All for Joomla All for Webmasters
031-33312497 |
آخرین اخبار و مطالب

از بزرگترین اهداف سروج ، ایجاد فضایی گرم و امن همراه با لذت بردن از نعمات الهی می باشد

در راستای این هدف همه ساله اردوهای فرهنگی و آموزشی و تفریحی برای گروه های مختلف اعضای جلسه برگزار می گردد تا اعضا بیاموزند چگونه می توان با وجود مشکلات تفریح سالم در یک فضای حریمانه داشته باشند.

روز شنبه 1 تیرماه 1398 طبق روال هر ساله همسفران بعد از ماه مبارک رمضان به یک اردوی سیاحتی، فرهنگی، آموزشی رفتند.

این اردو شامل برنامه های آموزشی ،تفریحی و فرهنگی بود که با برنامه ریزی دست اندر کاران برگزاری اردو به بهترین شکل برگزار گردید.

در این روز پرخاطره و شیرین و به یادماندنی دوستان با خوبی و خوشی و همچنین رعایت حرمت ها و قوانین البته در یک فضای بازتر نهایت لذت و خوشی را در کنار یکدیگر تجربه کردند.

جا دارد در اینجا از همسفر غفاری اردوبان سروج و تیم منتخب ایشان که در یک کار گروهی بسیار هماهنگ و با برنامه ریزی بسیار مقتدرانه و دقیق توانستند یک روز سالم، شاد و مالامال از لذت و خوشی را برای همسفران رقم بزنند، تشکر و قدردانی ویژه داشته باشیم.

بعد از رسیدن به باغ، در ابتدا همسفران صبحانه و چای (که توسط دوستانی که زودتر رفته بودند و آن را آماده کرده بودند)، میل نمودند.

۱

 

2

3

 

4

بعد از آن یک لژیون دسته جمعی از همه اعضا با عنوان لژیون خاطرات خوش برگزار شد که دوستان خاطرات شیرین خود را برای دیگر همسفران بازگو کردند و موجبات خنده و شادی در بین همه فراهم شد.

در این زمان، دوستان با شيريني و شربت پذیرایی شدند.

سپس گروه نمایش، نمایشنامه ای را که چند ماه برای آن تمرین کرده بودند به روی صحنه آوردند:

نمایشنامه از كتاب ادموند و هليا، نوشته جناب مهندس دژاكام، انتخاب شده بود. كه پرده هشتم و دهم و دوازدهم به روي صحنه رفت.

جا دارد از تیم نمایش که با بازی زیبایشان به کارگردانی همسفر عليزاده نهایت استعداد خود را در نقش‌آفريني كاراكترهاي نمايش به کار بردند، نهایت تشکر و قدردانی را بنماییم.

عکس از اعضای تیم نمایش

23

صحنه اي از نمايش كه در آن ادموند و هليا، به ميوه ممنوعه نزديك مي‌شوند.

6

بعد از كمي استراحت، همکاران تیم ناهار، سفره های غذا را کشیدند و از دوستان دعوت شد که ناهار خود را صرف نمایند.

7

دوستانی که با هنرنمایی خود، شیرینی و دسرهای خوشمزه درست کرده بودند، در یک رقابت سالم و دوستانه قرار گرفتند و طبق نظر داورانی که از میان همسفران انتخاب شده بودند، مورد سنجش واقع شدند و به عنوان یادگاری هدایایي به آنها تقدیم شد.

همچنين به برگزيدگان مسابقه مشاعره و منتخبين مسابقه پاسخ به سوالات متون وادي‌ها و همچنين كتاب ادموند و هليا، هداياي تقديم گرديد.

8

 

9

 

11

 

12

در بین برنامه‌ها دوستان از آلو زرد و سیب گلابهای باغ تناول کردند و لذت بردند. (جای همگی خالی)

دوستان به عنوان عصرانه، آش رشته ای که توسط همسفران طبخ گردید، با کشک و پیازداغ فراوان میل نمودند.

13

 

14

در آخر همه افراد به نظافت مکان پرداختند و سپس با سرلژیونهای خود عکسهای یادگاری گرفتند.

لژيون همسفر احمدي

15

لژيون همسفر عليزاده

17

لژيون همسفر غلامي

19

لژيون همسفر غفاري

20

سرلژيونهاي همسفران سروج

21

در آخر جا دارد از کلیه کسانی که در برپایی این اردوی فرهنگی تلاش و مساعدت نمودند، کمال تشکر و قدردانی را داشته باشیم، از جناب آقای مهرداد مفتون، بنیانگذار جلسات که با تدابیر دوراندیشانه خود، یک چنین روزهای شادی را برای همسفران رقم می زنند، از همسفرغلامي، مسئول همسفران، همسفر غفاری عزيز، اردوبان، کلیه سرلژیونها، تیم تدارکات: مسافران محمدپورحسین، مسافر حجت، مسافر احمد، مسافر عباس، و تمام خدمتگزاران دلسوز و مخلص

تشکر ویژه و ممتاز داریم از مسافر مسعود و همسفر عاطفی نیا که با سخاوت هرچه تمام تر باغ خود را در اختیار همسفران قرار دادند و با خلوص و صداقت بسیار پذیرای مهمانان جلسه بوده و در جهت راحتی و آسایش این عزیزان تلاش بسیار نمودند.

به امید روزهای خوش برای همگان

دیدگاه‌ها

0 #21 اهمسفرکشاورز 1398-04-04 23:50
باسلام.سپاس فراوان از آقای مفتون وهمه خدمتگزاران سروج.ماخانواده های مصرف کننده همیشه از باغ وتفریح خاطرات تلخ ودردآور داشتیم.اما اردوی همسفران بسیار لذت بخش بودبارعایت حرمتها وقوانین بسیارخوش گذشت.وتبدیل شده به یک خاطره خوش وبه یادماندنی.نمایش ادموند وهلیا بسیارتأثیرگذار بود.
0 #20 اردوی همسفرانهمسفر عدنانی 1398-04-04 00:46
  • با سلام وتشکر از بنیان گذار سروج وهمسفر غلامی وهمسفر غفاری وهمسفر علیزاده عزیز بابت تدارک نمایش خیلی خوبشان وهمه عزیرانی که در تدارک این اردو زحمت کشیدند .خیلی خوش گذشت وخاطره به یاد ماندنی برایمان داشت .البته که جای همسفر قاسمی عزیز خیلی خالی بود و لحظه , لحظه به یادشان بودم . وارزوی سلامتی برای خودشان ومسافر اقا مهدی از ایزد منان دارم .باز هم تشکر ویژه دارم
0 #19 تقدیر وتشکرصفی خانی 1398-04-04 00:19
سلام وخداقوت خدمت همه عزیزانی که برای برگزاری این اردو زحمت کشیدند
0 #18 تقدیر وتشکرصفی خانی 1398-04-04 00:12
سلام وخداقوت خدمت جناب آقای مفتون ,همسفر غفاری وتمام عزیزانی که برای برگذاری این اردو زحمت کشیدند ,روز بسیار خوب همراه با آموزش بود
0 #17 پاسخ: اردوي فرهنگي تفريحي همسفرانهمسفر رضازاده 1398-04-03 20:18
با تشکر از بنیان گذار جلسات جناب آقای مفتون و همسفر غلامی و اردوبان عزیز همسفر غفاری و تیم تدارکات و همه همسفرانی که در کنارشان یک روز شاد و لبریز از انرژی را پشت سر گذاشتیم برای همه آرزوی سلامتی میکنم و باز هم شپاسگزارم
0 #16 پاسخ: اردوي فرهنگي تفريحي همسفرانهمسفر غفاری 1398-04-03 16:29
درود وخداقوت.....وظیفه خودم میدانم که تشکرویژه از آقای مفتون داشته باشم که با تدبیر قشنگ وخردمندانه خود این فرصت رادراختیار همسفران گذاشتندکه بتوانیم یک روز شاد ویک تجربه ماندگار داشته باشیم. ازتک تک همسفران که در این اردو همراهی کردند وبخصوص آقای مسعودوهمسفرعاطفی نیا بسیارسپاسگزارم که مارا به باغ شان باتمام حضور و وجود پذیرفتن و به نحو احسنت پذیرایی کردند از تیم خادمین صادق وعاشق سروج بسیار بسیار تشکر میکنم
0 #15 اردوی فرهنگی تفریحیهمسفرموسوی 1398-04-03 15:55
با تشکر وسپاس فراوان از همه ی عزیزان که زحمت کشیدند وتشریف اوردند وهمه در کنار هم یک روز شاد وبه دور از تنش را سپری کردیم واین شادی به خاطر تفکریسروج که به ما اموخت که در کنار مشکلات. هم می توان شاد بود هم میتوان اموزش دید تا مشکلات نیز در زمان خودش حل گردد باز هم از تیم واردو بان کمال تشکر رادارم
0 #14 پاسخ: اردوي فرهنگي تفريحي همسفرانهمسفر شریفی 1398-04-03 15:49
با عرض سلام و احترام خدمت شما خدمتگزاران جلسات سروج میخواستم از کسانی در اردو زحمت کشیدن سپاسگزاری کنم انشاالله که در تمام مراحل زندگیتان موفق و پیروز باشید
0 #13 اردوی فرهنگی تفریحی همسفرانهمسفربندعلی 1398-04-03 14:42
باعرض سلام وتشکر ویژه ازجناب آقای مفتون همسفر غفاری وهمسفران ومسافران گرامی .اولین تجربه من بود وبسیار عالی والهام بخش بود خداوند حافظ و نگهدار همه دوستان باشد.
0 #12 قدر دانی و تشکر از برگزاری اردوهمسفر حبیب فر 1398-04-03 02:47
با سلام و عرض تشکر و خسته نباشید از بنیانگذار سروج جناب آقای مفتون که چنین تدبیری را برای همسفران در نظر گرفتند و همچنین از همسفر های عزیز همسفر غلامی همسفر علیزاده و همسفر غفاری نهایت تشکر و قدر دانی را دارم که با زحمات بی وقفه خود باعث شدن یک روز به یاد ماندنی برای همسفران رقم بخورد و من خودم به شخصه اونقدر در کنار دوستان و همسفران سروج روز آرام به خوشی را سپری کردم که برای اولین بار فرزند ده ساله ام رو که در خانه تنها بود به دلیل اینکه اجازه نداشت در این اردو باشد کلن فراموش کرده بودم و برای اولین بار سعی کردم در لحظه باشم و از این محیط مفرح و یک رنگ لذت ببرم و از خدا می خواهم طول عمر با عزت به تمام زحمت کشان این مرکز عنایت بگرداند و نیز از مسافرانی که در این سفر کوتاه قبول زحمت کردند و کمک حال ما بودند نیز تشکر می کنم

Comments are now closed for this entry