All for Joomla All for Webmasters
031-33312497 |
آخرین اخبار و مطالب

خارج شدن از جهان تاريكي و خدمت به خلق بدون چشمداشت مادي و معنوي، مهمترين انتخاب زندگي هر فرد مي‌تواند باشد و مي‌آموزد چگونه عشق بورزد و محبت ديگران را پذيرا باشد

 

روز سه شنبه مورخ 99/4/24 جشن تولد 9 سالگي مسافر رضا و همسفر تقيان در جمع گرم و پرشور مسافران و همسفران سفر دوم بعد از كارگاه آموزشي سفر دوم، برگزار گرديد.

7

مسافر رضا: با تخريب چندين سال از انواع مواد، قرص و شربت متادون، ترامادول، سال 89 با تفكر سروج آشنا شدم، سفر اولم با راهنمايي جناب آقاي مفتون با كاهش پله‌اي متادون و تنظيم داروي اپيوم براساس علائم باليني 11 ماه طول كشيد، در حال حاضر 9 سال است كه رها شدم و در حال پيمودن سفر دوم هستم.

جا دارد اول از خداوند تشكر كنم و بعد از جناب مهندس دژاكام و از آقاي مفتون تشكر مي‌كنم. من در زمان سوءمصرف آرزو داشتم در خانه مواد مصرف كنم و اين محقق نمي‌شد تا زماني كه براي مصرف دارو آمدم، آقاي مفتون به من گفتند اين داروست كه مصرف مي‌كني و نگاه من از مواد تبديل به دارو شد و ديگر در خانه مصرف مي‌كردم. همچنين در اواخر مصرفم در اوج خماري دعا مي‌كردم، خدايا راهي برسان كه براي هميشه اين كار را كنار بگذارم و خداوند دعايم را استجابت كرد و با آقاي مفتون آشنا شدم و به درمان رسيدم، هم آرزو و هم دعاي من به دست آقاي مفتون به اجابت رسيد. از خداوند مي‌خواهم هيچ كدام از ما روزي كه به اينجا آمديم را فراموش نكنيم و ببينيم الان در چه جايگاهي هستيم. همسفرم زماني مچ مرا مي‌گرفت ولي آموزشهاي تفكر باعث شد كه كنار من بايستد و اگر توانستم سفر خوبي داشته باشم، ‌همه به بركت وجود همسفرم بود و انشاءاله كه بتوانم در آينده برايشان جبران كنم. طبق وادي دوم، هيچ مخلوقي جهت بيهودگي قدم به حيات نمي‌گذارد، امروز مي‌خواهم از كساني تشكر كنم كه شايد هيچ كدام از ما نه آنها را ديده‌ايم و نه مي‌شناسيم، از كسي كه آقاي مفتون را با كنگره 60 آشنا كرد، از مسئولين هلال احمر كه مكان را در اختيار ما گذاشتند، از دوستان قديمي كه هر كدام مسئوليتي داشتند و خدمتي كردند و از همه كساني كه به نحوي در درمان من شريك بودند، تشكر مي‌كنم، چرا كه حتي يك كلمه حرف، يك آدرس و يك نشاني مسير، مي‌تواند زندگي خيلي افراد را عوض كند تا بتوانند به جايگاه اصلي‌شان بازگردند. از همه دوستان تشكر مي‌كنم. از همسفر خودم هم حلاليت مي‌طلبم، نتوانستم زندگي خوبي برايشان فراهم كنم، انشاءاله خداوند كمك كند تا بتوانم زندگي كه مي‌خواهند را برايشان فراهم كنم.

1

همسفر تقيان: اول از همه تشكر مي‌كنم از خالق و خداي مهربانم، از ذره ذره كائنات كه هيچ چيز را بدون نتيجه و جواب نمي‌گذارند. از آقاي مهندس دژاكام، از آقاي مفتون و از تك تك مسافران و همسفران تشكر مي‌كنم. صحبت كردن در اينجا سخت است، ولي هيچ وقت فراموش نمي‌كنم روزي كه با كوهي از نااميدي اينجا آمدم. من با تمام وجود وادي دوم را درك كردم، زيرا خداوند مأموريتي به من داد كه اگر واقعاً لايق آن باشم، به فهم آن هم مي‌رسم و لياقت انجام آن مأموريت را خواهم داشت. فكر مي‌كنم مأموريت من است كه با تمام وجود و تا جايي كه مي‌توانم در خدمت همدردانم باشم و اگر خدمتي در خانه يا جلسه كرده‌ام، با تمام وجود بوده و از آن لذت مي‌برم و آرامش دارم. محكم و با استقامت مي‌ايستم و مي‌گويم خداوندا هر مأموريتي بدهي من آماده انجام آن هستم و هيچ وقت نااميد نمي‌شوم، ‌انشاءاله بتوانم اين راه را ادامه دهم و خدا آن روز را نياورد كه كج فهمي باعث شود راهم را اشتباه بروم و باز هم تشكر مي‌كنم از تمام مسافران و همسفران؛ اگر امروز اينجا ايستاده‌ام، به خاطر اين است كه روزي كه با انبوهي از مشكلات اينجا آمدم، با خود عهد كردم هر چه بگويند با تمام وجود گوش كنم و به اين تفكر احترام مي‌گذارم و برايش ارزش قائلم، انشاءاله بتوانم اين مأموريت را به خوبي تا پايان عمر انجام دهم.

 

3

 

4

همسفر مكري، به عنوان قديمي‌ترين همسفر حاضر در جلسه، هديه تولدي كه از طرف جلسه تهيه شده بود را تقديم ايشان نمودند.

5

 

6

مسافر رضا: يكي از آرزوهاي همسفر تقيان اين بود كه من در روز تولدشان سيگار نكشم، من هرچند قول مي‌دادم ولي ايشان را دور مي‌زدم ولي خدا را شكر، اتفاقي بهتر از آن افتاد كه درمان شدن من با روز تولد ايشان، يكي شد و به همين مناسبت، هديه‌اي تقديم ايشان مي‌كنم.

8

 آقاي مفتون: تقارن تولد رهايي از دام اعتياد مسافر رضا و تولد شناسنامه‌اي همسفر تقيان در يك روز از نشانه‌ها و معجزات خداوندي است، اين چيزها نادر اتفاق مي‌افتد ولي اين اتفاق افتاد و نشاندهنده صداقت و پاكي دروني اين مسافر و همسفر است.

2

دیدگاه‌ها  

0 #4 تولد مسافر رضا و همسفر تقیانمسافر حسین 1399-04-28 12:25
سلام تولد ۹ سالگی مسافر رضا و همسفر تقیان را به خودشان جناب آقای مفتون و کل خانواده سروج تبریک میگویم و امید وارم که همچنان زیر سایه تفکر سروج به مسیر خود ادامه دهند
نقل قول کردن
0 #3 پاسخ: تولد 9سالگي مسافررضا و همسفرتقيانسبحانی 1399-04-27 11:49
با سلام وتبرک به مسا فر رضا و همسفر تقیان از سمیم قلب تبریک می گو یم و برای انها ارزوی مو فقیت دارم
نقل قول کردن
0 #2 تولد مسافر رضا وهمسفر تقیانهمسفر احمدب 1399-04-26 14:51
سلام.تولد مسافر رضا وهمسفر تقیان را به همه سروجیان تبریک میگویم وبرایشان سلامتی را آرزومندم.
نقل قول کردن
0 #1 تولد مسافر رضا و همسفر تقیانامیر 1399-04-26 12:30
تبریک میگم به مسافر رضا و همسفر تقیان...تو لژیون اماده سازی خیلیاز تحربیات مسافر رضا استفاده کردم و همیشه هر سوالی داشتم با ارامش جوابگو بودن‌..ودر اخر تبریک میگم به جناب مهندس دژاکام و جناب اقای مفتون و خدمتگذران و همه مسافران و همسفران
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید
اگر کد نمایش داده شده برای شما خوانا نیست بر روی کلید تصویر امنیتی جدید کلیک کنید