All for Joomla All for Webmasters
031-33312497 |
آخرین اخبار و مطالب

در اين شب مهتابي زير قرص ماه

به آسمان بي كران مي‌نگرم

گويي امشب ستاره‌باران است

آري خداوند مهربانم مي‌دانم

به استقبال توبه من آمده‌اي

بر سرم ستاره مي‌باراني تا

به ياد آورم اشرف مخلوقاتم

 روز پنجشنبه مورخ 98/7/11 جشن رهايي چهار مسافر عزيز، مسافر رضا، مسافر محمد، مسافر حميد و مسافر بهروز در ميان جمع گرم و پرشور و شعف مسافران و همسفران بعد از كارگاه آموزشي برگزار گرديد.

آقاي مفتون: جشن‌هاي رهايي به خاطر خودِ فرد رها شده نيست، اين دوستان اگر قبلاً موفق نبودند، به خاطر اين بود كه راه را نمي‌دانستند. امروز نشان دادند كه مي‌شود با شناخت اعتياد و‌ حرف گوش كردن مي‌توانند استعداد درماني‌شان را بروز دهند. امروز چهار نفر از مسافران به قله رهايي رسيدند و افتخارش براي همه تيم است. در كوهنوردي مسابقه و رقابت نيست و امتياز و افتخار آن مربوط به كل تيم است.

مسافر مهدي، راهنماي مسافر رضا:

رهايي چهار مسافر عزيز را تبريك عرض مي‌كنم. رهجويان در لژيون تازه‌واردين و آماده‌سازي به قوانين آشنا شده و وقتي وارد لژيون اصلي مي‌شوند، به نوعي پاستوريزه و حرف گوش كن مي‌شوند و يك مسافر واقعي مي‌سازند و ادامه راه مي‌دهند. امروز عدالت جاري شده و اين عزيزان در اين جايگاه قرار مي‌گيرند. مشكلات و نيروهاي بازدارنده براي مسافر رضا زياد بود ولي ايستادگي و مقاومت كرد و طبق وادي 9، نقطه تحملش را بالا برد و توانست با اين نيروهاي بازدارنده مقابله كند و امروز در اين جايگاه بايستد.

1

مسافر رضا:

با بيش از 20سال سوءمصرف از نوع ترياك و حشيش وارد جمعيت مقدس سروج شدم، طول سفر اولم با مدد الهي و با تشكر از مسافر احمدآقا و راهنمايي راهنماي خوبم آقامهدي و همراهي همسفرم بيش از 20ماه طول كشيد، روش درمان بر اساس علائم باليني، دارو شربت اپيوم و هم اكنون بيش از 6ماه است كه از هرگونه دارو بي‌نياز و در حال سپري نمودن سفر دوم مي‌باشم.

جا دارد از جناب َآقاي مهندس دژاكام، كاشف درمان بيماري اعتياد تشكر كنم، همچنين از جناب آقاي مفتون، بنيانگذار جمعيت سروج و درمان بر اساس علائم باليني تشكر و قدرداني مي‌نمايم. از مسافر احمد، مسافر مهدي، مسافر عباس تشكر مي‌كنم. همچنين از كليه مسافران و همسفران تشكر ويژه دارم كه با مشاركت‌هايشان راهگشاي من در مشكلات بودند. زماني كه وارد جلسات شدم، شايد به آخر خط رسيده بودم، به بهترين مشاوران، روانپزشكان و روانكاوان مراجعه كرده بودم، ولي موفق نشدم، تا اينكه با راهنمايي همسفرم وارد جلسات شدم، همان روز اول در جلسه شناخت اعتياد، اينجا را باور كردم، زيرا چيزهايي شنيدم كه تابحال نشنيده بودم و با اينكه شغلم بيرون از شهر بود، اما جلسات را شركت كردم و دوستاني اينجا يافتم كه يافت نمي‌شدند. چند روز پيش يك آيه در صفحه تلويزيون آمد كه توجه مرا به خودش جلب كرد: «يا ايها الذين آمنوا ان تنصر الله ينصركم و يثبت اقدامكم»،‌اي كساني كه ايمان آورده‌ايد، خدا را ياري كنيد تا خدا شما را ياري كند. مصداق اين آيه را با تمام وجود در جلسات سروج ديدم، زيرا وقتي آمديم و آموزش گرفتيم و كاربردي كرديم، به صراط مستقيم، همان چيزي كه خداوند فرمان داده، مي‌رسيم. تشكر ويژه از همسفرم دارم كه به خاطر جهالت‌هايم اذيت شدند، ولي در جلسات ياد گرفتيم كه آن رفتارها به خاطر غلبه قانون اعتياد بر ما بوده است، نيش عقرب نه از ره كين است/ اقتضاي طبيعتش اين است- ذاتاً آدم بدي نبودم ولي مسير اعتياد باعث شد كه رفتارهاي آزاردهنده داشته باشم. من عقيده داشتم كه اينجا دانشگاه علمي-كاربردي است ولي امروز مي‌گويم كه دانشگاه علمي- كاربردي الهي است، ‌زيرا نور الهي در آن جريان دارد. باز هم در مقابل ديدگان شما از همسفرم حلاليت مي‌طلبم و قبول دارم كه راه را اشتباه مي‌رفتم، اميدوارم مرا حلال كنند و انشاءاله از اين به بعد مسافر واقعي باشم.

2

همسفر غلامي، راهنماي همسفر فرامرزي: اين روز بزرگ را به همه عزيزان حاضر در جلسه به خصوص مهمانان عزيز تبريك عرض مي‌كنم. به آقاي مهندس دژاكام و به استاد راهنماي عزيز، آقاي مفتون تبريك مي‌گويم. چهار اثر از تفكر درمان بر اساس علائم باليني امروز به رهايي رسيدند و اين تلاش تيم كوهنوردي است كه استاد اشاره كردند كه با همدلي و همكاري و همراهي تك‌تك عزيزان، هم اكنون اينجا هستند. ما همسفران، به خاطر بودن در كنار مصرف‌كننده، دچار بيماري تفكر زائد شده و  در جسم و روح و روان تخريب‌هايي ايجاد مي‌شود و در هر كسي شدت و ضعف دارد. پس از شناخت و پذيرش تفكر زائد، طول مي‌كشد و بايد سختي بكشيم تا درمان شود. همسفر فرامرزي از كساني بودند كه غلظت اين تفكر در ايشان زياد بود و نمي‌توانستند آموزشها را بگيرند و به دنبال ناجي بودند ولي ويژگي ايشان اين بود كه مي‌خواستند تغيير كنند و به من مي‌گفتند نااميد نمي‌شوم، آنقدر مي‌آيم تا مسائل را بفهمم و بدانم كه بايد چه كار كنم، و توانستند امروز در اين جايگاه بايستند و گل رهايي را هم خودشان و هم مسافرشان بگيرند و انشاءاله در مسير سفر دوم، به خودشناسي كامل كه انشاءاله رزق همه ما باشد، برسند.

همسفر فرامرزي: خدا را شاكرم بابت اين لحظه و به همه مسافران رها شده تبريك عرض مي‌كنم. آرزوي موفقيت براي تك‌تك‌شان دارم. تقدير و تشكر مي‌كنم از جناب مهندس دژاكام، آرزوي سلامتي برايشان دارم و به تفكراتشان احترام مي‌گذارم، از جناب آقاي مفتون تشكر و تقدير مي‌كنم و به ايشان هم عرض تبريك دارم، خيلي به ايشان مديون هستم، زيرا اوايل نمي‌دانستم روش درمان چطور است و مي‌خواستم ايشان ناجي من باشند. از همسفر غلامي بسيار سپاسگزارم كه با بيان شيوا و متين، به سوالات من پاسخ دادند و توانستند مرا به سفر دروني رهنمون كنند، از تمام سرلژيونهاي مسافران و همسفران تشكر مي‌كنم و همين طور از مسافرن و همسفران تشكر مي‌كنم كه قطعاً تأثيرگذار بودند و با مشاركت‌هايشان خيلي مسائل را براي من حل كردند. آرزو مي‌كنم همه اين جايگاه را تجربه كنند، بابت امروز، از همه سپاسگزارم.

تقديم گل رهايي همسفر فرامرزي و راهنمايشان توسط همسفر قاسمي

4

آقاي مفتون: يك تيم در طول يك سال كار مي‌كنند تا يك نفر به رهايي برسد. به گفته آقاي مهندس، در طي9 تا11ماه حدود 20ميليون هزينه مي‌شود تا يك نفر درمان شود، اما تفكر آقاي مهندس مبتني بر رايگان بودن درمان اعتياداست. اين افراد از وقت و انرژي و همه چيزشان گذشتند تا يك نفر به درمان برسد، به پاس زحمات ايشان، شاخه گلي تقديمشان مي‌گردد. مسافر احمدآقا، مسافر عباس آقا، همسفر عليزاده، همسفر قاسمي، همسفر مكري، همسفر احمدي، همسفر غفاري،

آقاي كرمي، گل رهايي مسافر رضا را به ايشان تقديم نمودند.

5

6

تقدير و تشكر مسافر رضا از جناب آقاي مفتون

7

همسفر كرمي: جا دارد بارها و بارها تبريك بگوييم زيرا رهايي‌ها حركت عظيمي است، آقاي مفتون واقعاً دغدغه جلسات را دارند و در جاهايي كه با هم مي‌رويم‌ مي‌بينم كه با چه جديتي از روش درمان بر اساس علائم باليني حمايت مي كنند و با چه پشتكاري هوادار رهجويان هستند و آرزوي آقاي مفتون و كليه جمعيت اين است كه با تغيير رفتار به كل جامعه نشان دهيم كه آنچه در مورد اعتياد گفته مي‌شود، درست نيست و بايد اعتياد را شناخت. دوستاني كه مي‌آيند و پروتكل درمان را رعايت مي‌كنند نتيجه‌اش اين مي‌شود كه در اين جايگاه بايستند. رها شدگان راه را يافتند و نهايتاً برداشت‌هايي كه ازآموزشها كردند، باعث رسيدنشان به نقطه رهايي شد. يعني رمز و راز رهايي، درمان بر اساس علائم باليني است. اين روز را به آقاي مهندس دژاكام،‌ به آقاي مفتون، شاگرد خلف ايشان و به كل جمعيت تبريك و تهنيت عرض مي‌نمايم.

************************************

مسافر مهدي، راهنماي مسافر محمد:

مسافر محمد، تجربه يك درمان ناموفق را داشت، براي كسي كه يك بار راهي را رفته و دوباره بخواهد تجربه كند، سخت است، علت اين رفت و برگشت، رعايت نكردن نكته مهم جلسات بود كه موجب دور شدن 8سال از درمان شد. اين بار واقعاً تسليم آمد و خدا را شكر مي‌كنم كه مدد الهي شامل حالش شد و دوباره به جلسات آمد و اين بار با رعايت تمام قوانين درمان توانست امروز به اين جايگاه برسد.

8

مسافر محمد: با15سال تخريب مواد مخدر از نوع ترياك با جلسات مقدس سروج آشنا شدم، طول سفر اولم با تشكر از بنيانگذار جلسات، جناب آقاي مفتون و راهنمايي راهنماي خوبم مسافر آقامهدي 15ماه و 15روز طول كشيد. روش درمان تنظيم دارو بر اساس علائم باليني، دارو شربت اپيوم و هم اكنون 5ماه است از هرگونه دارو بي‌نياز شده و خودم را از اعتياد پس گرفتم.

جا دارد در اين جايگاه كه بعد از 10سال توانستم آن را به دست بياورم، تولد استاد ارجمند، جناب آقاي مفتون را به ايشان و خانواده‌شان و كل جمعيت سروج تبريك بگويم. جا دارد از مهندس دژاكام، كاشف درمان بيماري اعتياد تشكر كنم و همچنين از راهنمايان، استادان، مجريان، مسئولان كارگاه، نگهبانان نظم و كليه همسفران تشكر كنم. من بدون همسفر سفر كردم ولي در كنار كليه همسفران، اصلاً احساس بي‌همسفري نمي‌كردم و خوشحالم از اينكه توانستم جنس دروني خودم را تغيير دهم. 10سال مي‌آمدم ولي به خاطر فرزند و همسر و يا مطالبات مادي از پدر و مادرم و خواسته‌هايي كه داشتم،  موفق هم نشدم، تا اينكه يك روز به خودم آمدم و فهميدم اگر درمان شوم به تمام خواسته‌هايم مي‌رسم نه مادي بلكه معنوي. به قول جناب آقاي مفتون، اگر شمع بزرگ را خاموش كرديم، شمع‌هاي ديگر خودبه‌خود خاموش مي‌شود. خيلي خوشحالم و جا دارد از دوستان قديمي و كساني كه درمان واقعي شدند تشكر كنم كه همچون سرو شيراز كه معروف است، اينها نيز سروهاي سروج شدند و از ديوارهاي سروج بالا رفتند و اميدوارم امروز كه لياقت پيدا كردم پيراهن سفيد بپوشم، بتوانم سروي باشم كه تا ابد قامتش حفظ شود و ماندگار شود و همه ببينند. از همه مسافران و همسفران تشكر مي‌كنم و صحبت آخرم اين است كه از پدر و مادرم و همسر و فرزندانم حلاليت مي‌طلبم و از خداوند مي‌خواهم از اين به بعد بتوانم حق اولادي، حق پدري و حق همسري كه نتوانستم به خاطر اعتياد ادا كنم، از اين به بعد اداي دين و انجام وظيفه كنم و از همه حلاليت مي‌طلبم.

 تشكر و قدرداني مسافر محمد از مسافران احمد، ‌عباس غفاري، عباس جعفرخاني، محمدپورحسين، رضا، حسين، مهدي نقاش و همسفر كرمي، مسافر هادي به نمايندگي از مجريان جلسه و همسفران قاسمي،‌ عليزاده، ‌غلامي، ابراهيمي به نمايندگي از همسفران

9

10

امير، فرزند مسافر محمد، شاخه‌هاي گل را تقديم اين مسافران و همسفران نمودند.

11

امير: زماني كه پدرم مشغول درمان شد، ما در خانواده خيلي سختي كشيدم و مادرم بيشتر از همه متحمل اين سختيها شدند. چيزي كه گرماي خانواده‌ها را از بين مي‌برد و اجازه نمي‌دهد خانواده خودش باشد، اعتياد است و معناي خانواده از بين مي‌رود. من از كساني بودم كه فكر مي‌كردم پدرم نمي‌تواند اعتياد را كنار بگذارد. اما امروز اينجا هستم و از خوشحالي در پوست خودم نمي گنجم و خوشحالم كه اينجا ايستاده و درمان شده و لرزشي كه در سخنان من است به خاطر شوق و شعف و خوشحالي است. از آقاي مفتون بسيار سپاسگزارم كه با راهنمايي‌هايشان توانستند به من كمك كنند تا من بتوانم از خودم بگذرم و پدرم درمانش را به سرانجام برساند.

12

تقديم گل به جناب آقاي مفتون، بنيانگذار درمان بر اساس علائم باليني توسط امير، پسر مسافر محمد

13

تقدير و تشكر فرزند و برادر مسافر محمد از ايشان

14

************************************

مسافر مهدي، راهنماي مسافر حميد:

حميد يك قهرمان است، زيرا با مشكلي در طول سفرش مواجه شد كه مي‌توانست خيلي راحت آن را بهانه قرار دهد و به مصرف مواد بازگردد. ولي ايشان با وجود مشكل در آن شرايط كه واقعاً سخت بود، پاي درمان ايستاد. ايشان چون در آن برهه از زمان با آن مشكل دست و پنجه نرم كرد و ايستاد، ‌امروز لقب قهرمان مي‌گيرد، خيلي درماني فكر مي‌كرد و امروز حقش است كه اينجا بايستد و به پيراهني كه در تن دارد، افتخار كند.

15

مسافر حميد: با 24سال مصرف ترياك و شيره با تجربه 32بار ترك و 4بار سم‌زدايي لطف الهي شامل حالم شد و با راهنمايي استاد عزيزم آقاي مفتون و آقامهدي، طول سفراولم 14ماه و 26روز به طول انجاميد. درمان بر اساس علائم باليني ، دارو شربت اپيوم و هم اكنون 75 روز است از هرگونه دارو بي‌نياز و در حال سپري كردن سفر دوم مي‌باشم.

خدا را شكر مي‌كنم كه لطفش شامل حالم شد و توانستم از دام اعتياد نجات پيدا كنم. از جناب آقاي مهندس دژاكام، كاشف درمان بيماري اعتياد و از آقاي مفتون بنيانگذار درمان بر اساس علائم باليني تشكر مي‌كنم و اين روز را به ايشان تبريك مي‌گويم. چيزي كه براي من خيلي مهم بود اين بود كه همه در اعلام سفرشان مي‌گفتند كه مدد الهي شامل حالشان شده است. بعد از مدتي متوجه شدم كه كسي كه اينجا مي‌آيد بايد لياقتش را داشته باشد و به نحوي نشان شده باشد. من در يك سال دوبار آمدم، يك بار به خاطر اينكه با باز كردن در ماشين با يك موتوري درگير شدم و يك بار هم وقتي چهارپله اول را بالا آمدم و ديدم بايد از راه‌پله‌ها بالا بروم، ‌نيامدم و الان متوجه شدم كه واقعاً‌ لطف خدا شامل حالم شده و از خداوند مي‌خواهم لياقت اين پيراهن را به من بدهد.

تقدير و تشكر مسافر حميد از راهنماي مسافران

16

مسافر يزدان از درمان شدگان قديمي و الگوي مسافر حميد بوده كه گل رهايي را تقديم مسافر حميد نمود.

تقديم شاخه گل توسط مسافر يزدان از طرف مسافر حميد به سرلژيونهاي مسافران

17

تقدير و تشكر دختر مسافر حميد از ايشان

18

احساس رضايت و خوشبختي دختر در كنار پدرش

19

تقدير و تشكر مسافر حميد از جناب آقاي مفتون بنيانگذار تفكر سروج

20

************************************

مسافر مهدي، راهنماي مسافر بهروز:

مسافر بهروز، دنبال راه چاره مي‌گشت ولي راههايي كه مي‌رفت، بي‌نتيجه بود. الگويي داشت كه توانست به او كمك كند راه را بيابد. آن الگو، درماني و واقعي بود، توانست وارد جلسات شود، درماني فكر كند و به درمان هم برسد.

21

مسافر بهروز: با بيش از 25سال مصرف از نوع ترياك و شيره با مدد الهي با جلسات سروج آشنا شدم و سفر درماني خود را آغاز كردم، روش درمان تنظيم دارو بر اساس علائم باليني، دارو شربت اپيوم، طول سفر اولم با راهنمايي راهنماي خوبم آقامهدي و با تشكر از بنيانگذار جلسات، جناب آقاي مفتون 11ماه و 12روز طول كشيد و در حال حاضر 67روز است خودم را از اعتياد پس گرفتم و در حال سپري نمودن سفر دوم مي باشم.

جا دارد تشكر كنم از كاشف بيماري اعتياد، جناب مهندس دژاكام و همچنين از بنيانگذار درمان بر اساس علائم باليني، جناب آقاي مفتون تشكر و قدرداني مي‌كنم. همچنين از تمام زحمت‌كشان جمعيت سروج، از سرلژيونها به خصوص از استاد بزرگوارم آقامهدي و بعد از همسفرم تشكر مي‌كنم كه منطق درمان داشت و آن را پذيرفت و بال سفري براي من شد كه بتوام سفر بي‌دغدغه‌اي داشته باشم و امروز بتوانم با سربلندي بگويم كه درمان شدم. در آخر تشكر مي‌كنم از مسافر مظاهر، كسي كه منطقي‌ترين و درست‌ترين راه را به من نشان داد تا من با جلسات آشنا شوم. اينجا راهش و قوانينش برگرفته از قوانين الهي است، پس منطقي و درست است، راه منطقي مسافر منطقي مي‌خواهد. اگر كسي منطق نداشته باشد، نمي‌تواند در راه منطقي، مسافر خوبي باشد.

همسفر احمدي، راهنماي همسفرمقدم: خوشحالم به عنوان خدمتگزار كوچك در اين جايگاه حضور دارم و خوشحال‌تر اينكه به واسطه اعتياد با اين جلسات آشنا شدم. جشن رهايي چهارنفر از عزيزان را تبريك مي‌گويم اول از همه به آقاي مهندس دژاكام، كاشف درمان بيماري اعتياد، و همچنين به آقاي مفتون، بنيانگذار جلسات سروج در اصفهان و اميدوارم همه عزيزاني كه باتفكر درمان آشنا مي‌شوند، در جلسات به درمان برسانند. جنس خوشحالي من امروز متفاوت است و خيلي خوشحالم از اينكه اين تفكر به بار نشسته است و از 10سال پيش كه با اين جلسات آشنا شدم، هر بار كه يك نفر به درمان مي‌رسد بسيار خوشحال مي‌شوم و هر خانواده‌اي كه خودش با اعتياد دست و پنجه نرم كرده، بيشتر و بهتر اين را مي‌فهمد و خوشحالم كه اين تفكر در زمينه اعتياد مصرف‌كننده و تفكر زائد خانواده به ثمر نشسته است. اگر آموزشهاي جلسه را كاربردي كنيم و فرمانبردار باشيم، يك راه تازه‌اي در زندگي ما باز مي‌شود و خيلي از مشكلات و دغدغه‌هاي زندگي حل مي‌شود. همسفر مقدم، با نظم در جلسات شركت مي‌كردند و با نظم و دقت تكاليف را انجام مي‌دادند و به نسبت آموزشي كه مي‌گرفتند به درك مي‌رسيدند و كاربردي مي‌كردند، براي همين توانستند به عنوان يك بال در كنار مسافرشان به رهايي برسند. انشاءاله بتوانند در سفر دوم هم در جلسات حضور پيدا كنند و به درمانشان ادامه بدهند.

همسفر مقدم: از مهندس حسين دژاكام و از جناب آقاي مفتون، بنيانگذار درمان بر اساس علائم باليني تشكر و قدرداني مي‌نمايم. تشكر مي‌كنم از راهنماي خوبم همسفر احمدي كه خيلي براي من زحمت كشيدند. از همسفر غلامي، مسئول همسفران متشكرم و از راهنماي مسافرم، ‌آقامهدي تشكر مي‌كنم كه خيلي براي ايشان زحمت كشيدند. از مسافرم هم تشكر مي‌كنم كه خواهان درمان بودند و هيچ زور و اجباري نبود و باعث شد كه با تغيير رفتارش من هم به اين جلسات بيايم، وقتي آمدم ديدم من هم دچار بيماري شده‌ام و به درمان نياز دارم و حال خوب خودم و خانواده‌ام را مديون جلسات هستم و از اين بابت از جلسات متشكرم.

مسافر بهروز و پسرش آرمان در كنار راهنمايان مسافران

22

تقديم گل رهايي مسافر بهروز توسط مسافر مهدي به راهنمايان مسافران

23

مسافر مهدي نقاش، پيشكسوت و از درمان شدگان قديمي، گل رهايي مسافر بهروز را تقديم ايشان نمودند.

25

تقديبر و تشكر مسافر بهروز از جناب آقاي مفتون، بنيانگذار درمان بر اساس علائم باليني در اصفهان

24

آقاي مفتون: امروز زيباترين صحنه را ديديم؛ پسري به پدرش گل مي‌دهد. همه پدران براي فرزندانشان قهرمان هستند. ولي مصرف‌كنندگان نه تنها قهرمان نبودند، بلكه مايه دردسر و خفت و خواري بودند. امروز صحنه‌اي ديديم كه دختري به پدرش گل داد. امروز ديديم كه الگويي به دوست قديمي‌اش كه از بچگي با هم بودند گل رهايي را تقديم كرد و اين صحنه‌ها كمياب است. امروز روز خوبي داشتم، اميدوارم براي همه شما هم خوب بوده باشد.

 با تشكر از همراهي شما

دیدگاه‌ها

0 #15 دیدگاههمسفر علیزاده سفراو 1398-07-23 21:00
سلام .روز بسیار پرانرژی،پربار پرامیدی بود.مشعوف شدم که این عزیزانمان به رهایی رسیدند.خداراشکر که این روزهارادرزندگیم میبینم.
0 #14 جشن رهاییرضا محمدیان 1398-07-18 09:08
سلام وعرض ادب . تبریک به استادراهنما وهمه دوستان که باکمک یکدیگر بازهم زیباییهای درمان نمایان شد.
0 #13 جشن رهاییهمسفر یاراحمدی 1398-07-17 15:01
با سلام و عرض تبریک به خانواده بزرگ سروج اللخصوص چهار مسافر عزیز .ان شاالله بیشتر شاهد این جشن ها باشیم
0 #12 پاسخ: جشن رهايي چهار عزيز مسافرهمسفرکشاورز 1398-07-16 01:00
باسلام.هزاران تبریک وخداقوت جانانه به جناب آقای مفتون ناخدای این کشتی که بازهم همدردانمان رابه ساحل رهایی رساندند.من درجلسه حضور نداشتم.اما باتک تک سلولهای بدنم،لذت و شادی این جشن رااحساس کردم،وبسیارخداوند راشاکرم که روزهای خوب را میبینیم.اجرتان باخداتیم زحمتکش جمعیت سروج
0 #11 پاسخ جشن رهاییهمسفر احمدی 1398-07-15 23:52
سلام وخداقوت خدمت همه سروجیان.خوشحالم که یک بار دیگر تلاش تیم کوهنوردی سروج به بار نشست وچهار عزیز قهرمان به قله رهایی رسیدند.به امید روزی که همه کسانی که درگیر دیو افیون هستند وخواهان رهایی از چنگال اعتیاد در مسیر درمان قرار گیرند وبه قله رهایی برسند.
0 #10 پاسخ: جشن رهايي چهار عزيز مسافرهمسفر ولی زاده 1398-07-15 09:56
باسلام وتبریک خدمت مسافران عزیز رها شده وهمچنین خدمت آقای دژاکام وجناب آقای مفتون وتشکر وسپاس بابت بنیانگذاری چنین تفکری..به امید توفیقات روز افزون شما
0 #9 پاسخ: جشن رهايي چهار عزيز مسافرهمسفرمحمدیان 1398-07-14 20:21
عرض سلام وخداقوت
تبریک فراوان خدمت همه عزیزان رها شده ار دام اعتیادوصدالبته خدمت استادراهنما جناب آقای مفتون خداراشکر که شاهدرهایی عزیزانمان هستیم امیدوارم درمسیری که قدم گذاشته ایدپایدار بمانید.
0 #8 پاسخ: جشن رهايي چهار عزيز مسافرهمسفرغفاری 1398-07-14 18:58
درودوخداقوت......به تیم کوهنوردی سروج این جشن رهای های قشنگ راتبریک میگویم.
0 #7 پاسخ: جشن رهايي چهار عزيز مسافرهمسفر باقری ۱ 1398-07-14 17:12
تبریک و شادباش به جناب آقای مفتون و کل خانواده ی سروج و چهار مسافر رهاشده و خانواده هایشان.از صمیم قلبم خوشحالم که میتونم شاهد این روزهای قشنگ و مبارک باشم.دعا میکنم که روزی تمام مسافران و همسفران گردد.الهی آمین
0 #6 جشن رهاییمسافر حسین 1398-07-14 15:24
این جشن باشکوه را به چهار دوست عزیز و خانواده آنها و راهنمایشان آقا مهدی و جناب آقای مفتون و کل خانواده سروج تبریک عرض میکنم و امیدوارم که این چهار مسافر عزیز محکم تر از قبل در مسیر درمان و خود شناسی قدم بردارند

Comments are now closed for this entry