031-33687673 |

مانيفست

واژۀ سروج تشکیل شده از حروف ابتدایی" سلامت روح و جسم " میباشد. سروج یک راه و روش فرآیند مدار در درمان اعتیاد می باشد که از سال 1386 فعاليت خود را آغاز نموده...

ادامه مطلب...

بنیان گذار روش درمان تنظیم دارو بر اساس علائم بالینی

آقاي مهرداد مفتون از سال 1384 در زمينه درمان اعتياد و برگزاري جلسات درمان گروهي اعتياد در اصفهان مشغول به فعاليت و تلاش مي‌باشند...

ادامه مطلب...

قوانین و حرمت جلسات سروج

1. سروج جلساتی است تحقیقاتی که با راهنمایی نیروهای مافوق و با توکل به قدرت مطلق، تشکیل می گردد.
2. شرط شرکت در جلسات، پذیرفتن اصول و قوانین آن و تمایل به رهایی از دام اعتیاد می باشد.

ادامه مطلب...

پروتكل درمان

پروتكل درمان شامل زمان، ‌دارو، آموزش و كاربردي كردن مي‌باشد...

ادامه مطلب...

فرم ارسال نظر

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید!

تلفن همراه به درستی وارد نشده!

آدرس ایمیل وارد شده معتبر نمی باشد!

Invalid Input

لطفا متن پیام خود را وارد کنید!

کد امنیتی
کد امنیتی جدید؟ کدامنیتی به درستی وارد نشده!

روز چهارشنبه مورخ 1401/4/1 جشن تولد شش سالگی مسافر حسن در میان جمع گرم و پرشور مسافران و همسفران برگزار گردید.

 

انسان وقتی تزکیه را ازخود شروع نماید، ایمانش صد برابر می گردد.

حسن عزیز، از تاریکی و گذرگاه های سخت گذشته،  دفتر محبتی را گشودی

و در مقابله با نیروهای بازدارنده به قدرت تشخیص رسیده، از ظلمت به سمت نور رهسپار شدی.

پایان نقطه سرآغاز خط دیگری است. تولدت مبارک

 

22

جناب آقای مفتون: ما کشتی شکستگانی بودیم که به ساحل رسیدیم. جشن می گیریم، دست می زنیم شادی می کنیم سرود می خوانیم شاید دیگران فکر کنند ما دیوانه ایم ولی این طور نیست ما از طوفان گذشتیم. با یک کشتی شکسته از طوفان گذشتیم و رسیدیم به ساحل. مسافر حسن یکی از این افراد بود و امیدوارم تک تک عزیزانی که هنوز به درمان ایمان و باور ندارند، به باور برسند و در این جایگاه حضور داشته باشند. این تولد برای شخص مسافر حسن نیست، برای دیگرانی است که هنوز به باور درمان نرسیدند.

مسافر حسن از جمله کسانی است که از روز اول برای درمان آمد و با وجود اینکه در لژیونش کش و قوس هایی به وجود آمد ولی ایستاد و ماند و درمان شد. جناب آقای مهندس همیشه می فرمایند کسانی که درک می کنند می مانند. حسن یکی از این ها بود. ویژگی خاص ایشان که به دیگران هم تسری می دهد این است که هر کاری به ایشان محول می شود، اتوماتیک وار انجام می دهد. نیاز به زنگ زدن و پرسیدن و دیده شدن و ... ندارد. حتی شده ساعت 11 شب برای گرفتن کتاب و نشریاتی که از تهران می آید می رود. از نظر مالی هم در گلریزان ها و همایش ها کمک های شایان توجهی دارد. آن چیزی را که دارد با جان و دل می دهد چون ایمان آورده است. به ایمان رسیده و پایدار هست و پایدار می ماند و انشاءاله پایدار آموزش می گیرد. من به نیابت از سرلژیونهای قدیمی مسافر حسن که نبودند امروز اینجا هستم و یادی می کنیم از مسافر شاپور، مسافر محسن، مسافر نوید، مسافر حمید عابدی، مسافر سعادت، مسافر عباس چیوایی، مسافر مهدی نقاش که در گذشته در جایگاه سرلژیونی و کمکی بودند و همکاری می کردند. در پایان امیدوارم این جایگاه روزی همه عزیزانی شود که اینجا نشسته اند و این کشتی شکسته را به ساحل برسانند. ما رساندیم و شما هم مطمئناً می توانید برسانید. تشکر می کنم از کمیته تشریفات بابت جشن امروز و به خانواده محترم غفاری هم جشن تولد هشت سالگی مسافر عباس و همسفر غفاری را تبریک عرض می کنم که خانوادگی عاشقانه خدمت می کنند و خوشحالم این دو تولد در یک روز اتفاق افتاد، زیرا اینها هم مثل مسافر حسن هر کاری می کنند فقط برای عشقی که دارند می کنند نه برای دیده شدن.

21

 

20

مسافر حسن: 27 سال سوءمصرف داشتم از انواع تریاک، شیره، ترامادول، حشیش، الکل که با جلسات سروج آشنا شدم. طول سفر اولم با مدد الهی و با راهنمایی راهنمای خوبم مسافر نوید 18 ماه و 14 روز طول کشید. روش درمان تنظیم دارو بر اساس علائم بالینی، دارو شربت شفابخش اپیوم، رشته ورزشی والیبال و اکنون که در خدمت شما هستم شش سال و 2 ماه است که از هرگونه دارو بی نیاز و در حال سپری نمودن سفر دوم می باشم. جا دارد خداوند را شکر کنم که در این جایگاه هستم. از جناب آقای مهندس دژاکام تشکر می کنم، از جناب آقای مفتون، استاد راهنمای عزیز تشکر می کنم. ایشان لطف دارند از تک تک دوستان تشکر می کنم، از راهنمای سفر اولم مسافر نوید تشکر می کنم و واقعاً اینجا جایشان خالی است. از همه دوستان تشکر می کنم.

در ابتدای ورودم قرار بود که من سه روز قطع کنم و بعد بیایم این سه روز قطعی یک سال طول کشید. می گفتم از شنبه یا جمعه یا محرم بود یا عید بود. سال دوم که آمدم دو سه ماه در لژیون تازه واردین بودم، دیگر خسته شده بودم و یک ماه مانده بود به محرم گفتم بعد از محرم سه روز قطعی را انجام می دهم، از جلسه می آمدم بیرون و چیزی گوش نمی کردم تا اینکه در یک مشارکت یکی از عزیزان گفت که فرض کنید محرم هم تمام شد و رفت و این جمله باعث ایجاد جرقه درمان در من شد.

19

1

آرزوی مسافر حسن: انشاءاله هر کسی از این در وارد می شود درمان شود.

18

 

17

 

16

تقدیم کادو از طرف مسافر حسن به:

همسفر غلامی، همسفر مکری، همسفر احمدی، همسفر غفاری،

مسافر هادی، مسافر عباس غفاری، مسافر علیرضا، مسافر عباس جعفرخانی، همسفر کرمی، مسافر احمد

و جناب آقای مفتون

 

15

 

14

 

13

 

12

تبریک مسافران به مسافر حسن و تقدیم هدیه به ایشان

11

 

10

 

9

 

8

 

7

 

6

 

5

 تبریک همسفران به مسافر حسن و تقدیم هدیه به ایشان

4

 

3

 

2

امیدواریم این روزهای نیک نویدبخش کسانی باشد که به دنبال راه نجات هستند

دیدگاه‌ها  

0 #1 جشن تولدمحمدی 1401-04-03 01:21
سلام وخدا قوت
من هم بنوبه خود این روز را به جناب آقای مفتون ومسافر حسن وکل جلسه تبریک عرض میکنم
به امید جشن تولد های بیشتر
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید
اگر کد نمایش داده شده برای شما خوانا نیست بر روی کلید تصویر امنیتی جدید کلیک کنید

آخرین اخبار

ورزش سروج