031-33687673 |

مانيفست

واژۀ سروج تشکیل شده از حروف ابتدایی" سلامت روح و جسم " میباشد. سروج یک راه و روش فرآیند مدار در درمان اعتیاد می باشد که از سال 1386 فعاليت خود را آغاز نموده...

ادامه مطلب...

بنیان گذار روش درمان تنظیم دارو بر اساس علائم بالینی

آقاي مهرداد مفتون از سال 1384 در زمينه درمان اعتياد و برگزاري جلسات درمان گروهي اعتياد در اصفهان مشغول به فعاليت و تلاش مي‌باشند...

ادامه مطلب...

قوانین و حرمت جلسات سروج

1. سروج جلساتی است تحقیقاتی که با راهنمایی نیروهای مافوق و با توکل به قدرت مطلق، تشکیل می گردد.
2. شرط شرکت در جلسات، پذیرفتن اصول و قوانین آن و تمایل به رهایی از دام اعتیاد می باشد.

ادامه مطلب...

پروتكل درمان

پروتكل درمان شامل زمان، ‌دارو، آموزش و كاربردي كردن مي‌باشد...

ادامه مطلب...

فرم ارسال نظر

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید!

تلفن همراه به درستی وارد نشده!

آدرس ایمیل وارد شده معتبر نمی باشد!

Invalid Input

لطفا متن پیام خود را وارد کنید!

کد امنیتی
کد امنیتی جدید؟ کدامنیتی به درستی وارد نشده!

روز چهارشنبه مورخ 1401/9/9 جشن تولد پنج سالگی مسافر میثم در میان جمع گرم و پرشور مسافران و همسفران برگزار گردید.

 

میثم عزیز، شما در کمال ادب و فرمانبرداری، سفر اول خود را به پایان رساندید،

خوشحالیم با وجود دغدغه های کاری در خدمت به انسانهای دردمند کوشا هستید.

به لطف خداوند ادامه این تلاش، ارزشمندی را به ارمغان خواهد آورد. پویا باشید. (تولدت مبارک)

 

مسافر مهدی، راهنمای مسافر میثم:

خدا را شکر می کنم که در این جایگاه قرار گرفتم. کنار مسافر عزیزی که به درمان رسیده و پنج سال را گذرانده است. با دیدن عکس مسافر میثم کنار پسرشان، خدا را شکر می کردم که یک نفر به موقع توانست از بند اعتیاد رها شده و توانست با خانواده تعامل داشته باشد. خدا را شکر می کنم و تبریک می گویم به مسافر میثم، راهنمایشان و استاد راهنمای عزیز. تمام خصوصیاتی که یک مسافر واقعی باید داشته باشد، از همان ابتدای راه مسافر میثم داشتند. حضور منظم و به موقع شان و سفر درونی که از همان ابتدا آغاز کردند باعث شد به این جایگاه برسند.

1

مسافر میثم:

با 20سال سوءمصرف الکل، شیره، تریاک که این اواخر مصرف روزانه ام به روزی 20 تا25 گرم تریاک و یکی دوگرم شیره در روز می رسید، با جمعیت سروج آشنا شدم. طول سفر اولم با مدد الهی و راهنمایی راهنمای خوبم، آقامهدی 8 ماه طول کشید. روش دارو تنظیم دارو بر اساس علائم بالینی، دارو شربت شفابخش اپیوم، هم اکنون که در خدمت شما دوستان هستم، رشته ورزشی والیبال و مدت 5 سال و سه ماه و 24 روز است که خودم را از اعتیاد پس گرفتم و در حال سپری نمودن سفر دوم می باشم. در ضمن سفر نیکوتین داشتم، 22سال مصرف کننده نیکوتین بودم، سفر خودم را شروع کردم با روش درمان DST، آدامس نیکولایف، به راهنمایی استاد عزیز، جناب آقای مفتون، طول سفر 6 ماه و 15 روز و هم اکنون 4 سال و 8 ماه و چند روز است که به رهایی از سیگار هم رسیدم.

جا دارد تشکر کنم از کاشف بیماری اعتیاد، جناب مهندس دژاکام، استاد عزیز، جناب آقای مفتون، مبدع درمان بر اساس علائم بالینی، راهنمای عزیزم آقامهدی، سرلژیون عزیزم در تازه واردین، مسافر عباس و تمامی دوستان مسافر و همسفر که مرا همراهی کردند و در طول سفر اولم کنار من بودند. این جایگاهی که الان ایستادم، جایگاه تذکر است برای من، که یادم نرود روز اول با چه حالی وارد جلسات شدم. خدا را صدهزار مرتبه شکر میکنم. با این همه مصرف کننده ای که دور و برم بود در خانه، در محیط کار و... همیشه دنبال معجزه بودم که دیگر دنبال مصرف مواد نروم و اینجا به آن معجزه رسیدم و معجزه زمانی اتفاق افتاد که خواسته ام، خواسته درمانی شد. خواستم و در قبال آن حرکت کردم و خدا را شکر 5 سال است به آن معجزه رسیدم. با وجود اینکه مصرف کننده کنارم است، دیگر میلی به مواد ندارم و راحت زندگی می کنم. ترس ندارم از رفتن به جایی که مواد مصرف می کنند، زیرا اینجا در جلسه شناخت اعتیاد یاد گرفتم پایه ام را قوی کنم. شاید بیش از 100 جلسه حضوری در کلاس شناخت اعتیاد شرکت کردم. تلنگر حرکت درونی من در جلسه شناخت اعتیاد خورد و مسیرم را مشخص کردم و از آن زمان شدم مسافر. جا دارد باز هم تشکر کنم از همه دوستان و از برادرم حلالیت می طلبم چون در زمان سوءمصرف چشم دیدن او را نداشتم، چون او مصرف شیشه داشت و من مصرف تریاک، و در مقابل هم بودیم. ولی الان خدا را شکر، نزدیک چند سال است که به راحتی در کنار هم زندگی و کار می کنیم و خدا را هزاران بار شاکرم.

2

آرزوی مسافر میثم: خدایا، ره گم کردگان درمان، راه درمان را پیدا کنند و انشاءاله به درمان برسند.

3

 

4

قدردانی و تشکر مسافر میثم از سرلژیونهای مسافران و همسفران

11

 

12

 

13

 

تبریک و تقدیم هدیه مسافران و همسفران به مسافر میثم

5

 

6

 

7

 

8

 

9

مسافر میثم:

سپاس از همه دوستان که در این جشن شرکت کردند باعث افتخار من است که چنین دوستانی دارم که در سفر دوم و جلسات همراه من هستند، از مشارکت هایشان آموزش میگیرم و زبانم قاصر است از این همه لطف دوستان.

۱۰

دیدگاه‌ها  

0 #4 پاسخ: جشن تولد پنج سالگی مسافر میثمهمسفردوستی 1401-09-12 14:45
باسلام عرض تبریک تولدپنج سالگی مسافرمیثم به خودشان استادراهنماجناب اقای مفتون وخانواده سروج وامیدوارم ماندگارباشند
نقل قول کردن
0 #3 پاسخ: جشن تولد پنج سالگی مسافر میثمهمسفر عدنانی 1401-09-12 07:46
  • تبریک به خانواده سروج واستاد راهنمای بزرگوار ومسافر میثم ، تولدتان مبارک
نقل قول کردن
0 #2 تولد ۵ سالکی مسافر میثم...Amirc60 1401-09-11 16:01
شکرکر شور

شکر شکر شکر بابت ابن عمل عظیم...تبریک فراوان به آقا میثم عزیز و تمامی خدمتگذاران ...مسافر میثم الگویی هستنند برای کسانی که هنوز به درمان ایمان ندارند..
نقل قول کردن
0 #1 تولد ۵ سالگی میافر میثمفردوس استکی 1401-09-11 05:59
خدا رو شکر که یکی از مصرف کنندگان اعتیاد از این بی راهه با خواسته درمانی و کمک های بی دریغ تفکر سروج به درمان و انشاالله به تعادل رسیده است
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید
اگر کد نمایش داده شده برای شما خوانا نیست بر روی کلید تصویر امنیتی جدید کلیک کنید

آخرین اخبار

ورزش سروج