All for Joomla All for Webmasters
031-33312497 |
آرشیو مطالب گزارش كارگاه‌های آموزشی همسفران

مسائل زناشويي و جنسي ميان همسران يكي از مهمترين مسائل خانوادگي و روابط بين زوجين مي‌باشد كه هر زن و شوهري بايد به حقيقت آن توجه داشته باشند تا بتوانند زندگي نرمال، پرمهر و مملو از عشقي را تجربه كنند.

موضوع كارگاه آموزشي همسفران: مسائل خصوصي همسفران

استاد: سركار خانم برخوردار

تاريخ: سه‌شنبه 98/3/28

 

مسائل زناشويي و جنسي ميان همسران يكي از مهمترين مسائل خانوادگي و روابط بين زوجين مي‌باشد كه هر زن و شوهري بايد به حقيقت آن توجه داشته باشند تا بتوانند زندگي نرمال، پرمهر و مملو از عشقي را تجربه كنند.

از اين رو از سركار خانم برخوردار دعوت به عمل آمد كه در اين جلسه با بياني شيوا و صريح اين مسائل را موشكافي كنند و اطلاعات و آگاهي‌هاي همسفران را در اين زمينه بالاببرند.

ايشان توصيه داشتند به دختري كه تازه ازدواج كرده‌ بايد وقت داد تا بتواند پذيرش اين رابطه را در خود به وجود بياورد، زيرا دختران داراي حياي زيادي هستند و براي همين در اوايل ازدواج نبايد از يك سري از برخوردها، نگران شد.

ايشان به مضر بودن ديدن فيلم‌هاي پورن اشاره كردند و بيان داشتند كه ديدن اين فيلم‌ها از نظر علمي مخرب اعلام شده است، زيرا بسياري از صحنه‌ها و پوزيشن‌هاي اين فيلم‌ها غيرواقعي است و خيالاتي است كه كارگردان به آن مي‌پردازد. همچنين به مرور باعث اعتياد به ديدن اين فيلم ها براي برقراري رابطه جنسي به خصوص در مردان مي‌شود. يعني مرد به مرور به جايي مي‌رسد كه بدون ديدن اين فيلم‌ها نمي‌تواند از نظر جسمي آماده يك رابطه جنسي با همسرش شود.

khosose3

از ديگر بيانات ايشان اشاره به رابطه جنسي نرمال بود كه رابطه جنسي نرمال را اينگونه تعريف كردند: رابطه‌اي كه بين يك زوج (زن و مرد) و بدون هيچ نفر سوم و يا شيء سومي باشد.

ايشان تأكيد داشتند كه براي برقراري رابطه جنسي، همسران بايد هم از نظر ظاهر و هم از نظر روحي رواني، شرايط را مهيا كنند، و به علايق يكديگر آشنايي داشته باشند و به ويژگي‌هاي فيزيولوژيكي خود و همسرشان واقف باشند تا بتوانند رابطه‌اي را با يكديگر تجربه كنند كه در نهايت به آرامش برسند. زيرا در پايان اين رابطه،‌ بايد آرامش براي هم زن و هم مرد وجود داشته باشد و اگر غير از اين باشد، حتماً جايي مشكلي وجود دارد.

اين كارشناس مسائل جنسي بيان داشتند كه اولويت اول زندگي زناشويي، برقراري رابطه جنسي بين زن و شوهر است و همين باعث ايجاد عشق بين آنها خواهد شد. براي همين به خانم‌ها توصيه كردند كه براي اين اولويت زندگي برنامه‌ريزي داشته باشند تا به خاطر يك سري مسائل و مشغلات فكري و مشكلات روزمره، از آن غافل نمانند، زيرا غافل شدن از اين مسئله مهم همان و باز شدن پاي يك زن ديگر به زندگي همان.

ايشان به يك سري اختلالاتي كه در اين زمينه وجود دارد و همچنين به يك سري حركات و رفتارهايي كه بايد باشد و اكثراً آن را به ديد اختلال مي‌بينند اشاره كردند و توضيح دادند كه اگر مشكل يا مسأله‌اي در رابطه زناشويي وجود دارد، بايد آن را با يك كارشناس مطرح كردولاغير.

در ادامه بيان كردند به هيچ عنوان نبايد كميت و كيفيت اين رابطه را براي هيچ كسي حتي افراد نزديك مثل مادر يا خواهر و... گفت، چرا كه اين رابطه كاملاً خصوصي و محرمانه است و هيچ كس هيچ چيز نبايد از آن بداند. زيرا با در ميان گذاشتن مشكل با يكي از اين افراد، آنها مي‌خواهند با ناداني‌هاي خود براي آن راهكار بيايند و اين خود باعث بروز مشكلات و معضلات بسيار جدي در زندگي خواهد شد و چه بسا به فروپاشي زندگي بينجامد.

در نهايت توجه و كسب دانايي و آگاهي در اين زمينه زندگي را به سمتي خواهد برد كه افراد به رضايتمندي از زندگي برسند و افراد مي‌توانند در اين گونه كارگاه‌هاي آموزشي از جزييات و شيوه‌هاي درست و صحيح اين رابطه مطلع شوند.

khosose2

 

مسئول نظم این کارگاه آموزشی:

مسافر محسن

khosose1

دیدگاه‌ها

-1 #11 پاسخ: مسائل خصوصی همسفرانهمسفر فولادگر 1398-04-05 22:16
باسلام وتشکر از بنیانگذار جلسات وکمیته آموزش وهمسفر برخوردار...
0 #10 باسلام تشکر میکنم ازبنیان گزار جلسات سروج.فریبا سلطانی 1398-04-04 11:23
باسلام تشکر میکنم از بنیان گذار جلسات سروج.
0 #9 مسایل خصوصی همسفرانهمسفربندعلی 1398-04-01 13:45
باتشکرازهمسفربرخوردار
0 #8 مساله همسفرانسبحا نی 1398-04-01 13:07
تشکر
0 #7 همسفرانهمسفرموسوی 1398-04-01 12:58
از زحمات شما سپاسگزارم
0 #6 پاسخ: مسائل خصوصی همسفرانهمسفر غفاری 1398-03-31 00:36
درودوخداقوت.....ازاستادوکمیته آموزش سپاسگزارم که دغدغه آگاهی ودانایی ماهمسفران را درهرزمینه برای بهترزندگی کردن دارند.
0 #5 پاسخ: مسائل خصوصی همسفرانهمسفرمحمدیان 1398-03-30 23:40
عرض سلام وتشکربابت این دستورجلسات
0 #4 پاسخ: مسائل خصوصی همسفرانهمسفرفولادی 1398-03-30 22:48
باسلام وتشکرفراوان ازبنیان گذارسروج وکمیته اموزش که زحمت می کشندودستورجلسات پرباری رابرگزارمیکنند
0 #3 پاسخ: مسائل خصوصی همسفرانمسافر علیرضا 1398-03-30 12:54
جزئیات در زندگی بسیار در کلیات زندگی تاثیرگذار است. تشکر و قدردانی بابت زحمات بی وقفه کمیته اموزش.
0 #2 پاسخ: مسائل خصوصی همسفرانهمسفرخراط زاده 1398-03-30 11:47
باسلام وتشکرازکمیته آموزش وبنیانگزار
ازهمسفربرخوردارکمال تشکررادارم.

Comments are now closed for this entry