031-33687673 |

مانيفست

واژۀ سروج تشکیل شده از حروف ابتدایی" سلامت روح و جسم " میباشد. سروج یک راه و روش فرآیند مدار در درمان اعتیاد می باشد که از سال 1386 فعاليت خود را آغاز نموده...

ادامه مطلب...

بنیان گذار روش درمان تنظیم دارو بر اساس علائم بالینی

آقاي مهرداد مفتون از سال 1384 در زمينه درمان اعتياد و برگزاري جلسات درمان گروهي اعتياد در اصفهان مشغول به فعاليت و تلاش مي‌باشند...

ادامه مطلب...

قوانین و حرمت جلسات سروج

1. سروج جلساتی است تحقیقاتی که با راهنمایی نیروهای مافوق و با توکل به قدرت مطلق، تشکیل می گردد.
2. شرط شرکت در جلسات، پذیرفتن اصول و قوانین آن و تمایل به رهایی از دام اعتیاد می باشد.

ادامه مطلب...

پروتكل درمان

پروتكل درمان شامل زمان، ‌دارو، آموزش و كاربردي كردن مي‌باشد...

ادامه مطلب...

فرم ارسال نظر

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید!

تلفن همراه به درستی وارد نشده!

آدرس ایمیل وارد شده معتبر نمی باشد!

Invalid Input

لطفا متن پیام خود را وارد کنید!

کد امنیتی
کد امنیتی جدید؟ کدامنیتی به درستی وارد نشده!

روز شنبه مورخ 1401/1/27 جشن تولد یازده سالگی همسفر مکری و مسافر نریمان در میان جمع گرم و پرشور مسافران و همسفران برگزار گردید.

 

همسفر مکری و نریمان عزیز،

شما توانستید با صبر، آرامش و آگاهی مسائل بزرگی را حل نموده ثابت کردید با بیداری منطقی می توان به خواسته های منطقی در مسیری سالم دست یافت.

عزیزان زمان، زمان مصمم بودن در صراط مستقیم است تا با قطع بندهای شیطانی مورد حمایت و عنایت الهی قرار گیرید.

شما با همتی عظیم سنگلاخهای خودشناسی را طی نموده تا در گلستان خدمت صادقانه و عاشقانه سرمست گردید. تولدتان مبارک

   

مسافر آقا مهدی: در ابتدا سالگرد رهائیتان را تبریک می گویم تجربه ای که در مورد همسفر مکری و مسافر نریمان خاطرم هست خدمت دوستان عرض میکنم. مدتی بود که مسافر نریمان به جلسه می آمدند سال 88 بود چند ماهی زودتر از من آمده بودند و در مسیر درمان باهم بودیم. سن من دو برابر نریمان بود هرکس مرا می دید شاید می گفت آردش را بیخته و الکش را آویخته و الان برای درمان آمده؛ اما مسافر نریمان الگوی خوبی برای من بود، هرچند اختلاف سنی زیادی با هم داشتیم ولی می دیدم که ایشان واقعاً حضورش در جلسه عاشقانه است و خیلی مشتاق برای درمان و خیلی پر انرژی و پر نشاط بودند. با اینکه مصرف ایشان خیلی بیشتر از من بود اما من خیلی اوضاع بدتری داشتم، چون در مسیر درست درمان قرار گرفته بودند. نکته اصلی که می توانم با توجه به موضوع جلسه امروز بگویم شاید رعایت قوانین بود که ایشان آنقدر با نشاط بودند و با شور شوق جلسات را شرکت میکردند و برای درمان قدم بر می داشتند. شاید هم سن و سال های نریمان که الان در مسیر درمان قرار گرفتند باوری به درمان نداشته باشند.ولی مسافر نریمان می تواند الگویی باشد برای این عزیزان.

1

جناب آقای مفتون راهنمای مسافر نریمان:

خدا را شکر میکنم که امروز در این جایگاه هستیم. شاید خیلی از شما مسافر نریمان را در جلسات زیاد نمی بینید و حضورشان در جلسه کم است اما نریمان یک الگوی درمان شده واقعی جلسات است و اثر گذاری زیادی در جامعه و محل کار خود داشتند و چندین نفر از این طریق وارد جلسات شدند و به رهایی رسیدند و درمان شدند. این یعنی اثر گذاری، یعنی در زمینی بذر پاشیدند که حاصلخیز بوده و به ثمر نشسته است. ایشان یکی از عزیزانی است که درمان را واقعاً به جامعه برد،.و در هر شرایطی یکی از حامیان جلسات است بدون هیچ چشمداشتی و بدون انتظار دیده شدن هر کاری بتواند برای جلسات انجام می دهد. نریمان 18 ساله بود که وارد جلسات شد و بسیار هم چموش بود، هیچ کس باور نمی کرد که درمان شود اما شد، چون ضرورت تغییر در او ایجاد شد و خواست نریمان قبلی نباشد. بعد از درمان شدن ادامه تحصیل داد و الان مدرک مهندسی مکانیک دارد، کسی که چندین گرم کراک تزریق میکرد و مادرش آرزوی مرگش را می کرد، الان به جایی رسیده که باعث افتخار خانواده است. از همه سپاسگزارم که امروز اینجا حضور داشتند و آزاد مردی این جوان را دیدند. امیدوارم که همین طور ادامه بدهند و همانطور که مادرش به او خدمت کرد بتواند به مادرش خدمت کند.

4

مسافر نریمان:

با تخریب پنج، شش سال کراک و شیشه سال 87 وارد جلسات شدم آخرین مواد مصرفی تزریق یک الی دو گرم کراک بود. سفرم را در تاریخ 89/6/21 به راهنمایی استاد راهنمای عزیزم جناب آقای مفتون به روش تنظیم دارو بر اساس علائم بالینی، دارو اپیوم شروع کردم و در تاریخ 90/1/1 خودم را از اعتیاد پس گرفتم و در حال حاضر 11سال و 27 روز است از هرگونه دارویی بی نیاز شدم و در حال سپری نمودن سفر دوم می باشم.

ابتدا جا دارد از جناب آقای مفتون تشکر کنم. همچنین از همه مسافران و همسفران سروج که کمک کردند من الان دراین جایگاه بایستم. من خیلی آقای مفتون و همچنین همسفر مکری را اذیت کردم همینجا از حضور ایشان حلالیت می طلبم. پیرو صحبتهای استاد امروز که در مورد قوانین فرمودند اجرای قوانین اول منیت را از من می گیرد، چون من شخصاً قوانین را به دلخواه عمل می کردم، دلم می خواست، قوانین و اصولی که دوست دارم انجام شود و آنهایی را که دوست ندارم انجام نشود.و برای همین مصرف موادم حتی به میزان بیشتر و به تزریق رسید هر موقع صحبتهای آقای مفتون خوشایندم بود ایشان خیلی برایم آدم خوبی بودند و هر موقع مثلاً می گفتند سه روز مواد را قطع کن ایشان آدم بدی می شدند.

5

به نظر من هیچ چیزی در این دنیا حالت سکون ندارد حتی آبی هم که راکد است بعد از مدتی بو می گیرد و می گندد، یعنی باز هم در حال تغییر است. پس من نمی توانم سکون داشته باشم یا خودم باید برای زندگی خودم تصمیم بگیرم یا اینکه کائنات برایم تصمیم می گیرند.دقیقاً حول حوش یازده سال پیش در ماه مبارک رمضان کائنات خودش را به شکل خیلی بدی به من نشان داد و آن سه روز قطعی مواد من که سه سال طول کشیده بود، در شب نوزدهم ماه رمضان، شب ضربت خوردن حضرت علی (ع) بود به اجبار برای من اتفاق افتاد. خدا را خیلی شکر میکنم و باور دارم که درمان شدنی و توانستنی است، به شرطی که بخواهیم. وقتی تازه وارد جلسات شده بودم فکر میکردم سن من خیلی پایین است و باید اول یکی با سن و سال من درمان شود تا بعد من درمان شوم، نمی خواستم اولین نفر درمانی با این سن باشم. ولی بعد خدا را شکر درمان شدم و توانستم از افرادی حتی با سن وسال خیلی بیشتر از من بودند الگو بگیرم. جا دارد تشکر کنم از دکتر نواب، مدیریت هلال احمر که چند سال قبل جلسات آنجا برگزار میشد و آن فضا و مکان را در اختیار ما گذاشت و من توانستم خیلی راحت آموزش ها را بگیرم و درمان شوم.

7

همسفر مکری:

خدا را شاکر و سپاسگزارم از اینکه این جایگاه را دارم و تولدها و جشن ها را دوباره می بینم. از تمامی عزیزانی که در این جا درمان شده اند و از کسانی که در این امر من را کمک کردند، و از این ورطه من را خارج کردند تشکر میکنم وهیچ وقت زحمات تک تک عزیزان را که به رهایی ما کمک کردند و ما را از این ورطه اعتیاد خارج کردند فراموش نمیکنم. همیشه آرزویم این بود که نریمان درمان شود و روزهای خوب را ببینم اما الان به این درک رسیدم که طبق وادی دوم من مأموریت دارم که به همدردهای خودم خدمت کنم و تجربیاتم را در اختیار خانواده های مصرف کننده قرار بدهم، چون با تمام وجودم این درد را حس کردم، چرا که ذره ای آرامش می تواند حرکتهای بزرگی برای خانواده ایجاد کند، چون من همیشه گفتم خانواده خیلی در این امر آسیب می بینند اینجا نشستن و رفتن و آمدن آنها را نبینید تمام نگاه و ... آنها درد و رنج است و کنار مصرف کننده و کنار مسافر هستند و ما به آنها کمک میکنیم و از آنها می خواهیم که با شرایط مصرف کننده و مسافر کنار بیایند و درک کنند و همچنین از شما مسافران هم می خواهیم که آنها را درک کنید تا انشالله آن چیزی که حقتان است را از جلسات بگیرید. این بستری که آماده شده است را در وجود خودتان احیاء کنید تا بتوانید از این بند خلاص بشوید وبه درمان برسید.

8

آرزوی مسافر نریمان: از خدا می خواهم در این وقت و لحظه، اول تمام همسن های من درمان شوند چون خیلی لذت دارد خودم آن را با تمام وجود حس کردم و چشیدم،چون واقعاً خیلی حیف هستند که در بیماری اعتیاد گرفتار هستند.

آروزی همسفر مکری:از خدا میخواهم که همیشه حال خوش و آرامش را به خانواده های مصرف کننده بدهد تا بتوانند در کنار این درد بزرگ با صبر و تلاش زندگی را ادامه دهند.

 

 3

 

6

 

9

 تبریک و تقدیم هدیه مسافران و همسفران به مسافر نریمان و همسفر مکری

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

دیدگاه‌ها  

0 #3 پاسخ: جشن تولد یازده سالگی همسفر مکری و مسافر نریمانهمسفر غفاری 1401-02-01 18:08
درود و خداقوت
تبریک فراوان به همسفرمکری و مسافر نریمان واستاد راهنما و همه مسافران وهمسفران سروج تبریک میگویم، مبارک باشه الهی همیشه سلامت و سعادتمند باشندراهشان پرنور
نقل قول کردن
0 #2 جشن تولدمحممدی 1401-01-31 17:02
باسلام وخداقوت به همه عزیزان من هم به نوبه خود جشن تولد مسافر نریمان وهمسفر عزیزشون را به جناب آقای مفتون وبه همه مسافران وهمسفران عزیز وهمچنین به خودشان تبریک عرض میکنم وتشکر از این دو عزیز که با خدمت صادقانه خود در این مسیر برای من همسفر الگو وراهنما بودند
نقل قول کردن
0 #1 جسن تولدمسافر امیر 1401-01-31 03:16
درود و خداقوت به همه ی خدمتگذاران تفکر سروج... جشن تولد ۱۱ سالگی همسافر نریمان و همسفر مکری را به خودشون و همه ی مسافران و همسفران تبریک میگم
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید
اگر کد نمایش داده شده برای شما خوانا نیست بر روی کلید تصویر امنیتی جدید کلیک کنید

آخرین اخبار

ورزش سروج