All for Joomla All for Webmasters
031-33312497 |
آخرین اخبار و مطالب

مسافر عزيز عليرضا: در ترميم جسم و تزكيه جان، فرصتي پيش مي‌آيد در بُعد زماني آنچه را كه بايد با تفكر و تأمل به كار بست، مطمئناً در مسير الهي، به توفيقاتي نيز دست خواهد يافت، آنگاه ديگر نمي‌توان غير از صراط مستقيم راه ديگري را پيمود. تولدت مبارك(مسافران و همسفران سروج)

 

روز پنجشنبه مورخ 99/5/2 جشن تولد يكسالگي مسافر عليرضا در جمع گرم و پرشور مسافران و همسفران سروج، برگزار گرديد.

 

آقاي مفتون: به خاطر وضعيت اخير بيماري كرونا و يك سري ‌برنامه‌ريزي‌ها مدتي در برگزاري جشن‌هاي تولد وقفه افتاده بود، اما به همت كميته تشريفات، دوباره اين جشن تولدها ادامه يافت و انشاءاله ادامه خواهيم داد و همه هم با انرژي شركت مي‌كنند.

تولدها براي شخص نيست، الگويي است براي ديگران. يك اميدواري است تا نشان دهد يك فرمانبر چگونه از تاريكي بيرون مي‌آيد و نتيجه مي‌گيرد تا كساني كه هنوز خودفرمان هستند و فرمانبر خوبي نيستند و هنوز براي خودشان تصميم مي‌گيرند، به خود بيايند. اين افراد با وجود اينكه وقت مي‌گذارند، ولي باعث ايمان‌سوزي در خانواده‌هايشان مي‌شوند. مسافر و همسفر فرق نمي‌كند، همسفري هم كه بعد از چند سال آمدن، همچنان در موضع خودش است، حتي اگر خوب هم حرف بزند، او هم در حال ايمان‌سوزي است.

به مسافر عليرضا و خانواده‌اش تبريك مي‌گويم و اميدوارم سنبل و الگويي باشد براي همه كساني كه در اين مسير حركت مي‌كنند، تصفيه، تسويه و تزكيه شوند تا آن موقع خدمتگزار واقعي و حقيقي و مطلوب خدمت باشند.

1

مسافر آقامهدي، راهنماي مسافر عليرضا: خدا را شكر مي‌كنم كه يك بار ديگر بعد از مدتي وقفه باز هم در اين جشن شركت مي‌كنم و با همكاري و مساعدت همسفر احمدي، توانستيم اولين جشن تولد را بعد از مدتها برگزار كنيم و انشاءاله بعد از اين هم تولدها براي همه عزيزاني كه برايشان جشن تولد گرفته نشده، ادامه خواهد داشت. اين جشن تولدها براي خود فرد نيست، الگويي است براي كسي كه تازه به اينجا آمده و مي‌تواند اين نويد را به خودش بدهد كه من هم مي‌توانم به اين جايگاه برسم. من اشاره مي‌كنم به جمله‌اي كه در پارچه نوشته است و آن كلمه «بايد» است، اين بايد، مأموريتي است كه مسافر عليرضا و همه ما مي‌توانيم داشته باشيم و مسافر عليرضا به اين مأموريت خود پي برد و در اين زمان مي‌داند مأموريتش چيست و خيلي خوب و عالي اين مأموريت را انجام مي‌دهد و تلاش مي‌كند در همه موارد به تزكيه برسد و  در حال رسيدن است. به خودش، خانواده‌اش و به كل جلسه اين تولد را تبريك مي‌گويم.

2

آقاي مفتون: من به مسافر عليرضا تبريك عرض مي‌كنم كه اين پارچه نوشته در تولد ايشان عنوان مي‌شود. نشانه‌اي از همه اينها در مسافر عليرضا هست و مطمئناً يك الگوي بسيار خوب براي همه مسافران و همسفران هستند.

3

مسافر عليرضا: 26سال مصرف‌كننده انواع مواد مخدر از نوع ترياك و شيره بودم، با مدد الهي با اين مكان مقدس آشنا شدم، طول سفر اولم با تشكر از بنيانگذار جلسات، و راهنمايي راهنماي خوبم مسافر احمدآقا بعد از 15ماه و 8روز به پايان رسيد. روش درمان تنظيم دارو بر اساس علائم باليني، دارو شربت شفابخش اپيوم، رشته ورزشي واليبال و هم اكنون يك سال و 9 ماه و 27روز است خودم را از اعتياد پس گرفتم و در حال سپري كردن سفر دوم هستم.

تشكر مي‌كنم اول از خداي خودم كه موجباتش را فراهم كرد تا من به اين مكان مقدس بيايم و تا الان اينجا ماندن واقعاً شكر دارد. تشكر مي‌كنم از آقاي مهندس دژاكام، ريشه درمان اعتياد، تشكر مي‌كنم از جناب آقاي مفتون، بنيانگذار جلسات سروج، از راهنماي سفر اولم، مسافر احمدآقا تشكر مي‌كنم، از راهنماي سفر دومم،‌ آقا مهدي تشكر مي‌كنم، از كميته تشريفات متشكرم كه اين روز قشنگ را براي همه ما و نه فقط براي من ترتيب دادند. فكر نمي‌كردم يك روز هم بتوانم بدون مواد مخدر زندگي كنم، ولي الان خدا را شكر، توانسته‌ام يك زندگي خوب را از لحاظ آرامش دروني تجربه ‌‌كنم. از تمام راهنمايان، از اولين روزي كه درمان وارد اصفهان شده تا الان صميمانه سپاسگزاري مي‌كنم. از تمام مسافران و همسفران حتي كساني كه يك بار از اين پله‌ها بالا آمده‌اند، متشكر و سپاسگزارم.

آرزوي مسافر عليرضا: از خداوند مي‌خواهم به همه كساني كه دنبال راه نجات هستند، راه نجات را نشان دهد.

4

 

مسافران و همسفران با تقديم هديه، تولد مسافر عليرضا را به ايشان تبريك گفتند.

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 

13

آقاي مفتون: مسافر عليرضا يكي از خدمتگزاران در قسمت پخش زنده اينستاگرام، عكس‌هاي ورزش و يكي از خدمتگزاران تيم سايت مي‌باشند و هميشه و در همه حال با عشق و خلوص، هم وقت مي‌گذارد و هم سعي مي‌كند به بهترين نحو، خدمت خود را انجام دهند. از طرف جمع، از ايشان تشكر مي‌كنم.

دوستان بعد از مراجعه به سايت و اينستاگرام، حتماً كامنت بگذارند، زيرا مستمع، صاحب سخن را بر سر وجد آورد. مشاهده پخش زنده در اينستاگرام و گذاشتن كامنت، يك فرمان است و هرچه تعداد بيشتر باشد، خستگي از تن خدمتگزاران بيرون مي‌رود.

14

مسافر عليرضا: دو تشكر ويژه دارم، در اواخر حضورم در لژيون تازه‌واردين، در يك روز چهار جشن رهايي داشتيم و اين براي من جرقه و نقطه اميدي بود، از تمام پيشكسوتان تشكر مي‌كنم كه با رفتار و كردار و گفتارشان به من درس دادند و توانستم در اين مسير بمانم. از خانواده خود حلاليت مي‌طلبم، طي سالهاي زياد اذيتشان كردم و از آنها تشكر مي‌كنم كه مرا تحمل كردند و خدا را شكر مي‌كنم و خوشحالم از اينكه پدرم بعد از اينكه چهارسال است به رحمت خدا رفته، همچنان مرا همراهي مي‌كند و ديروز به من سر زد و اين براي من خيلي اميدبخش و خوشحال كننده است، از همگي خيلي ممنونم.

 

تقديم گل به مسافر احمدآقا، مسافرآقامهدي و جناب آقاي مفتون از طرف مسافر عليرضا

همچنين تقديم گل به همسفر غلامي از طرف كليه پيشكسوتان

اميدواريم اين روزهاي زيبا نويدبخش همه كساني باشد كه به دنبال راه نجات هستند.

دیدگاه‌ها  

0 #5 پاسخ: تولد يكسالگي مسافر عليرضاحیدری 1399-05-13 22:28
تولدتان مبارک
نقل قول کردن
0 #4 پاسخ: تولد يكسالگي مسافر عليرضامختار 1399-05-13 00:39
تولدتان مبارک
نقل قول کردن
0 #3 پاسخ: تولد يكسالگي مسافر عليرضاهمسفر سید محسنی 1399-05-10 19:44
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما وخداقوت،منم به نوبه خودم به مسافر علیرضا آقای مهرداد مفتون وکلیه مسافران و همسفران عزیز تبریک عرض میکنم امیدوارم که همه به این قله راه پیدا کنند.با تشکر فراوان از کمیته آموزش
نقل قول کردن
0 #2 تولد یک سالگی مسافر علیرضاهمسفر یاراحمدی 1399-05-05 10:27
سلام تولد مسافر علیرضا را به جناب اقای مفتون و کل جلسه و خانواده محترمشان تبریک عرض میکنم و تشکر میکنم از کمیته تشریفات که باز هم تولد هارا برنامه ریزی کردند .خدارا شکر میکنم که در چنین روز قشنگی حضور داشتم و باز هم شاهد یکی دیگر از خروجی های کارگاه انسان سازی سروج بودم.مسافر علیرضا یکی از اعضا و خادمان همسو و صدیق و با متانت هستند که واقعا در مدت زمان نه چندان طولانی توانستند هجرت معنوی خود را بسیار درست اغاز کنند.به عقیده من شاگرد که اماده باشد استاد از راه میرسد و مسافر علیرضا یکی از شاگردان خلفی هستند که بدرستی متوجه شده اند استاد از او چه میخواهد و این از اموزشهایی که به ما میدهند و اعمال و رفتارشان کاملا مشهود است و بسیار اثر گذارند .برایشان ارزوی ارزشمندی و موفقیت روز افزون میکنم
نقل قول کردن
0 #1 جشن تولدامیر 1399-05-05 00:09
با سلام و تبریک خدمت مسافر علیرضا ...یکی از بهترین الگوهای من در طول سفر من ...تبریک میگم به کل جلسه و خانواده محترم مسافر علیرضا..با ارزوی موفقیت و سلامتی
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید
اگر کد نمایش داده شده برای شما خوانا نیست بر روی کلید تصویر امنیتی جدید کلیک کنید