031-33687673 |

مانيفست

واژۀ سروج تشکیل شده از حروف ابتدایی" سلامت روح و جسم " میباشد. سروج یک راه و روش فرآیند مدار در درمان اعتیاد می باشد که از سال 1386 فعاليت خود را آغاز نموده...

ادامه مطلب...

بنیان گذار روش درمان تنظیم دارو بر اساس علائم بالینی

آقاي مهرداد مفتون از سال 1384 در زمينه درمان اعتياد و برگزاري جلسات درمان گروهي اعتياد در اصفهان مشغول به فعاليت و تلاش مي‌باشند...

ادامه مطلب...

قوانین و حرمت جلسات سروج

1. سروج جلساتی است تحقیقاتی که با راهنمایی نیروهای مافوق و با توکل به قدرت مطلق، تشکیل می گردد.
2. شرط شرکت در جلسات، پذیرفتن اصول و قوانین آن و تمایل به رهایی از دام اعتیاد می باشد.

ادامه مطلب...

پروتكل درمان

پروتكل درمان شامل زمان، ‌دارو، آموزش و كاربردي كردن مي‌باشد...

ادامه مطلب...

فرم ارسال نظر

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید!

تلفن همراه به درستی وارد نشده!

آدرس ایمیل وارد شده معتبر نمی باشد!

Invalid Input

لطفا متن پیام خود را وارد کنید!

کد امنیتی
کد امنیتی جدید؟ کدامنیتی به درستی وارد نشده!

روز چهارشنبه مورخ 1401/6/2 جشن تولد یک سالگی مسافر عباس در میان جمع گرم و پرشور مسافران و همسفران برگزار گردید.

 

عباس عزیز، تو سالها جهت رسیدن به ارزشها راه را گم کرده بودی. اکنون کائنات خرسندند که توانسته ای فرّ بر باد رفته را مانند گنجی به خود بازگردانی. امید اینکه بتوانی به رزم خود ادامه داده و مطمئناً با تلاش مستمر، بند عشقی بین تو و الله برقرار خواهد گردید.  تولدت مبارک

 

مسافر علیرضا راهنمای مسافر عباس:

خدا را شاکریم بابت دیدن این روزهای ارزشمند و بابت اینکه ما هم عضوی از اعضای خانواده سروج هستیم. چه سفر اول چه سفر دوم. گذشته مسافر عباس او را اذیت می کرد و مثل ترمزی در برابر حرکت او بود. تا زمانی که تصمیم گرفت شفاف باشد و مسائلش مطرح شد و توسط تفکر سروج راهنمایی شد و خودش مسیر را طی کرد و خدا را شکر درمان شد و الان یک سال و اندی از درمانش می گذرد. در این یک سال گذشته خصیصه قابل احترام ایشان این بود که فقط آمد تا آموزش بگیرد، نیامد تا خدمتی به او بدهند یا مسئولیت به او بدهند و کماکان همیشه خودش را تشنه آموزش می داند. واقعاً در تمام زمینه ها این را کاربردی کرد. این نوع نگاه قابل احترام است. این تولدها برای خود شخص نیست. این تولدها و رهایی ها برای عزیزان تازه واردی است که ببینند و باور کنند درمان شدنی است. بیماری اعتیاد مرموز، پیشرونده، کشنده و فقط قابل کنترل نیست، بیماری اعتیاد قابل درمان است و وقتی کسی قطع دارو شده و بدنش از مواد بی نیاز می شود، باز هم جریان آموزش برقرار است و هر کسی می تواند از این اقیانوس آموزش، با انتخاب خودش، بهره لازم را ببرد. باز هم تبریک می گویم به مسافر عباس، به خانواده محترمشان، به جناب آقای مفتون، استاد راهنما و از تمام خانواده سروج تشکر می کنم که همکاری می کنند تا یک نفر که از این در وارد می شود، درمان شود و باز هم با آموزش گرفتن ادامه دهد. تشکر ویژه دارم از آقای مهندس دژاکام، کاشف بیماری اعتیاد که تلاش عاشقانه و صادقانه ایشان و راهی که ایشان باز کردند باعث شد من و همدردان من بتوانیم در این مسیر حرکت کنیم و خودمان را از اعتیاد پس بگیریم.

18

مسافر عباس:

10سال مصرف کننده انواع مواد مخدر، از نوع تریاک، شیره، شیشه و متادون بودم تا اینکه مدد الهی شامل حالم شد و وارد جلسات شدم، طول سفر اولم با تشکر از بنیانگذار جلسات جناب آقای مفتون و با راهنمایی راهنمای خوبم مسافر علیرضا بعد از 12ماه و 8 روز به پایان رسید روش درمان تنظیم دارو براساس علائم بالینی، دارو شربت شفابخش اپیوم و هم اکنون که در خدمت شما هستم یک سال و 29 روز است از هرگونه دارو بی نیاز و در حال سپری نمودن سفر دوم می باشم.

خدا را شکر می کنم، من از جایی آمدم که خیلی مصرف کننده هستند. خدا دست مرا گرفت و مرا به این جلسات هدایت کرد. ممنون و سپاسگزار از آقای مهندس دژاکام، کاشف بیماری اعتیاد، ممنون و سپاسگزار از آقای مفتون، بنیانگذار درمان بر اساس علائم بالینی در اصفهان که اگر ایشان نبودند، واقعاً معلوم نبود من الان کجا بودم. وضعیتی داشتم که در تاریکی شب هم مأمور مرا می گرفت. ممنون و سپاسگزار عزیزانی هستم که کنار آقای مفتون ایستادند. یاد می کنم از مسافر محسن و مسافر شکراله که الگوهای درمانی من بودند. ممنون و سپاسگزار تمام راهنمایان و مسافر هادی و مسافر عباس هستم. مسافر هادی و مسافر میثم هم لژیونی من بودند و الگوی من شدند تا من دوباره به جلسات بیایم و درمانم را ادامه دهم. ممنون و سپاسگزار مسافر احمدآقا هستم. خدا را شکر می کنم دوباره به جلسات آمدم چون بارها و بارها ترک کرده بودم و فهمیدم این جلسات می تواند مرا نجات دهد. ممنون و سپاسگزار راهنمای عزیزم هستم که در سفر اول ایشان را خیلی اذیت کردم و از ایشان خیلی درس گرفتم و در سفر دوم در لژیون ایشان شرکت کردم و با عشق می آیند و واقعاً ساعتها برای ما وقت می گذارند.

17

 

آرزوی مسافر عباس:

آرزویم این است که تمام همدردانم چه در جلسات سروج و چه در جلسات کنگره، درمان شوند تا تمام مادران طعم شیرین رهایی فرزندانشان را بچشند. امیدوارم همه سفر اولی ها طعم این شیرینی را بچشند، چیزی که با هیچ چیز نمی توانید آن را عوض کنید. برکات درمان انشاءاله نصیب تک تک شما بشود.

20

جناب آقای مفتون:

تبریک می گویم به همه عزیزان مخصوصاً به مسافر عباس و خانواده محترمش، عباس یکی از بچه هایی بود که اواخر سفر اولش در ساختن ساختمان با تمام عشق و با تمام وجود هم مادی و هم معنوی، هم قدمی، درمی و هم جسمی با عشق کارش را انجام می داد. یکسال از رهایی اش گذشته، فرّی که از دست داده بود به او برگشت همانگونه که تک تک مصرف کنندگان عزت نفس و شخصیت و... را از دست می دهند. عباس دو بار آمد. اما این بار که دوباره برگشت، ایستادگی کرد و نتیجه اش را خودش گرفت. من تبریک می گویم از طرف همه اعضا و خدمتگزاران جلسه از طرف کسانی که نیستند و این تولد مربوط به مسافر عباس نیست برای کسانی است که تازه آمدند و در سفر اول راهشان را طی می کنند و مطمئناً اگر امروز انتخاب کنند، به نتیجه رهایی می رسند. روزی با انتخاب، مواد را انتخاب کردیم نتیجه اش اعتیاد شد و امروز عباس می تواند الگویی باشد که انتخاب کنیم که من هم رها شوم. نه ترک کنم نه مواد کنار بگذارم رها شوم از بندهای شیطانی و امیدوارم همین گونه عباس به راهش ادامه دهد زیرا همدردانش منتظرند، همدردانی که در آینده می آیند وهنوز نیامده اند.

 19

 

تجلیل و قدرشناسی مسافر عباس از جناب آقای مفتون و راهنمای مسافران

مسافر احمد- مسافر عباس- مسافر علیرضا- مسافر حسین- مسافر هادی

13

 

14

 

15

مسافر عباس:

از خانواده ام حلالیت می طلبم مادرم نمی دانست جلسات کجا می آیم و می روم. من همسفر در جلسات نداشتم، تشکر می کنم از مسافر مظاهر که گفتند تمام همسفران کمک می کنند تا یک نفر به درمان برسد و تشکر می کنم از تمام همسفران چه آنهایی که هستند و چه آنهایی که به هر دلیلی نمی توانند جلسه بیایند. ممنون و سپاسگزار پدر و مادر و خواهرم هستم. مادرم نمی دانست کجا می آیم فقط می دید که من دارم تغییراتی می کنم. رفتار من باعث اتفاقاتی در خانواده شده بود و خیلی از هم فاصله گرفته بودیم. ولی بعد از درمان خیلی به خانواده و پدر و مادرم نزدیک شدم. در طول سفر اولم، به مادرم گفتم من نمی توانم غذای سرد بخورم و ایشان برای من غذای گرم تهیه می کرد و برای آمدن به جلسه، لباسهایم را آماده می کرد. بارها و بارها قبل از اینکه جلسات بیایم، دعای مادرم بدرقه راهم بود. اینها را به عزیزانی می گویم که مثل من فکر می کنند درمان نمی شوند ولی همان طور که من آمدم و ایستادم و درمان شدم شما هم می توانید. از برکات درمان این بود که امروز توانستم سقف زمینم را بزنم. این آرزوی من بود. ممنون و سپاسگزار مادرم هستم و امیدوارم مرا حلال کند.

10

 

11

12

 

 

تجلیل و قدرشناسی مسافر عباس از راهنمای همسفران:

همسفر غلامی- همسفر مکری- همسفر تقیان- همسفر احمدی- همسفر غفاری- همسفر ابراهیمی- همسفر زیلایی

9

 

8

 

تبریک مسافران به مسافر عباس و تقدیم هدیه به ایشان

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

16

تبریک همسفران به مسافر عباس و تقدیم هدیه به ایشان

6

 

7

 امید آنکه این روزهای نیک امیدبخش کسانی باشد که به دنبال راه نجات هستند

دیدگاه‌ها

0 #1 پاسخ: جشن تولد یکسالگی مسافر عباسمسافر علیرضا 1401-06-06 13:56
امید آنکه این روزهای نیک،امیدبخش کسانی باشدکه به دنبال راه نجات میگردند.

Comments are now closed for this entry

آخرین اخبار

ورزش سروج