031-33687673 |

مانيفست

واژۀ سروج تشکیل شده از حروف ابتدایی" سلامت روح و جسم " میباشد. سروج یک راه و روش فرآیند مدار در درمان اعتیاد می باشد که از سال 1386 فعاليت خود را آغاز نموده...

ادامه مطلب...

بنیان گذار روش درمان تنظیم دارو بر اساس علائم بالینی

آقاي مهرداد مفتون از سال 1384 در زمينه درمان اعتياد و برگزاري جلسات درمان گروهي اعتياد در اصفهان مشغول به فعاليت و تلاش مي‌باشند...

ادامه مطلب...

قوانین و حرمت جلسات سروج

1. سروج جلساتی است تحقیقاتی که با راهنمایی نیروهای مافوق و با توکل به قدرت مطلق، تشکیل می گردد.
2. شرط شرکت در جلسات، پذیرفتن اصول و قوانین آن و تمایل به رهایی از دام اعتیاد می باشد.

ادامه مطلب...

پروتكل درمان

پروتكل درمان شامل زمان، ‌دارو، آموزش و كاربردي كردن مي‌باشد...

ادامه مطلب...

فرم ارسال نظر

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید!

تلفن همراه به درستی وارد نشده!

آدرس ایمیل وارد شده معتبر نمی باشد!

Invalid Input

لطفا متن پیام خود را وارد کنید!

کد امنیتی
کد امنیتی جدید؟ کدامنیتی به درستی وارد نشده!

روز چهارشنبه مورخ 1401/4/15 جشن تولد پنج سالگی مسافر هادی و همسفر یاراحمدی در میان جمع گرم و پرشور مسافران و همسفران برگزار گردید.

 

مسافر هادی عزیز،

عبور از بیماری اعتیاد وقتی حادث شد که منطق عاقلانه و فرمانبرداری را جایگزین تعصب جاهلانه نمودی، (باوری در ناباوری)

بکوش با اندیشه راستین آموختن را سرلوحه قرار داده، سوار بر امواج ناپیدا گنجهای پنهان وجودت را بیابی.

همدردانی که تشنه رهایی هستند یاری شما را می طلبند.  تولدت مبارک

 

 جناب آقای مفتون، راهنمای مسافر هادی:

امروز اینجا هستیم و تولد پنج سالگی عزیزی را جشن می گیریم که از هر لحاظ  می تواند یک الگو باشد هم برای عزیزان در جلسه و هم در بیرون از اینجا؛ هم از لحاظ رفت و آمد، هم از لحاظ وقت شناسی و هم از لحاظ ایثار و عشق به درمان. الگوی مسافر هادی، مسافر اسماعیل بود، آمد درمان شد و هادی از او الگو گرفت. حتی الامکان مسافر هادی تا جایی که می تواند وقتش را طوری تنظیم کرده که بتواند در اختیار خانواده هم باشد و این خیلی مهم است و این تغییر نگاه را نشان میدهد. به ایشان و به همسفرشان تبریک عرض می کنم و امیدوارم این راه تداوم داشته باشد.

1

همسفر غلامی، به نیابت از راهنمای همسفر یاراحمدی:

این روز عزیز را به استاد راهنما، به مسافر هادی و همسفر یاراحمدی و به خانواده سروج تبریک عرض می کنم. مسافر هادی فوق العاده با خلوص و فرمانبردار و فروتن هستند و انشاءاله که در این مسیر مستدام و پاینده باشند. همچنین همسفر یاراحمدی عزیز. ایشان بعد از درمان مسافر هادی به جلسات آمدند. ولی در بدو ورود روحیه آموزش پذیری در ایشان بود و خیلی مشتاق آموزش گرفتن بودند و در عین حال نسبت به قوانین و حرمتهای جلسه پذیرش داشتند، حرف گوش کن بودند و بعد از گذشت مدتی از آموزشها و آمدنشان به جلسه توانستند به جایگاه خدمت گزاری برسند و در آن جایگاه هم حرف گوش کن بودند و با تمام وجود، نقدهایی که می شدند را می پذیرفتند. طبق فرمان جناب مهندس، ایشان در سال گذشته به دنبال تحصیل رفتند تا علم و تجربه با هم همسو باشد همانطور که مسافر ایمان و مسافر نریمان به فرمان جناب آقای مفتون تحصیل را ادامه دادند و به مدارجی رسیدند و الان در جامعه خدمتگزار هستند. به همسفر یاراحمدی هم که این راه را رفتند تبریک می گویم. در این یکسالی که همسفر یاراحمدی در حال تحصیل بودند و مسافرشان نگران ایشان بود و با ایشان همکاری می کردند جای بسی قدرشناسی دارد و برای این دو عزیز بهترین ها و موفقیت های بیشتری را آرزو می کنم.

2

 

3

همسفر علیزاده، راهنمای همسفر یاراحمدی:

قرار نبود به این صورت بیایم ولی توفیقی بود که شامل حالم شد که در خدمت شما باشم و همین جا از ابراز لطف آقای مفتون متشکرم. این روز عزیز را به جناب آقای مهندس دژاکام، کاشف بیماری اعتیاد، به جناب آقای مفتون، بنیانگذار درمان بر اساس علائم بالینی و به همه عزیزان تبریک عرض می کنم و باز هم خدا را شاکرم در این فرصت هرچند کم هم که به دست آمده در خدمتتون هستم. خوشحالم که از زمان ورود همسفر یاراحمدی، با ایشان هم لژیونی بودم و من در خدمت ایشان بودم. اگر بخواهم شمه ای از برنامه های ایشان را بگویم همین بس که ایشان وقتی به لژیون می آمدند ضمن همه گرفتاریها اعم از بچه داری، خانه داری و... با نهایت تلاش و خلوص در جلسات شرکت می کردند و امکان نداشت تکلیف و مطلبی که لژیون مشخص می شد را انجام ندهند و بهانه بیاورند. من به خودم می بالم که اینجا در خدمتشون هستم و امروز دعا می کنم که خداوند این توفیق را به من بدهد که هر چه زودتر بتوانم به جلسات بیایم و باز هم در خدمت دوستان باشم. باز هم از همسفر یاراحمدی تشکر می کنم چرا که بسیار در لژیون با من هماهنگ بودند و من خودم خیلی از وجود ایشان استفاده می کردم، به مسافر هادی هم تبریک عرض می کنم و از خداوند می خواهم به همه ما توفیق بدهد که بتوانیم در خدمت همدیگر باشیم.

4

مسافر هادی:

15سال مصرف کننده انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی بودم، از نوع الکل، حشیش، گراس، انواع قرص، تریاک، شیره، کراک هروئین، شیشه، کریستال، و تزریق انواع استروئیدها و داروهای محرک طول سفر اولم با تشکر از آقامحسن و با راهنمایی های مسافر نوید، 12 ماه و 25 روز طول کشید، روش درمان بر اساس علائم بالینی، دارو شربت شفابخش اپیوم، رشته ورزشی والیبال، هم اکنون که در خدمت شما هستم 5 سال و یک ماه و 7 روز است که خودم را از اعتیاد پس گرفتم و در حال پیمودن سفر دوم می باشم. در ضمن سفر نیکوتین داشتم مدت تخریب 20 سال روش درمان DSD، راهنما جناب آقای مفتون، دارو، آدامس نیکولایف، شش ماه سفر کردم و هم اکنون چهار سال و یک ماه و 7 روز است که از بند سیگار آزاد و رها هستم.

در حضور بزرگی همچون آقای مفتون بی ادبی است که من صحبت کنم، تشکر می کنم از جناب مهندس دژاکام، کاشف بیماری اعتیاد، جناب آقای مفتون، بنیانگذار درمان بر اساس علائم بالینی در استان اصفهان، تشکر می کنم از راهنمایانم مسافر محسن و مسافر نوید و درلژیون تازه واردین مسافر عباس و مسافر رضا که از آنها آموزش گرفتم. اگر من امروز اینجا هستم و این جایگاه را تجربه می کنم واقعاً حضور بزرگانی چون آقای مفتون است، هرچند ایشان از تعریف کردن از ایشان خوششان نمی آید ولی اگر ایشان نبودند و درمان بر اساس علائم بالینی در اصفهان نمی آمد، من هم امروز اینجا نبودم. پس تک تک ما هرچه داریم، از حضور ایشان و بزرگانی است که در این راه پیش قدم بودند. تشکر می کنم از راهنمایانی که در این مسیر به من آموزش دادند. از تک تک همسفرانی متشکرم که واقعاً مشارکتشان در سفر اولم، با آن حالت زاری که می آمدم، آرامش به من می داد. از همه همسفران و مسافران که از مشارکتشان آموزش گرفتم ممنون و سپاسگزارم.

5

همسفر یاراحمدی:

خدا را شکر می کنم امروز توفیق پیدا کردم و در این جایگاه قرار گرفتم. قبل از هر چیز تشکر می کنم از جناب آقای مهندس دژاکام، کاشف درمان بیماری اعتیاد، و واقعاً برای ایشان طلب طول عمر می کنم. سپاسگزارم از استاد راهنمای عزیزم، جناب آقای مفتون بنیانگذار درمان بر اساس علائم بالینی که همانطور که مرا دخترم خطاب می کنند، من هم احساس پدرانه به ایشان دارم و هر زمان در پستی و بلندیهای زندگی به ایشان پناه بردم، بهترین راهکار را از ایشان گرفتم. همین طور تشکر می کنم از همه راهنماهای عزیز و گرانقدر در سفراولم، یادی کنیم از همسفر ترابی، همچنین از همسفر مکری، همسفر غفاری متشکرم. از همسفر علیزاده که خیلی از ایشان چیز یاد گرفتم و شاگردی ایشان باعث افتخار من است و ایشان مصداق بارز صبر و استقامت برای من در سفرم بودند. از راهنمای عزیزم، همسفر غلامی، در سفر دوم که افتخار رهجو بودنشان را همیشه دارم و ایشان هم برای من مصداق وقار و متانت هستند تشکر می کنم. هرچقدر با خودم فکر کردم که ارزش کسی که به یک انسان زندگی دوباره ببخشد چقدر است نتوانستم قدری برایش پیدا کنم. شاید در طبیعت ببینیم یک پرنده یا یک حیوانی که در بند و تله ای گیر افتاده و یک نفر او را آزاد می کند و نجات می دهد چقدر حس خوبی است حالا اگر از سطح بالاتری به این موضوع نگاه کنیم می بینیم زندگی دوباره بخشیدن به یک انسان چقدر ارزشمند است. خودم را تا ابد مدیون جناب آقای مفتون و تفکر ارزشمند درمان می دانم. این تفکر به دو نفر که شاید قدم بعدی شان مرگ بود زندگی دوباره بخشید. به قول از خودشان، مسافر هادی در آن اواخر مواد را برای نئشه شدن و لذت بردن استفاده نمی کردند بلکه مصرف می کردند تا بمیرند و به قصد خودکشی استفاده می کردند. بارها گفته ام زندگی من به یک تار مو رسید ولی خدا را شکر پاره نشد، زمانی که رفتم منتظر خبر مرگ مسافر هادی بودم و چقدر خوش شانسم که این زندگی حفظ شد و من با تفکر سروج آشنا شدم. منی که باوری به خودم نداشتم و عزت نفس و اعتماد به نفسم را از دست داده بودم و حتی در خیالاتم هم نمی گنجید روزی در سی و پنج سالگی با زندگی متأهلی و با یک بچه جسارت این را پیدا کنم که فرمان استاد راهنما را که گفتند شما می توانید مروج تفکر سروج در جامعه باشید را اجرا کنم و بخواهم با تمام عشق و وجودم به تحصیل فکر کنم و آرزو می کنم بتوانم یک روزی نام سروج و تفکر سروج را در حد توان خودم در جامعه ارائه بدهم. از مسافرم خیلی متشکرم که در این مسیر حامی من بوده و هنوز هم هست.

6

تقدیر همسفر یاراحمدی از همسفر علیزاده، همسفر مکری، همسفر غلامی، همسفر غفاری، همسفر احمدی و جناب آقای مفتون

7

 

8

تقدیر مسافر هادی از همسفر غلامی، همسفر مکری، همسفر احمدی، همسفر تقیان، همسفر نوروزی، همسفر غفاری، همسفر ابراهیمی، همسفر ولی زاده، همسفر زیلایی، همسفر کرمی، مسافر رضا، مسافر عباس، مسافر علیرضا، مسافر احمد، مسافر حسین، مسافر آقامهدی و جناب آقای مفتون 

9

 

10

 

11

 

آرزوی همسفر یاراحمدی: آرزویی جز این ندارم که هر مصرف کننده ای که الان در وضعیت بدی به سر می برد، انشاءاله یک روز راه درمان را پیدا کند و حتماً شیرینی درمان و زندگی دوباره را بچشد.

آرزوی مسافر هادی: من هم آرزویم این است که هر مصرف کننده روی این کره خاکی دارد زندگی می کند واقعاً راه درمان را پیدا کند و بتواند خودش را از اعتیاد پس بگیرد.

 

12

تقدیر و تبریک مسافران به مسافر هادی و همسفر یاراحمدی

13

 

14

 

15

 

16

 

17

تقدیر و تبریک همسفران به مسافر هادی و همسفر یاراحمدی

18

 

19

 

20

آقای مفتون: یک روزی همسفر آرزوی مرگ مسافرش را می کرد و امروز اینجا ایستاده و از ایشان تشکر می کند. این خیلی مهم است. چه اتفاقی افتاد؟ این چیزی نیست جز اینکه مسافر هادی به درون خود برگشت و طبق وادی سوم خویشتن خویش را پیدا کرد. مسافر هادی جایی را به من نشان داد و گفت من دو سال اینجا زندگی می کردم. من امروز را به مادرش خیلی تبریک می گویم به برادرانشان، به پسرش و به همه خانواده اش تبریک عرض می کنم.

مسافر هادی: طبق دستور جلسه امروز، همیشه از خدا می خواهم یعنی هر موقع وارد این جلسات می شوم با خدای خودم می گویم خدایا، اول اینکه روزهای آخر مصرفم را فراموش نکنم و دیگر اینکه روزهای اولی که پا به این جلسات گذاشتم را فراموش نکنم که با چه حالی آمدم، توان راه رفتن نداشتم. مسافر اسماعیل الگویی برای من شد که جا دارد از ایشان تشکر کنم که من واقعاً راهم را پیدا کردم. من شش ماه اول، واقعاً توان بالا رفتن از پله ها را نداشتم، توان نوشتن مشخصاتم را با خودکار نداشتم. خودکار را نمی توانستم به دست بگیرم. قبل از پیام سفراول، خوانده می شود که سفر آهنگ هجرت از جهالت، به سوی عشق و ایمان و سلامت؛ این پیام به ما می گوید اگر می خواهیم سفر کنیم باید چه ویژگی هایی داشته باشیم. به دوستان تازه وارد و مسافران سفر اول این پیام را می دهم که اعتیاد به طور کامل درمان شدنی است به شرط اینکه خودمان بخواهیم. من یک زمانی اعتیاد را خیلی قدر و بزرگ می دانستم ولی بعد که آموزش گرفتم فهمیدم اعتیاد آن موقع هم کوچک بود ولی من دانایی نداشتم من آموزش نگرفته بودم. آموزشهای اینجا مرا ساخت و باعث شد من خود واقعی ام را پس بگیرم. از همه سپاسگزارم.

 

 

 

 

دیدگاه‌ها  

+1 #3 جشن تولد مسافر آقا هادی و همسفر یار احمدیHoseein 1401-04-24 14:23
با عرض سلام و خدا قوت ب تمامی خدمت گذاران سروج. یکی از بهترین روزهای زندگی با انرژی و محبت مسافر هادی رو با چشم دیدیم انشالله روزی تمام کسانی باشد ک خواهان درمان هستند. بازهم تبریک عرض میکنم ب تمام جلسه همچنین مسافر هادی و همسفر شان
نقل قول کردن
+1 #2 پاسخ: جشن تولد پنج سالگی مسافر هادی و همسفر یاراحمدیمسافر علیرضا رفیعائی 1401-04-20 12:54
باعرض تبریک خدمت مسافر هادی عزیز و همسفر یاراحمدی ارجمند و استاد راهنما جناب آقای مفتون و کلیه خدمتگزاران و اعضای سروج، خداراشکر که در افتخار حضور در این جشن نصیبم شد و امیدوارم این جشن بارقه ای امید باشد برای همدردانم که امید به رهائی از بند اعتیاد هست،تشکر ویژه از مسافر هادی عزیز که با حرکت سالم،رفتار،گفتار و همسو بودن با تفکر سروج همیشه برای من الگوئی تاثیر گذار بوده اند.
نقل قول کردن
+1 #1 پاسخ: جشن تولد پنج سالگی مسافر هادی و همسفر یاراحمدیهمسفر سید محسنی 1401-04-17 21:03
با عرض سلام و ادب خدمت مسافر هادی و همسفر یار احمدی،منم به نوبه خودم تبریک میگم تولد پنج سالگی رو به شما و جناب آقای مفتون و همه خدمتگزاران جلسه و همه مسافران و همسفران تبریک عرض میکنم،با تشکر فراوان از کمیته آموزش و سایت و کمیته تشریفات
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید
اگر کد نمایش داده شده برای شما خوانا نیست بر روی کلید تصویر امنیتی جدید کلیک کنید

آخرین اخبار

ورزش سروج