All for Joomla All for Webmasters
031-33331578 |
031-33312497 |

مانيفست

واژۀ سروج تشکیل شده از حروف ابتدایی" سلامت روح و جسم " میباشد. سروج یک راه و روش فرآیند مدار در درمان اعتیاد می باشد که از سال 1386 فعاليت خود را آغاز نموده...

ادامه مطلب...

بنیان گذار روش درمان تنظیم دارو بر اساس علائم بالینی

آقاي مهرداد مفتون از سال 1384 در زمينه درمان اعتياد و برگزاري جلسات درمان گروهي اعتياد در اصفهان مشغول به فعاليت و تلاش مي‌باشند...

ادامه مطلب...

قوانین و حرمت جلسات سروج

1. سروج جلساتی است تحقیقاتی که با راهنمایی نیروهای مافوق و با توکل به قدرت مطلق، تشکیل می گردد.
2. شرط شرکت در جلسات، پذیرفتن اصول و قوانین آن و تمایل به رهایی از دام اعتیاد می باشد.

ادامه مطلب...

پروتكل درمان

پروتكل درمان شامل زمان، ‌دارو، آموزش و كاربردي كردن مي‌باشد...

ادامه مطلب...

فرم ارسال نظر

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید!

تلفن همراه به درستی وارد نشده!

آدرس ایمیل وارد شده معتبر نمی باشد!

Invalid Input

لطفا متن پیام خود را وارد کنید!

کد امنیتی
کد امنیتی جدید؟ کدامنیتی به درستی وارد نشده!

 

 روز پنجشنبه مورخ 97/9/22 جشن روز مسافر بعد از كارگاه آموزشي در ميان جمع پرشور و مملو از عشق همسفران و مسافران برگزار گرديد.

 

به نام قدرت مطلق الله

مسافر، بايد اهل سفر باشد، اين سفر، ديدگاه انساني مي‌خواهد، اين كارزار، جاي هر رند و هوسبازي نيست،

سفر دلسوختگان است كه اعتياد ذوبشان كرده اهل معرفتند، اهل رفتن و به دل عشق زدن،

سفري از آغوش شيطان تا عرش كبريا، جنگ مي‌طلبد، با تمام خواسته‌هاي شيطاني، جنگ بايد كرد.

1

پيام  به مناسبت روز مسافر

مسافراني به ماندگاراني تبديل و عقابي تيزپرواز خواهند شد كه لياقت رهايي از دام اعتياد را داشته اصل تغيير، تبديل و ترخيص را به عنوان هدف مقدس انتخاب

و در ادامه نيز با خدماتشان باعث سرفرازي ماندگاران و استواري ستون‌هاي درمان اعتياد گردند. مسافران اهل سفر، روزتان مبارك باد!

2

در ابتدا پيام سفر دوم توسط همسفر كرمي قرائت گرديد و مسافران سفر دومي پس از معرفي خود، از طرف همسفرانشان تقدير و تشكر شدند:

مسافر عليرضا و همسفر محمديان- مسافر حسين (ن) و همسفر خراط‌زاده- مسافر محمد(پ) و همسفر طباطبايي- مسافر رضا و همسفر تقيان- مسافر مهدي افروز و همسفر سليماني- مسافر محسن و همسفر امامي- مسافر حسين و همسفر ولي‌زاده- مسافر هادي و همسفرشان- مسافر عباس و همسفر نوروزي- مسافر ميثم و همسفر زيلايي- مسافر نريمان و همسفر مكري- مسافر احسان و همسفر عليزاده- مسافر عباس و همسفر غفاري- مسافر جلال و همسفر شفيعي- مسافر شكراله و همسفر دوستي- مسافر آقامهدي و همسفر قاسمي-

 

29     28
     
 27    26
     
25   23
     
22   21
     
20   19
     
18   16
     

دلنوشته همسفر كفعمي به مناسبت روز مسافر

روزگاري بود و حياتي، خستگي بود و رخوت و فاصله بود و فاصله. زمان مي‌گذشت وتو در هياهويي كه نامش زيستن است، هيچ كامي از لعل روزگار نچشيدي و روحت از روياهاي زندگي و درخشندگي‌هايش فاصله گرفته بود. بگذريم، بگذريم چرا كه نشد. در اوج ظلمت و در آن هنگام كه كورسويِ نور در تاريكي دست و پا مي‌زدي، راهي را يافتي كه بهترين بود، مكاني از جنس نور، سرپناهي مملو از عشق و ايمان، تلاش و همت، مكاني كه برايت شد مأمني سرشار از آرامش و صفا و تو در اين مكان مسافر نام گرفتي و عازم سفر شدي، سفري از ترس به شجاعت، از نفرت به عشق، براي تغيير، اين بار تفكر كردي و حركتت را آغاز نمودي، تفكرت براي تو باور ساخت و باورهايت اعمالت را، تو درك كردي كه براي خروج از ظلمت، راهي نيست مگر آنكه به ريسمان الهي چنگ بزني، تو درك كردي همه آن چه كه هست را به فرمان عقل مي‌توان تبديل به بهترين كني، مي‌تواني با قلموي منحصر به فردت، نقشي زيبا بر لوح وجودت ترسيم نمايي كه همه‌ي كائنات به وجد آيد و امروز،‌ امروز همه‌ي ما حال خوشي داريم و اين حال خوش را مديون بزرگ‌مردي هستيم بس دلدار و نيك كه عشق و محبت را احيا كرد، پرچم حقيقت را برافراشت و به ما آموخت كه پايان هر نقطه، سرآغاز خط ديگري است. مسافر عزيز، روزت مبارك، انديشه‌ات بلند و قدم‌هايت چون هميشه پرتوان و استوار!

 

مسافراني كه بدون داشتن همسفر در جلسات به درمان رسيدند؛ مسافر شاپور، پيشكسوت عزيز، مسافر ميثم- مسافر حسن- كه از طرف همسفر عليزاده به نمايندگي از طرف همسفران جلسه مورد تقدير و تشكر قرار گرفتند.

 

24

 

مسافر غضبان و مسافر حسين از مركز سروج 2؛ كه از طرف همسفر غلامي به نمايندگي از طرف همسفران جلسه مورد تقدير و تشكر قرار گرفتند.

 

17

 

تقدير از مسافر حميد مركز سروج 2

3

 

سپس پيام سفر اول توسط مسافر شاپور قرائت گرديد و مسافران سفر اول خود را معرفي كردند و از طرف همسفرانشان تقدير و تشكر شدند.

مسافر حمزه و همسفرشان- مسافر علي و همسفر مرادي- مسافر حسين و همسفر موسوي- مسافر رضا و همسفر فرامرزي- مسافر عليرضا و همسفرشان- مسافر حميد و همسفرشان – مسافر الماس و همسفرشان- مسافر اكبر و همسفرشان- مسافر مجيد و همسفرشان- مسافر اسماعيل و همسفرشان- مسافر رضا و همسفرشان- مسافر شهاب و همسفرشان- مسافر بهروز-مسافر جلال و همسفر كفعمي- مسافر حامد- مسافر جواد- مسافر مجيد- مسافر حسين افروز-

دلنوشته همسفر احمدي به مناسبت روز مسافر

شايد امروز حضورت را در كنار خود احساس نمي‌كنم، ولي ياد تو همه جا با من است و هر جا كه خواستم فراموشت كنم بيشتر در يادِ من جا گرفتي، با هر لحظه ورودم به جلسه، با ديدن عزيزِ تازه وارد و مسافران رها شده، تو را مي‌بينم و ديگر در چهره هر رها شده‌اي تصوير تو را مي‌بينم و برايم فرقي ندارد كه چه كسي است، مهم رها شدن عزيزي از بند اهريمني اعتياد است، تو رفتي، ولي براي من و زندگيم يك هديه ماندگار را به جا گذاشتي و آن هم آموزش و طريق درست زندگي كردن و تغيير ديدگاه نسبت به بيماري اعتياد بود. اگر آن روزها با شنيدن نام معتاد و ديدن بي‌تعادلي‌هايت و چهره‌ي رنگ پرده و تكيده‌ات ناراحت مي‌شدم، اما امروز در اوج شادي‌ها و لذت‌هاي ماندگار زندگي‌ام، ناخودآگاه به يادِ تو مي‌افتم و هرگز هديه‌ي ارزشمندي را كه به واسطه اعتياد خود به من ارزاني داشتي، فراموش نمي‌كنم و بر اين باورم كه حضور من مي‌تواند نور اميد را در چهره‌ي خانواده‌هايي كه نااميد از درمان بيمار خود شده‌اند، زنده كند و بگويم خوشحال باش، چون عزيزت را در كنار خود داري و پايدار و استوار حركت كن و ايمان دارم كه تلاش‌هاي من براي رهايي عزيزي از بند اعتياد، روح تو را غرق در شادي مي‌گرداند. مسافران عزيز، روزتان مبارك باد!

 

 15   14 
     
 13    12
     
11   10
     
9   8
     
6   5
     
4    

 

دلنوشته همسفر خراط‌زاده به مناسبت روز مسافر

نمي‌دانم، نمي‌دانم تو را در كدام پس كوچه سال و ماه گم كرده‌ام، آنگاه كه اعتياد، سايه سياه و سردش را بر وجودمان افكند، وقتي واژه‌ها از خرد تمكين نكرده و با سرنيزه زبان چه بي‌رحمانه، پركينه اما، بر هم مي‌تاختيم، آن روزها، بر چهره‌هايمان نقابي از شيطان بود كه هر كدام زشتي‌ها و پلشتي‌هاي ديگري را مي‌ديديم، من از خود غافل و تو نيز، خسته و وامانده از بيراهه‌ها و بيغوله‌هاي جهل، بيرون آمده، در راه گام نهاده و مسير پر پيچ و خم خودشناسي را عزم كرديم، نگاهي تأمل برانگيز كرديم به بت‌خانه درون، چه تنديس‌هايي كه حاصل فرمول‌هاي غلط ذهني و چه خويش‌هايي بزرگتر از خويش، فروريختيم هر آنچه بود و عقل، اين پادشاه سلطنت تن، بار ديگر بر جايگاه خويش تكيه زد و آغاز شد زندگي، آغاز شد عشق. مسافران اهل سفر، روزتان مبارك!

دو مسافر از لژيون تازه‌واردين كه بدون همسفر درحال سپري كردن سفرشان مي‌باشند: مسافر امين‌اله و مسافر امير، توسط همسفر مكري، به نمايندگي از طرف همسفران جلسه، ‌تقدير و تشكر شدند.

7

 

مسافر آقامهدي: خدا را شكر كه اين روزها را مي‌بينيم و درمان را باور مي‌كنيم. انشاءاله هميشه مسافر باقي بمانيم. فقط با بي‌نيازي از دارو، كار تمام نمي‌شود و تا زنده هستيم مسافر باقي بمانيم.

 

Comments are now closed for this entry

گزارش كارگاه‌های آموزشی

آخرین اخبار

ورزش سروج

گالری تصاویر