All for Joomla All for Webmasters
031-33312497 |
آخرین اخبار و مطالب

رودهای خروشان و چشمه های جوشان با عبور از گذرگاه های سخت مسیر خود را به سمت اقیانوس باز می یابند و با ادامه ی تلاش خویش, از تبدیل شدن به مرداب خلاصی می یابند.این بار رود دیگری در حال خروش و جوشش است که آغاز پیوندش به دریای درمان را به جشن می نشینیم.

روز پنجشنبه مورخ 98/10/26 جشن رهايي مسافر حمزه و مسافر شهاب در جمع گرم و پرشور مسافران وهمسفران بعد از كارگاه آموزشي برگزار گرديد.

آَقاي مفتون: هرچه انسان دانايي و آگاهي خودش را افزايش دهد، مطمئناً اميدها بيشتر و فيض پروردگار عيان‌تر مي‌شود. آن وقت ما مي‌بينيم و نيستي، هستي مي‌شود.

1

مسافر آقامهدي، راهنماي مسافر شهاب:

امروز خيلي خوشحالم و به مسافر شهاب و به كل جمعيت سروج، دوستان مسافر و همسفر و به جناب آقاي مفتون و آقاي مهندس دژاكام، كاشف درمان بيماري اعتياد‌ تبريك عرض مي‌نمايم. طبق صحبتهاي جناب مهندس، همه ما با درمان اعتياد، از منطقه 60درجه زيرصفر، به صفر درجه مي‌رسيم. پس منطقه است، منطقه‌اي وسيع، در 60درجه زيرصفر كه بوديم، انواع تاريكيها و ضدارزشها را تجربه كرديم و الان در صفر درجه قرار داريم. اين منطقه، ‌منطقه وسيعي است كه امكان دارد گم شويم و نتوانيم ادامه راه دهيم، سفر دوم و آموزشها ادامه دارد تا ما در منطقه صفردرجه هم راهمان را گم نكنيم و ادامه دهيم. مسافر شهاب در لژيون احمدآقا بودند و من مدت كمي در خدمت ايشان بودم، و از روزي كه من عهده دار ادامه راه شدم، مسافر شهاب، تا آخرين لحظه كه اعلام قطع دارو شدند، از بچه‌هاي آموزش‌پذير و واقعاً خواهان آموزش بودند و اميدوارم كه اين خواسته ادامه داشته باشد تا پايان راه كه ادامه سفر دوم است.

2

مسافر شهاب: با 20سال تخريب از ترياك و شيره وارد جلسات شدم، طول سفر اولم به ياري خدا و با تشكر از بنيانگذار جلسات و با تشكر از احمدآقا و آقامهدي 12ماه به پايان رسيد، درمان بر اساس علائم باليني، دارو شربت اپيوم وهم‌اكنون 3 ماه و 12روز است كه خودم را از اعتياد پس گرفتم و در حال پيمودن سفر دوم مي‌باشم.

به جاهاي متعددي براي ترك رفتم وقتي وارد جلسات شدم، بعد از آموزش نسبي كه گرفتم و ديدن الگوهاي به درمان رسيده، متوجه شدم اينجا مي‌شود درمان پيدا كرد و دوستان تازه‌وارد هم مي‌توانند با داشتن خواسته و نياز درماني كه بايد داشته باشند، آموزشها و پروتكل درمان را رعايت كنند (داروي مناسب، زمان مناسب و آموزشها) و انشاءاله به درمان برسند.

آقاي مفتون: مسافر شهاب آنقدر مسير را درست رفت كه باعث شد پسرشان هم كه از مسير خارج شده بود، وارد جلسات شود. يعني رفتار صحيح، نشاط درماني، ‌معتقد بودن، مديون بودن و... باعث اثرگذاري شد. من به مسافر شهاب، مسافر رضا و به خانواده‌شان تبريك مي‌گويم. امروز مي‌خواهم گل رهايي مسافر شهاب را پسرشان رضا تقديم كنند.

16

درمان شدن يك نفر به اين راحتي نيست، تلاش دسته جمعي لازم است و يك نفره نيست، مسافر شهاب و پسرشان مسافر رضا به سرلژيونهاي مسافر و همسفر گل تقديم كردند.

3

مسافر عباس و مسافر ميثم(تازه‌واردين) مسافرمحمدپورحسين و مسافر رضا(آماده‌سازي) همسفر غلامي، همسفر عليزاده، ‌همسفر مكري، همسفر غفاري، همسفر ابراهيمي، همسفر احمدي

4

 

5

اين مجموعه بخشي از كساني هستند كه تلاش مي‌كنند تا يك نفر به درمان برسد. اگر اينها مي‌خواستند حقوق بگيرند، ببينيد هزينه درمان يك نفر چقدر مي‌شد. ولي اينجا عاشقانه مي‌آيند و زكات رهايي‌شان را مي‌پردازند.

مسافر شهاب: من همين جا از خانواده خود حلاليت مي‌طلبم، زماني كه مواد مصرف مي‌كردم، رضا را كنار دست خود مي‌نشاندم، غافل از اينكه او مواد مصرف مي‌كرد و من اطلاع نداشتم، وقتي متوجه شدم، دو هفته او را در اتاق نگه داشتم تا ترك كند، زيرا آشنايي با درمان اعتياد نداشتم و بعد از آن او را به خارج از كشور فرستادم تا از مواد دور باشد، غافل از اينكه در آنجا با موادي آشنا شد كه من حتي اسم آنها را هم نمي‌دانستم و بعد متوجه شدم ايشان آنجا هم مواد مصرف مي كند. اما بعد از يك سال و اندي كه اينجا آموزش گرفتم از ايشان خواستم برگردد و به ايشان راه درمان را پيشنهاد دادم و خودش راه درمان را پذيرفت.

آقاي مفتون: پدران قهرمان فرزندانشان هستند. پدري كه مواد مصرف مي‌كند، آن رويا را در فرزند خود مي‌كشد و قهرماني را پودر مي‌كند. اگر اين را كساني كه در مسير درمان هستند، متوجه شوند، به توحيد نزديكتر مي‌شوند. وگرنه در حال خود باقي خواهند ماند.

********************************

**********************

مسافر آقامهدي، راهنماي مسافرحمزه:

افرادي كه در تيم كوهنوردي هستند، همه به وسيله طناب به همديگر مرتبط هستند، اين اتفاق در جلسات هم اينگونه است. براي كساني كه مي‌خواهند راه درمان را بروند،‌ كافي است كه حلقه خود را به اين طناب وصل كنند تا همسو، همفكر و همراه شوند. تمام تلاش اين عزيزان نتيجه‌اش اين است كه يك نفر از آن تيم به قله رهايي برسد و عزيزان امروز در آن ايستاده‌اند و اين نتيجه تلاش و زحمت همه عزيزان است و من هم به عنوان يك قطعه كوچكي از پازل درمان در خدمتتان هستم. مسافر حمزه هم از لژيون تازه‌واردين و آماده‌سازي پالايش شده و يك مسافر واقعي به لژيون ما آمد. زحمت اصلي را لژيون تازه‌واردين و آماده‌سازي مي‌كشند. از همه عزيزان تشكر مي‌كنم و به مسافر حمزه و خانواده‌شان تبريك مي‌گويم، پايان هر نقطه سرآغاز خط ديگري است، ‌انشاءاله خط بعدي را كه سفر دوم است، پررنگ و محكمتر ادامه دهند.

7

مسافر حمزه: با8سال تخريب از نوع مواد سنتي وارد جلسات شدم، طول سفر اولم با مدد الهي و با تشكر از بنيانگذار جلسات، جناب آقاي مفتون و راهنمايي راهنماي خوبم مسافر آقامهدي، 16ماه و 20روز طول كشيد، درمان بر اساس علائم باليني، دارو شربت اپيوم و هم‌اكنون 3ماه و 5 روز است خودم را از اعتياد پس گرفتم و در حال سپري نمودن سفر دوم مي‌باشم.

اول از همه خدا را شكر مي‌كنم كه در اين جايگاه قرار گرفتم و بعد تشكر مي‌كنم از جناب آقاي حسين دژاكام،‌ كاشف درمان بيماري اعتياد و همچنين از جناب آقاي مفتون، بنيانگذار درمان بر اساس علائم باليني در اصفهان تشكر مي‌كنم و همچنين از احمدآقا و راهنماي خوبم آقامهدي تشكر مي‌كنم و از همه راهنمايان جلسه و از مسافران و همسفران كه با مشاركت‌هايشان به من كمك كردند كه به اين نقطه برسم، ‌تشكر مي‌كنم و در آخر از همسفرم تشكر مي‌كنم كه در طول مدتي كه مصرف‌كننده بودم مرا تحمل كردند و در طول درمان مرا ياري كردند و از ايشان مي‌خواهم مرا حلال كنند.

9

همسفر عليزاده، ‌راهنماي همسفر اميرخاني:

خدارا شاكرم و مفتخر هستم كه يك بار ديگر در اين جايگاه قرار گرفتم و شاهد رهايي دو مسافر عزيز و راهنماي محترمشان هستم. در ابتداي صحبتم يك دعا مي‌كنم، اميدوارم هيچ يك از ما اولين روزي كه با آن حال خراب به جلسات آمديم را فراموش نكنيم، زيرا باعث مي‌شود هميشه شكرگزار اين نعمت بزرگ و الهي باشيم. از خداي خودم تشكر مي‌كنم و بعد از آقاي مهندس دژاكام،‌ كاشف درمان بيماري اعتياد و آقاي مفتون، مبدع درمان بر اساس علائم باليني و از همه دست‌اندركاران درمان اعتياد و خانواده سروج تشكر مي‌كنم و تبريك مي‌گويم و اميدوارم اين روند ادامه داشته باشد و شاهد رهايي‌ها و تولدهاي بيشتري باشيم. همسفراميرخاني با تمام وجود، در رعايت اصول و قوانين و حرمت‌ها تلاش مي‌كردند و مي‌كنند و از دوستاني بودند كه اهل حاشيه نبودند و فقط در مسير درمان حركت مي‌كردند، نه زودخواه بودند و نه زياده‌خواه و همّ و غمّ‌شان حركت در مسير درمان بود و من به ايشان تبريك مي‌گويم هم خودشان در مسير درمان بودند و هم كمك بزرگي براي مسافرشان بودند. اميدوارم همه عزيزان با كمك بستري كه برايشان فراهم شده و كمكي كه به خودشان مي‌كنند در اين جايگاه قرار بگيرند و ما شاهد رهايي همه عزيزان باشيم.

همسفر اميرخاني: خدا را شاكرم كه در اين جايگاه هستم. بعد از چند ماهي كه مسافرم به جلسات مي‌آمد، با تغييراتي كه در ايشان ديدم، وارد جلسات شدم، پس از گذشت يك سال و اندي خدا را شكر مي‌كنم كه در اين جايگاه هستم. تشكر مي‌كنم از جناب مهندس دژاكام، كاشف بيماري اعتياد و از جناب آقاي مفتون و راهنماي مسافرم، آقا مهدي و راهنماي خوبم همسفر عليزاده و از كليه راهنمايان تشكر و قدرداني مي‌كنم.

آقاي مفتون: حمزه با دو نفر ديگر به جلسات آمده بود كه من از ايشان خواستم كه از همديگر جدا شوند، اكثراً وقتي با هم مي‌آيند، مانع ادامه مسير مي‌شود، يكي از عزيزاني كه با حمزه به جلسات آمدند، مسافر حجت بود كه همان لحظه بدون هيچ مكثي گفت من بايد كجا بروم و رفت و درمان شد. آن برخورد صحيح باعث شد كه هر سه نفر درمان شوند، از مسافر حجت مي‌خواهم گل رهايي مسافر حمزه را تقديم كنند.

8

همسفر مكري، گل رهايي همسفر اميرخاني و راهنمايشان همسفر عليزاده را تقديمشان كردند.

10

مسافر حمزه از مسافر عباس، مسافر رضا، مسافر محمدپورحسين، مسافر ميثم، همسفر احمدي، همسفر غلامي، همسفر عليزاده، ‌همسفر غفاري، همسفر ابراهيمي با تقديم گل، تشكر و قدرداني نمودند.

11

مسافر حمزه: دو سه ماهي از سفرم مي‌گذشت كه هم‌پاتوقي‌ها به من گفتند تو اينجا كه نزديك بود نتوانستي از دام اعتياد رها شوي، حال چطور راه به اين دوري را مي‌روي، بعضي مواقع نفس اماره مي‌گفت نرو ولي سلامتي كه به سادگي از دست داده بودم، مي‌خواستم با تلاش و كوشش پس بگيرم، آمدم به جلسات و مدتي كه آمدم حس‌هايم بيشتر باز شد و الگوها را ديدم كه با تخريب بيشتر از من چندين سال است به درمان رسيدند و گفتم آنها توانستند و من هم بايد بتوانم و آمدم و خداراشكر در اين جايگاه قرار گرفتم.

12

آقاي مفتون: مسافر شهاب و مسافر حمزه، الان قطع دارو شديد و هيچ اتفاقي نيفتاده، خيلي هم سخت نبود، با رعايت يك سري موارد انجام شد. مهم، ادامه راه و از الان به بعد است. از يك چاله بيرون آمده‌ايم كه چاه‌هاي زيادي اطراف ماست، در اين شرايط اگر آموزش را رها كنيم، غره مي‌شويم. اين تأكيد و فرمان جناب آقاي مهندس است كه حتماً سفر دوم را شركت كنيد و تا زماني كه اين نهالي كه كاشتيد، به يك درخت تنومند تبديل شود، آموزش ببينيد. پس هيچ اتفاقي نيفتاده، فقط قطع دارو شديد، تأكيد مي‌كنم كه انشاءاله آموزش را ادامه دهيد. خيلي‌ها در اواخر درمان مي‌روند و ديگر نمي‌آيند، اما نمي‌دانند كه به خودشان ضربه مي‌زنند. ديگران كاشتند و ما خورديم. ما اينجا بايد آدم‌سازي كنيم، بايد بياييم آموزش بگيريم تا بتوانيم خدمت كنيم براي ديگران كه در آينده بيايند و درمان شوند و شايد در آن موقع ما نباشيم.

13

 

14

 

15

دیدگاه‌ها  

0 #12 پاسخ: جشن رهايي مسافر شهاب و مسافرحمزههمسفر عدنانی 1398-10-30 23:06
  • با عرض سلام وتبریک به مناسبت رهایی مسافر حمزه ومسافر شهاب به ایشان و کاشف بیماری اعتیاد جناب مهندس دژاکام وبنیان گذار تفکر سروج جناب اقای مفتون و همه ی مسافرها و همسفر های عزیز ٬خیلی خوش حالم که باز هم دونفر دیگر توانستند در صراط مستقیم قرار بگیرند و به قله ی رهایی برسند
نقل قول کردن
0 #11 جشن رهایی.همسفر احمدی 1398-10-30 19:39
سلام وخدا قوت.رهایی این دو عزیز را به تمام سروجیان وخانواده شان وخدمت استاد راهنما تبریک عرض مینمایم.
نقل قول کردن
0 #10 پاسخ: جشن رهايي مسافر شهاب و مسافرحمزهسبحا نی 1398-10-30 19:28
با سلام وخدا قوت جشن رهای مسا فر شهاب ومسا فرحمزه را به مهندس دژ کا م واقای مفتون وبه کل جلسه تبر یک می گویم
نقل قول کردن
0 #9 پاسخ: جشن رهايي مسافر شهاب و مسافرحمزههمسفر غلامی 1398-10-30 12:46
این جشن رهایی برهمه درمان شدگان و همه کسانی که درمسیر درمان هستند مبارک باد بالاخص مسافرهای و مسافرحمزه عزیز درادامه مسیر پایدار و استوار باشید
نقل قول کردن
0 #8 جشن رهايي مسافر شهاب و مسافرحمزهمسافر مسعود 1398-10-29 09:25
سلام به مسافر شهاب و مسافر حمزه تبریک میگم انشااله بزودی شاهد رهایی های دیگر باشیم به یاری خداوند
نقل قول کردن
0 #7 تبریکهمسفر نصر 1398-10-29 08:22
با سلام وعرض تبریک خدمت جناب آقای مفتون ،و خانواده سروج من هم این روز عزیز رو به مسافر شهاب وحمزه وخانواده محترمشان تبریک می گویم .
نقل قول کردن
0 #6 جشن رهائیمسافرحسن بارورز 1398-10-28 23:02
باسلام واحترام خدمت خادمین تفکرسروج
من هم به نوبه خودبه تفکرسروج.مسافرشهاب
ومسافرحمزه تبریک میگویم وخدا راشاکرم که
حتی به عنوان یک سیاهی لشگر جزءاین تفکرم.به امیدرسیدن به روشنائی
نقل قول کردن
0 #5 پاسخ: جشن رهايي مسافر شهاب و مسافرحمزههمسفرسیدمحسنی 1398-10-28 22:43
با عرض سلام خدمت شما،منم به نوبه خودم رهایی این دو دوست روتبریک عرض میکنم.انشاالله که قسمت همه دوستان بشه، با تشکر فراوان
نقل قول کردن
0 #4 پاسخ: جشن رهايي مسافر شهاب و مسافرحمزهمسافرعلیرضارفیعائی 1398-10-28 20:22
خداوند متعال را هزاران بار شکر بابت دیدن چنین روز ارزشمندی،امیدوارم اینچنین روزی نصیب تمام مصرف کنندگان شود،از آقای مهندس دژاکام و استاد راهنما جناب آقای مفتون هم خیلی متشکرم
نقل قول کردن
0 #3 جشن رهاییهمسفر یاراحمدی 1398-10-28 18:53
سلام و عرض تبریک به خانواده بزرگ سروج و جناب اقای مفتون و به مسافر شهاب و مسافر حمزه و خانوادهایشان.انشاالله در ادامه راه درمان پرتلاش و پایا باشند.امیدوارم این روزها و این جشنها پرتکرار باشند.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید
اگر کد نمایش داده شده برای شما خوانا نیست بر روی کلید تصویر امنیتی جدید کلیک کنید