031-33687673 |
آخرین اخبار و مطالب

روز چهارشنبه مورخ 1402/7/19 جشن تولد یک سالگی مسافر احسان در میان جمع گرم و پرشور مسافران و همسفران برگزار گردید.

 

احسان عزیز: با خواسته ای قوی نیمی از قدرت اهریمنی را شکستید (سلامت جسم) و قله را فتح نمودید. نیک می دانیم اثر ماندگار و پایا، از خود گذشتن است که انشاءاله در این مسیر پر پیچ خم و در سایه آموزش های زنجیره ای سروج، نهایت بهره گیری را داشته و الگویی باشید برای آنان که از صراط مستقیم به بیراهه کشیده می شوند. تولدت مبارک" .... مسافران و همسفران سروج.

3

 جناب آقای مفتون: این روز عزیز را به مسافر احسان و خانواده محترمشان و کل جلسه تبریک می گویم. همانطور که همیشه گفتیم این جشن تولدها برای خود شخص نیست، بلکه بهره آن برای تمام کسانی است که هنوز در مسیر درمان هستند و یا کسانی که هنوز تکلیف خودشان را نمی دانند و با خودشان درگیرند، نا امیدند و فکر میکنند که اعتیاد درمانی ندارد. همه ما خیلی برای این تولدها خوشحال و شادمان هستیم چون از امواج خروشان دریا عبور کردیم و به ساحل رسیدیم، پس باید شاد باشیم و شادی کنیم.

احسان یکی از اهالی محل این مکان است و در هنگام ساخته شدن این ساختمان بدون اینکه ما را بشناسد و بداند از کجا آمدیم برای ساختمان سازی، آب در اختیار ما گذاشت و بعد یواش یواش وقتی نظم و انضباط اعضای سروج را دید جذب جلسات شد و چون قبلاً مصرف کننده بود و ترک کرده بود متوجه شد که نیاز به درمان دارد و وارد جلسات شد و به درمان رسید. طبق پیام سفر دوم که می خوانیم خداوندا ما خود طلب از تو یافتیم، همه با انگشت اشاره خداوند به اینجا آمدیم و جلسات را پیدا کردیم اما برای احسان فرق داشت و به جرأت می توانم بگویم جلسات ایشان را پیدا کرد و به محلی که ایشان بود آمد.

19

مسافر علیرضا راهنمای مسافر احسان:

خدا را شکر که این روزهای قشنگ را می بینیم. بر خود لازم و واجب می دانم از زحماتی که آقا مهدی و احمد آقا در طول سفر اول و دوم برای احسان کشیدند تشکر کنم. زمانی که احسان تصمیم گرفت من نباشد به این باور رسید چیزهایی که اینجا گفته می شود به درد او می خورد، نه آن چیزهایی که در ذهن خودش هست. وخدا را شکر ایشان همیشه از همان اول حرف گوش کن بود و خیلی زود به این رسید به حرفهایی که منِ درونش به او القا میکند بها ندهد، و خودش را واقعاً از اعتیاد پس گرفت، تمام ما تا زمانی که گرفتار اعتیاد بودیم در واقع اسیر بودیم که خدا را شکر خودمان را پس گرفتیم. خوش اخلاقی و خنده رو بودن از صفات برجسته ایشان است.و اینها همه معجزه درمان است که یک فرد مصرف کننده که جرأت حرف زدن با او نبود الان همیشه با لبخند و خوشرو باشد.انشالله دیدن احسان جرقه ای باشد برای همدردان ما.

18

مسافر احسان مسافر سفر دوم:

بیش از هفده سال مصرف کننده، حشیش، شیره و عمده مصرفم تریاک بودم.که اواخر روزانه به 20 تا 25 گرم تریاک می رسید که با جلسات مقدس سروج آشنا شدم طول سفر اولم با تشکر از تفکر درمانی سروج و با تشکر از آقا مهدی و راهنمایی راهنمای خوبم احمد آقا، 12 ماه طول کشید، درمان بر اساس علائم بالینی، دارو شربت شفا بخش اپیوم، رشته ورزشی والیبال، و الان که در خدمت عزیزان هستم یک سال و 29 روز است از هرگونه دارو بی نیاز و در حال پیمودن سفر دوم می باشم.

بزرگترین چیزی که از تفکر سروج یاد گرفتم، راه انسان بودن است که هنوز نتوانستم کامل کنم و هنوز خیلی راه مانده تا بروم، اما شناختم که انسان بودن خیلی می تواند شیرین باشد. من خیلی جاها و با خیلی افراد نشستم اما انسانیت را در سروج یاد گرفتم و خدا را شکر می کنم، امیدوارم خدا به من و همه دوستان توفیق بدهد در خدمت بقیه همدردان باشیم و لیاقت داشته باشیم که خدمت کنیم.

20

 

11

دعای مسافر احسان: امیدوارم همه ما در مسیر کمال و انسانیت بتوانیم قدم برداریم و انشالله به هدف برسیم.

17

 

16

 

15

 

14

 

13

 

12

 

10

 

9

 

8

 

7

 

6

 

5

 

4

 

2

 

1

 

دیدگاه‌ها  

0 #9 جشن تولد مسافر احسانهمسفر ملکی 1402-07-22 07:52
با عرض سلام وخداقوت.تبریک فراوان خدمت مسافر احسان ،خانواده محترمشون وکل جمعیت سروج.خداوند را سپاس برای دیدن چنین جشن هایی.
نقل قول کردن
0 #8 جشن تولدمسافرمیثم۲ 1402-07-21 16:05
با عرض سلام خدمت خانواده سروج.
بسیار روز عالی و پراز حس های سالم بود...تبریک خدمت احسان و کلیه اعضای خانواده سروج
نقل قول کردن
0 #7 جشن تولد یکسالگی مسافر احسانهمسفر احمدی ۲ 1402-07-21 08:37
با سلام و درود به کل خانواده سروج
تولد یکسالگی مسافر احسان را به خودشان، خانواده محترمشان و خدمت بنیانگذار سروج جناب آقای مفتون و خدمتگزاران دلسوز و مهربان و خانواده بزرگ سروج تبریک عرض می کنم. برای این مسافر عزیز سلامتی، شادی و موفقیت در تمام مراحل زندگی آرزومندم. پایدار و پیروز باشید
نقل قول کردن
0 #6 پاسخ: جشن تولد یکسالگی مسافر احسانمسافر علیرضا رفیعائی 1402-07-20 21:16
تشکر فراوان از استاد راهنما،بنیانگذار درمان بر اساس علائم بالینی،تبریک فراوان خدمت مسافر احسان و خانواده محترمشون و راهنمای مسافر احسان و کلیه خدمتگزاران و اعضای خانواده ارزشمند سروج. تا باد چنین بادا
نقل قول کردن
0 #5 تبریکمسافر احسان 2 1402-07-20 19:50
با تشکر از کمیته آموزش و تشریفات و استاد جلسه ومسافر احسان عزیز که با حرکت درست در مسیر حقیقت کشف شده درمان گام نهاد تا الگویی باشد برای سایر احسانها و انسانهای زخم خورده از چنگال مخوف بیماری اعتیاد ،هزاران بار تبریک و تهنیت به مناسبت این سالروز فرخنده و میمون بر احسان عزیز و خانواده سروج
در پناه حق باشید سایه شما مستدام باد
نقل قول کردن
0 #4 تولد یکسالگی مسافر احسانامیر c60 1402-07-20 18:46
درود و تبریک فراوان در راس به آقای مهندس و جناب اقای مفتون عزیز و تبریک فراوان به مسافر احسان عزیز و راهنمای عزیز ایشان..
نقل قول کردن
0 #3 پاسخ: جشن تولد یکسالگی مسافر احسانهمسفر خدائیان 1402-07-20 18:38
تولد یک سالگی مسافر احسان رو به خودشون استاد راهنمای عزیز و کل اعضای سروج تبریک عرض میکنم پایدار باشند و ماندگار
نقل قول کردن
0 #2 جشن تولدمحمدی 1402-07-20 18:20
سلام وخدا قوت
تبریک به همه سروجی های عزیزمسافران وهمسفران
ان شالله به یاری خدا شاهد هر چه بیشتر این جشن تولدها باشیم
نقل قول کردن
0 #1 جشن تولد یکسالگی مسافر احسانمرتضی مسافر سفر اول 1402-07-20 16:30
با عرض درود وسلام
تولد یکسالگی مسافر احسان را خدمت خودشان خانواده محترمشان و جمعیت سروج تبریک وتهنیت عرض میکنم
سپاس از همه دوستان و تیم پر تلاش سایت
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید
اگر کد نمایش داده شده برای شما خوانا نیست بر روی کلید تصویر امنیتی جدید کلیک کنید