031-33687673 |

مانيفست

واژۀ سروج تشکیل شده از حروف ابتدایی" سلامت روح و جسم " میباشد. سروج یک راه و روش فرآیند مدار در درمان اعتیاد می باشد که از سال 1386 فعاليت خود را آغاز نموده...

ادامه مطلب...

بنیان گذار روش درمان تنظیم دارو بر اساس علائم بالینی

آقاي مهرداد مفتون از سال 1384 در زمينه درمان اعتياد و برگزاري جلسات درمان گروهي اعتياد در اصفهان مشغول به فعاليت و تلاش مي‌باشند...

ادامه مطلب...

قوانین و حرمت جلسات سروج

1. سروج جلساتی است تحقیقاتی که با راهنمایی نیروهای مافوق و با توکل به قدرت مطلق، تشکیل می گردد.
2. شرط شرکت در جلسات، پذیرفتن اصول و قوانین آن و تمایل به رهایی از دام اعتیاد می باشد.

ادامه مطلب...

پروتكل درمان

پروتكل درمان شامل زمان، ‌دارو، آموزش و كاربردي كردن مي‌باشد...

ادامه مطلب...

فرم ارسال نظر

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید!

تلفن همراه به درستی وارد نشده!

آدرس ایمیل وارد شده معتبر نمی باشد!

Invalid Input

لطفا متن پیام خود را وارد کنید!

کد امنیتی
کد امنیتی جدید؟ کدامنیتی به درستی وارد نشده!

روز دوشنبه مورخ 1401/8/9 جشن تولد نه سالگی همسفر احمدی در میان جمع گرم و پرشور همسفران و همچنین در سفر دوم نیز برگزار گردید.

 

شالوده اندیشه سروج، آموزش و خدمت بی شائبه و خالصانه به همدردان بوده، هست و خواهد بود و همچون عطر راستین گل، بیان شدنی نیست. چرا که حس آن از فاصله دور نیز قابل دریافت است.

همسفر احمدی عزیز،

زحمات شما را که در سالهای متمادی الگویی در جهت گسترش این تفکر بودید را ارج می نهیم و آرزومندیم در مسیر الهی همواره کوشا باشید.(مسافران و همسفران سروج)

 

همسفر غلامی: خدا را شکر میکنم که در این جایگاه قرار گرفتم و تشکر میکنم از استاد راهنمای عزیز جناب آقای مفتون. صحبتی که در مورد همسفر احمدی می توانم بگویم و برایم خیلی حائز اهمیت است اینکه در هر جایگاهی که هستند واقعاً خدمت عاشقانه دارند و هر خدمتی که به ایشان داده شد پذیرفتند و با عشق انجام دادند. در موقع ساختن این مکان برای افرادی که کار میکردند غذا آماده میکردیم و ایشان با روی باز این خدمت را می پذیرفتند و خیلی کمک می کردند وهمیشه پیش قدم بودند. هر بار که نقدی از ایشان می شد با روی خوش می پذیرفتند و یا اگر خودشان از کسی نقدی می کردند نوع کلام و گفتارشان همیشه با لبخند بود. امیدوارم در راهی که انتخاب کردند و هدف خودشان قرار دادند انشاءاله پاینده و مستدام باشند.

همسفر احمدی: ابتدا تشکر میکنم از استاد راهنمای عزیز جناب آقای مفتون که این تولد را گرفتند و از کمیته تشریفات که زحمات زیادی را کشیدند تشکر میکنم. همچنین از کاشف بیماری اعتیاد جناب مهندس دژاکام که تفکر درمانی را پایه گذاری کردند و از همه راهنمایانی که در این سیزده سال به من آموزش دادند سپاسگزاری میکنم. تشکر میکنم از تفکری که انسان بودن و انسانیت را به من یاد داد، شاید واسطه آشنایی من با جلسات برادرم بود، ولی نور امیدی که با اولین بار آمدن به جلسات و صحبت با استاد راهنمای عزیز در من بوجود آمد هیچ وقت فراموشم نمی شود. وقتی با جلسات آشنا شدیم به خاطر اینکه شدت تخریب برادرم خیلی زیاد بود، و جاهای مختلفی رفته بودیم اما با سرافکندگی برمی گشتیم که چرا اصلاً مصرف کننده داریم، اما وقتی که اتفاقی با این جلسات آشنا شدیم و اولین بار خواهر و پدرم در این مورد با استاد راهنما صحبت کرده بودند آنقدر چهره آنها خوشحال بود و از صحبت استاد راهنما که فرموده بودند ایشان مصرف کننده شده و مواد مصرف میکند شما خانواده چرا اینقدر حالتان بد است و به هم ریخته هستید؟ بیایید و آموزش بگیرید و خیلی مشتاق بودم که بدانم اینجا چه جایی است و چه چیزهایی آموزش می دهند. برادرم در همان سال اول درمان را نپذیرفتند و از جلسات دور شدند اما من دیدم که تفکر درمان یک تفکر سالمی است و شاید برادر من به درمان نرسید اما آرامش نصیب خانواده ما شد چون همه خود را مقصر می دانستیم همه ناراحت بودیم که چرا این اتفاق افتاده اما با آموزش ها یاد گرفتیم در کنار یک مصرف کننده می توان بدون آسیب های زیاد زندگی کرد. من انتخاب کردم که بمانم و آن نور امیدی که در اولین برخورد به من داده شده بود را به دیگران انتقال بدهم. خدا را شکر میکنم که در خدمت دوستان هستم و آموزش می گیرم انشاءاله بتوانم برای بقیه همدردان الگو باشم.

 

10

 

2

آرزوی همسفراحمدی: آرزو میکنم چشم هیچ مادری گریان اعتیاد فرزند، و چشم هیچ همسری گریان اعتیاد شوهر و چشم هیچ خواهری گریان اعتیاد برادر نشود. 

3

تقدیر همسفر احمدی از سرلژیونهای همسفران

4

 

5

تبریک و تقدیر همسفران از همسفر احمدی

6

 

7

 

8

 

9

 

مراسم جشن نه سالگی همسفر احمدی در سفر دوم

 همچنین این مراسم در جلسه سفر دوم نیز برگزار گردید و از خدمات صادقانه و بی شائبه همسفر احمدی تجلیل به عمل آمد.

13

 آرزوی همسفراحمدی: آروز میکنم که درمان اعتیاد جهانی شود.

14

 

11

 

15

جناب آقای مفتون: همسفر احمدی ابتدا به خاطر برادرشان به این جلسات آمدند اما برادرشان شاید قرار نبود آن روز درمان شود و درمان نشد و به رحمت ایزدی پیوست و زندگی دیگری را آغاز کرده است. اما همسفر احمدی ماندگار شد و بدون هیچ چشمداشتی در همه جایگاه هایی که خدمتی به ایشان داده شد واقعاً خدمت، صادقانه و خالصانه داشتند و الگوی نمونه ای شدند. من به ایشان تبریک عرض میکنم و برای شادی روح برادرشان حتماً صلواتی هدیه ای میکنیم. تولدها برای شخص نیست بلکه برای عزیزانی است که بدانند خدمت ها می تواند ماندگار هم باشد، می تواند عاشقانه باشد و حس خوبی برای خودش و خانواده اش داشته باشد. 

18

 

21

تبریک و تقدیر مسافران سفر دوم از همسفر احمدی

 12

 

16

 

17

 

20

 

22

1

دیدگاه‌ها  

0 #1 پاسخ: جشن تولد نه سالگی همسفر احمدیهمسفر سید محسنی 1401-08-11 15:17
با عرض سلام و ادب خدمت همسفر احمدی منم به نوبه خودم تبریک میگم تولد نه سالگی رو به شما وجناب آقای مفتون و همه خدمتگزار جلسه و همه مسافران و همسفران تبریک عرض میکنم.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید
اگر کد نمایش داده شده برای شما خوانا نیست بر روی کلید تصویر امنیتی جدید کلیک کنید

آخرین اخبار

ورزش سروج