All for Joomla All for Webmasters
031-33312497 |
آخرین اخبار و مطالب

روز شنبه مورخ 98/4/1 اردوی فرهنگی آموزشی همسفران برگزار گردید که به علت بازتاب گسترده این اردو در بین همسفران بر خود لازم دیدیم که مصاحبه ای با مسئولین این اردو، همسفر غلامي و همسفر غفاری، ترتیب دهیم و دوستان را در جریان این گفتگو قرار دهیم.

 

مصاحبه با مسئول همسفران سروج، همسفر غلامی

28

۱- خودتان را معرفی نمایید؟

بنده همسفر غلامی هستم مسئول کمیته همسفران جلسات سروج

۲- اردوی امسال را چگونه دیدید؟

خیلی خوب بود با اینکه اولین روز تیر ماه هوا گرم بود، اما همه چیز طبق برنامه پیش رفت و همه همسفران اذعان داشتند كه به آنها خیلی خوش گذشته است.

۳- به نظر شما نظم اردو چگونه بود؟

ساعت حرکت و برنامه هایی که طی روز بایستی انجام می‌شد، همه خیلی خوب و طبق برنامه مشخص شده و با نظم كامل اجرا شد.

۴- آیا همکاری همسفران شرکت‌کننده در اردو با شما ملموس بود؟

بله، همسفرانی که به آنها خدمت واگذار شده بود، واقعآ با عشق خدمت می‌کردند، از نظر رعایت قوانین و حرمت‌ها همه خیلی خوب بودند. امیدوارم با آموزش و درک بهتر نسبت به اردو نقاط ضعف هم برطرف شود.

۵- آیا به هدف سروج در برگزاری اردو دست یافتید؟

هدف سروج یک ارودی تفریحی، آموزشی و فرهنگی است. به نظر من این فرصتی است برای تجربه در كنار هم بودن و لذت بردن همراه با رعایت حریم‌ها، همچنین با برگزاری برنامه های متنوع مثل نمایش و یا مشاعره خیلی از استعدادهای نهفته ما احیا می‌شود و باوری در همسفران بوجود می آید. همچنین آموزشهایی که در قالب جلسات فرا گرفته‌ایم در یک محیط بازتر و شرایطی متفاوت تر عملاً تجربه می‌کنیم. البته هیچوقت هیچ چیز تمام و کامل نیست، ولی وقتی جهت درست و سالم باشد و حرکت در این مسیر هم سالم، مطمئنا رسیده‌ایم و به بهترینها هم خواهیم رسید.

۶- هدف شما از برگزاری نمایشنامه در اردوی امسال چه بود؟

همانطور که از اسم اردو مشخص است، درعین حال که یک تفریح برای تماشاچیان و بازیگران است، یک روز شاد آموزشی برای تمرین و تکرار آموزشهای جلسه است، تا هم با فرهنگ و هنر آشنا شویم و هم بستری باشد برای شکوفایی درست صحبت کردن، نقش آفرینی، حفظ کردن دیالوگها و خیلی موارد دیگر. تمام تلاش و هدف سروج اين است كه با ایجاد این موقعیت‌ها، ما روش درست وسالم زندگی کردن را کنار هم تمرین کنیم و یک محیط شاد وروز به یادماندنی را برای خانواده‌های عزیز فراهم کنیم.

7- بازتاب نظرات همسفران شرکت کننده در اردو چگونه بود؟

همه خیلی راضی بودند و به آنها خوش گذشته بود و قرار شد نظراتشان را به صورت پیامک بفرستند. در پایان از همه عزیزانی که برای این روز شاد زحمت کشیدند نهایت تشکر و سپاسگزاری را دارم. از جناب استاد راهنمای عزیز جناب آقای مفتون، اردوبان زحمتکش و مخلص، همسفر غفاری و تمامی مسافران و همسفران ارجمند که زحمت کشیدند تا اين تيم صد نفره یک روز شاد و خالی از دغدغه‌های ذهنی داشته باشند، كمال تشكر و سپاسگزاري را دارم.

 

مصاحبه با اردوبان همسفران، همسفر غفاری

27

- خودتان را معرفی فرمایید؟

من همسفرغفاری هستم اردوبان جمعیت سروج

 

- نظر کلی خود را نسبت به اردوی امسال بفرمایید؟

درود و خداقوت، در ابتدا وظیفه‌ی خود می‌دانم از آقای مفتون که با تدبیر روشن فکرانه خود تدارک این اردو را برای همسفران فراهم آوردند، تشكر و قدرداني نمايم، چرا که باعث شدند ما با آموزش های سروج در این اردو از همکاری، هماهنگی و همدلی تمام عزیزان بهره مندشویم.

از آقای مسافرمسعود و همسفر عاطفی نیا بسیار سپاسگزارم که باغ خود را با سخاوت تمام در اختیار ما همسفران گذاشتند.

به نظر من اردوهای سروج هر ساله با به دست آوردن تجربه، بانظم تر و شادتر از سال های گذشته برگزار می‌شود.

امیدوارم که به تک تک همسفران هم خوش گذشته باشد.

از همسفر غلامی، همسفرامامی، همسفرابراهیمی و ازمسافرپورحسین و گروهشان بسیار سپاسگزارم که سروج را در این اردو همراهی کردند.

دیدگاه‌ها

0 #8 پاسخ: مصاحبه با اردوبان و مسئول همسفرانهمسفر عدنانی 1398-04-05 17:29
  • با سلام وتشکر فراوان خدمت بنیان گذار سروج بابت تدبیر این اردو وهمسفر غلامی عزیز وهمسفر غفاری وتک تک همسفران ومسافرانی که برای برپایی این اردو زحمت خالصانه کشیدند تا یک روز خاطره انگیز وسالم با تفکر سروج را تجربه کنیم سپاسگذارم
0 #7 پاسخ: مصاحبه با اردوبان و مسئول همسفرانهمسفرخراط زاده 1398-04-04 23:37
باسلام وخداقوت خدمت همسفرغلامی وهمسفرغفاری عزیزکه باتلاش وصبوری یک روزخوب
وبه یادماندنی رابرای ماهمسفران ساختند.
0 #6 پاسخ: مصاحبه با اردوبان و مسئول همسفرانشمس 1398-04-04 18:12
باسلام وتشکرازتیم نمایش
0 #5 پاسخ: مصاحبه با اردوبان و مسئول همسفرانهمسفرمحمدیان 1398-04-04 13:46
عرض سلام وخداقوت
تشکرفراوان ازمسئول همسفران همسفرغلامی که بامتانت این اردورامدیریت کردند همچنین ازاردوبان زحمتکش وخالص همسفرغفاریوتیمشان همسفرامامی همسفرابراهیمی وهمه ی عزیزان همسفری که دراین اردو همراه خانواده ی سروج بودند.
0 #4 اردوی اموزشی تفریحی همسفرانهمسفر مرادی 1398-04-04 13:09
با سلام ودرود وخسته نباشید ...از بنیانگزار جلسات نهایت تشکر را دارم .از تمامی عزیزانی که تلاش بی دریغ کردند تا روزی مفرح وشاد واموزنده برای همسفران رقم بخورد از همسفر غلامی استاد راهنمای عزیزمان وهمسفر غفاری اردوبان پر تلاش هم بسیار سپاسگزارم که بی هیچ چشم داشت وتوقوعی زحمات زیادی کشیدند .از خداوند برای همه سروران زحمتکش سروج سربلندی وسلامتی خواهانم پایدار باشید
0 #3 پاسخ: مصاحبه با اردوبان و مسئول همسفرانهمسفر حبیب فر 1398-04-04 12:53
با سلام با کمک همسفران عزیز ی که مسعولیت این اردو را بر عهده داشتند و بسیار عالی از عهده این امر خطیر برامدند روز بسیار عالی برای همگی رقم خوردو از این همه نظمی که داشت و ایجاد فضای صمیمی تشکر و قدر دانی میکنم
0 #2 پاسخ: مصاحبه با اردوبان و مسئول همسفرانباقری 2 1398-04-04 12:19
با سلام
من نیز به نوبه ی خودم واجب دیدم که صمیمانه از این دو عزیز قدر دانی وبا تمام وجود دعا گوی جناب عالیان واللخصوص بنیان گزارش هستم
0 #1 پاسخ: مصاحبه با اردوبان و مسئول همسفرانهمسفرفولادی 1398-04-04 12:07
باسلام اردوی خیلی خوبی بودوتوانشتیم به کمک خدمتگزاران سروج یک روزعالی داشته باشیم

Comments are now closed for this entry