031-33687673 |

مانيفست

واژۀ سروج تشکیل شده از حروف ابتدایی" سلامت روح و جسم " میباشد. سروج یک راه و روش فرآیند مدار در درمان اعتیاد می باشد که از سال 1386 فعاليت خود را آغاز نموده...

ادامه مطلب...

بنیان گذار روش درمان تنظیم دارو بر اساس علائم بالینی

آقاي مهرداد مفتون از سال 1384 در زمينه درمان اعتياد و برگزاري جلسات درمان گروهي اعتياد در اصفهان مشغول به فعاليت و تلاش مي‌باشند...

ادامه مطلب...

قوانین و حرمت جلسات سروج

1. سروج جلساتی است تحقیقاتی که با راهنمایی نیروهای مافوق و با توکل به قدرت مطلق، تشکیل می گردد.
2. شرط شرکت در جلسات، پذیرفتن اصول و قوانین آن و تمایل به رهایی از دام اعتیاد می باشد.

ادامه مطلب...

پروتكل درمان

پروتكل درمان شامل زمان، ‌دارو، آموزش و كاربردي كردن مي‌باشد...

ادامه مطلب...

فرم ارسال نظر

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید!

تلفن همراه به درستی وارد نشده!

آدرس ایمیل وارد شده معتبر نمی باشد!

Invalid Input

لطفا متن پیام خود را وارد کنید!

کد امنیتی
کد امنیتی جدید؟ کدامنیتی به درستی وارد نشده!

پنجم مهرماه سالروز رهایی جناب آقای مفتون و هفته درمان بر اساس علائم بالینی

به همین مناسبت دلنوشته های تعدادی از مسافران و همسفران در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد:

44

 

 دلنوشته مسافر علی(سفردوم):

به گذشته ام که می نگرم، غیر از اضطراب و آشفتگی و تاریکی چیزی نمی بینم. همیشه دنبال این بودم که از وضعیتی که برای خویش ساخته بودم فرار کنم، لطف خدا و همت والای شما بود که یاد گرفتم چگونه باید زندگی کنم، چگونه باید وضعیت کنونی ام را بسازم، و چگونه به آرامش درونی ام برسم و از تاریکی ها عبور کنم.

ندانمت به حقیقت که در جهان به چه مانی

جهان و هرچه در او هست، صورتند و تو جانی

به پای خویشتن آیند عاشقان به کمندت

که هر که را تو بگیری، ز خویشتن برهانی

مربی و راهنمای گرانقدر، بیستمین سالگرد رهائیتان بر همگان خجسته باد! سلامت و پایدار باشید.

 

دلنوشته همسفر کرمی:

روزگاری ابر سیاهی، بر روی بسیاری از خانواده ها سایه افکنده بود، ابری مسموم به سم حسرت، بدبختی، بدبینی، اعمال ضدارزشی و تباهی. به باور کسانی که زیر ابر مخوف قرار گرفته بودند، هیچ روزنه ای از نور دیده نمی شد، که شاید بتوانند روزی از این همه مصیبت و بلا نجات پیدا کنند، اما از آنجایی که لطف خداوند همیشه شامل حال بندگانش می شود، دری از درهای رحمت الهی باز شد و بارقه امیدی بر چشمان بسته و ناامید که دیگر تقریباً نابینا شده بودند، تابیدن گرفت و جرقه ای زده شد تا تمام آن مسمومیت ها سوزانده شود. و یک بار دیگر حیات در وجود این خانواده ها به جریان افتد. و نفس های به شماره افتاده آنها آهنگ زندگی به خود گیرد و توانستند به واسطه برکت وجود یکی از بندگان خاص خداوند از آن همه بدبختی و تباهی خود را نجات دهند. آری، درمان بر اساس علائم بالینی، روشی که بیست سال پیش توسط جناب آقای مهرداد مفتون، همان بنده خاص خداوند به خانواده های درگیر اعتیاد هدیه داده شد تا دیگر هیچ عذر و بهانه ای برای ادامه آن زندگی نکبت بار وجود نداشته باشد. هدیه ای ارزشمند و سرشار از خوشبختی و برکت. هدیه ای که توانست سایه آن ابر مسموم را برای همیشه از سر خانواده های درمانده از بلای اعتیاد بردارد و به نور تابان جاودانگی مبدل سازد. هدیه روش درمان بر اساس علائم بالینی. در این روش تمام راهنمایی هایی است که برای رسیدن به سلامت روح و جسم انسانها برای به دست آوردن یک زندگی آرمانی خوشبخت و مانا و پایدار مهیا شده است. درمان شدگان بر اساس علائم بالینی، این شهد شیرین گوارای وجودتان. هفته درمان بر اساس علائم بالینی و همچنین سالروز تولد بیست سالگی جناب آقای مفتون بنیانگذار این روش و بنیانگذار جمعیت احیای سلامت روح و جسم(سروج) مبارک باد.

 

دلنوشته مسافر احسان:

استاد عزیز، جناب آقای مفتون، با نام و یاد ایزد دانا آغاز به سخن که می کنید، از لابلای کلماتتان طنین صدای انبیا به گوش می رسد. تبار این کلمه ها در ریشه هایی می رسند که خزانه دارشان لقمان حکیم است. شما میراث دار گنجینه های حکمت هستید، آغاز سخن که می کنید کلمه ها به پرواز درمی آید و بالا می روند و می پیوندند با کانون هرچه کلمه طیبه است. سخن بگویید تا چشم ها از خواب ندانستن برخیزند، تا قدم های خشکیده، توانی تازه بگیرند تا حرف ها و گفته ها مهمانمان کنند در لحظاتی چند، سخن بگویید تا حروف الفبا، دانه دانه بر زمین باران ندیده جانمان ببارد و خوشه خوشه حدیث زندگی از وجود ما بروید، به پاس اینکه عاشقانه به رویشمان کمر بسته اید، مقامتان را اجر می نهیم و سلامتی و طول عمر و همواره استاد بودن را از خداوند متعال برایتان آرزومندیم. بیستمین سالگرد تولدتان مبارک!

 

دلنوشته همسفر ذوالفقاری:

به نام خداوند یکتا، استاد راهنمای بزرگوارم، می دانید از چه زمانی به من یاری رساندید، آن زمان که کوهنوردی را به من آموختید شرایطش را، زمانش را و ابزارش را، نمی دانستم چگونه بر فراز کوه زندگی ام قدم بگذارم؟ با درونی مملو از ناامیدی و یأس در تیم کوهنوردی تان ثبت نام کردم، و سخنان شما را تک به تک نوشتم و نقشه راه قرار دادم و آموختم که نباید هر زمانی ندا سر دهم، چرا که بهمن زندگی ام بیدار خواهد شد، آموختم که باید آرام باشم و زمان را در نظر بگیرم، و به موقع در دل این کوه اطراق کنم و سکنی گزینم تا نصیب گرگ اعتیاد نشوم. آموختم که با دیدن طلوع و غروب زندگی ام لذت ببرم تا انرژی بگیرم. فهمیدم راه سخت است و نفس گیر، ولی به راهنمایانی که برایم برگزیدید نگریستم و از پشت سرشان حرکت کردم، تا گمراه نشوم، الگو گرفتم و قدم در قدمشان نهادم و حرکت کردم. یک روز گفتم نگاه کودکانم به دستان من است و باید در این راه تلاشی تازه داشته باشم، گفتید حرکت کن و به دنبال رزق الهی برو. رفتم، موفق شدم و مستقل و بدون هیچ نیازی به دیگران، با عزت نفس حرکت کردم و همراهانم را نیز سیراب نمودم. امروز خودم را نزدیک قله می بینم، تلاش امروزم و به ثمر رسیدن همه زحماتم را مدیون حرکتهای شبانه تان از اهواز به تهران هستم، مدیون تفکر الهی تان و همیشه از تلاشتان ممنونم و تولدتان را هزاران بار تبریک می گویم.

 

دلنوشته همسفر کشانی

من هیچ وقت با معنای زندگی آشنا نبودم، گذر فصلها، شکوفه و برگ، باد و باران، آغوش و محبت اطرافیانم را، با جانم می گرفتم و با دستانم لمس می کردم ولی هیچ وقت با تمام وجودم از آن لذت نبردم. تک تک ثانیه های عمرم، صرف جمع آوری کینه و نفرت شد. کینه و نفرت از همه آدمهای دنیا. سلول به سلول تنم، پر شده بود از درد، دوا می خواست و من دوایش را مرگ می دانستم. در گذشته، وقتی می گفتم خدا به یاد بنده هایش است خنده ام می گرفت، ایمان داشتم که من را فراموش کرده، اما یک روز سراغ من هم آمد، من را فرستاد پیش انسانهایی که یاد گرفته بودند زندگی فقط نفس کشیدن نیست. سروج همان مکان بود، جایی که فهمیدم منی هم وجود دارد. جایی که یاد گرفتم کسی مقصر گریه ها، زخم ها و سختی هایم نیست جز خودم، جایی که فهمیدم من باید تغییر کنم تا دنیایم عوض شود. تمام زندگی ام از بهشت متنفر بودم، ایمان داشتم بهشتی وجود ندارد. اما الان دلم می خواهد به گذشته برگردم و به خودم بگوید تو بهشت را نه در آسمان بلکه در زمین پیدا کردی، بهشت همین جاست، جایی که به تو یاد می دهند خودت باشی، حرف بزنی، بزرگ شوی، عشق بورزی و زندگی کنی. من تازه اول راه هستم ولی تا آخر عمرم مدیون این بهشت و فرشتگانش هستم. من مثل کشتی گمشده ای بودم که ناخدای باتجربه ای می خواست و او کسی نبود جز مردی که بیست سال از زندگی اش را صرف طی کردن این مسیر پرتلاطم کرده بود. امروز در این جمع می خواهم از اعماق قلبم از جناب آقای مفتون، اسطوره خودسازی تشکر کنم که سالها عشق، سرمایه، فکر و توانایی خود را در جهت رشد انسانهایی مثل ما صرف کرد. دنیای من وقتی زیبا شد که پا در این مکان مقدس گذاشتم. تولدتان مبارک ای مرد بزرگ!

 

دلنوشته همسفر باقری2

روزگاریست که سودای بتان دین من است

غم این کار نشاط دل غمگین من است

دیدن روی تو را دیدة جان بین باید

وین کجا مرتبة چشم جهانبین من است

سالها به دنبال حقیقتی به نام خود بودم، خودم را گم کرده بودم

به هر ریسمانی چنگ می زدم تا مرا به خودم برساند

از سیر و سلوک تا گمنامی، از مدح و مرثیه خوانی تا رسیدن به افلاک، هیچ کدام مرا به خودم نرساند

ای که خود را یافتی و مرا راه نمایاندی چه بنامم شما را که کلمات در برابر عظمت شما حیرانند

گاه مرا دخترم خطاب می کنید

ولی شما مثل پدر برای من نیستید بلکه بالاتر از پدر، مهربانتر، دلسوزتر، دوست داشتنی تر،...

گاهی که از دست شیطنت های خودِ بی خودم به شما پناه می آورم چه زیبا مرا به خود می آورید

از خداوند برای شما آرزوی تعالی روزافزون دارم و طول عمر با عزت در قله های رفیع موفقیت

تولدتان مبارک

دیدگاه‌ها  

0 #4 پاسخ: دلنوشتههمسفر سبحانی 1401-07-11 10:38
استاد راهنمای عزیز باز مجدد بیستمیم سالگرد رهای را به شما وکل سروج تبریک عرض می کنم امیدوارم سایه شما همیشه بالای سر ما باشد
نقل قول کردن
0 #3 پاسخ: دلنوشتهعلیرضا ۲ 1401-07-10 21:26
استاد راهنمای گرانقدر؛ به لطف تفکری ناب، بسیاری از نعماتی که داشتم و نمیدیم را اکنون میبینم و بابتش هميشه قدردانی میکنم از خدا ،خودم و شما.
تولدتان مبارک.
نقل قول کردن
0 #2 پاسخ: دلنوشتههمسفر باقری ۱ 1401-07-09 23:23
ضمن عرض تبریک مجدد خدمت استاد راهنمای عزیزم.سپاسگزارم از تمام مسافران و همسفران که با دلنوشته های زیبا،جشن را پرشورتر کردند.عالی بود.
نقل قول کردن
0 #1 پاسخ: دلنوشتهمجید حقیقی 1401-07-09 12:47
استاد راهنمای عزیز بیستمین سالگرد رهاییتان مبارک سلامت وپاینده باشید
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید
اگر کد نمایش داده شده برای شما خوانا نیست بر روی کلید تصویر امنیتی جدید کلیک کنید

آخرین اخبار

ورزش سروج