشده تشكيلات سروج است و حدود 11سال پيش درمان شده است. پيام جلسات را همسفر مرادي مادر مسافر ايمان به همسفر موسوي مادر مسافر حسين دادند و بهترين كسي كه مي‌تواند گل رهايي را به مسافر حسين بدهد، مسافر ايمان است.

11

تقديم گل رهايي مسافر حسين توسط مسافر ايمان

و تقديم گل همسفر موسوي و راهنمايشان توسط همسفر مرادي مادر مسافر ايمان

12

همسفر محمدي، خواهر مسافر حسين:

اين روز را به آقاي حسين دژاكام و آقاي مفتون و همچنين به  برادر عزيزم تبريك عرض مي‌كنم. روزي كه متوجه شدم برادرم مصرف كننده است، براي اينكه برادرم بود، ناراحت شدم و منيت با من بود و زماني كه حسين به جلسات آمد، من هم تصميم گرفتم بيايم و اينجا متوجه شدم كه من هم بيمارم و بهتر است براي درمان خودم بيايم و تلاش كنم. آن روز نمي‌دانستم مصرف كننده شدن حسين براي چيست ولي رحمت الهي شامل حال ما شد و باعث شد ما با اين جلسات آشنا شويم و بياييم تا خودمان را درمان كنيم. خيلي سخت بود ولي الان واقعاً خوشحالم كه برادرم در اين جايگاه ايستاده و توانسته درمان شود،‌ اميدوارم مغفرت هم شامل حال او و ما بشود.

13

آقاي مفتون: بارها گفته‌ايم پايان هر نقطه سرآغاز خط ديگري است. مسافر حسين كار به خصوصي نكرده، از يك چاله درآمده و از اين به بعد چاه‌هاي زيادي است كه به يك چشم برهم زدني ما را به درون خود مي‌كشد و آنجاست كه ايمان سوزي شروع مي‌شود و ايمان سوزي بدترين گناه است. اميدوارم مغفرت شامل حال همه از جمله مسافر حسين شود.

دیدگاه‌ها

0 #6 پاسخ: جشن رهايي مسافر حسينملکی 1398-03-17 12:35
با عرض سلام و خدا قوت.. .روز رهایی مسافر حسین رابه جناب مهندس دژاکام و آقای مفتون و همه دست اندرکاران سرکج وهمسفرموسوی وهمسفر محمدی از صمیم قلب تبریک عرض میکنم.
0 #5 پاسخ: جشن رهايي مسافر حسينمسافر علیرضا رفیعائی 1398-03-16 21:34
سپاس فراوان خداوند بخشنده و مهربان را که شاهد این روزهای ارزشمند هستیم،تشکر از آقای مهندس دژاکام و آقای مفتون و خانواده سروج،به مسافرحسین تبریک میگویم و ازش تشکر میکنم چونکه ثابت قدم بودن و خسته نشدن و پایمردی که درراه رسیدن به هدف مقدس درمان داشت برای من همیشه الگو بوده و امیدوارم در سفر دوم هم موفق باشند،خدا را هزاران بار شکر
0 #4 پاسخ: جشن رهايي مسافر حسينهمسفر غفاری 1398-03-14 17:43
درودوخداقوت....این رهایی رابه آقای دژاکام وآقای مفتون تبریک میگیویم وامیدوارم شاهد هرچه بیشتر رهایی عزیزان از بند شیطانی اعتیاد باشیم وهمچنین به تیم کوهنوردی سروج هم تبریک میگویم وآرزوی موفقیت برای خانواده و خود مسافر حسین رادارم. باتشکر
0 #3 پاسخ: جشن رهايي مسافر حسينهمسفرکشاورز 1398-03-14 15:24
باسلام.هزاران تبریک به همه جمعیت سروج..برای رهایی مسافرحسین.من حضور فیزیکی نداشتم امااز راه دور بسیار بسیار خوشحالم که یکی دیگراز همدردانمان به رهایی رسیدند.
0 #2 قدرشناسیمسافرعلیرضا م 1398-03-14 12:50
خداراشکرکه سپهردرمان کشف شدویک نفردیگرازدام اعتیادنجات پیداکردوجاداره ازکاشف بیماری اعتیادجناب اقای دژاکام وازبنیان گذارجلسات سروج جناب اقای مفتون کمال قدردانی وتشکرراانجام دهم
0 #1 پاسخ: جشن رهايي مسافر حسينهمسفرفولادی 1398-03-14 11:20
باسلام رهایی مسافرحسین رابه کل جلسه واقای مهندس دژاکام واقای مفتون وهمسفرموسوی تبریک عرض میکنم وامیدوارم هرهفته شاهداین رهایی هاباشیم

Comments are now closed for this entry