031-33687673 |

مانيفست

واژۀ سروج تشکیل شده از حروف ابتدایی" سلامت روح و جسم " میباشد. سروج یک راه و روش فرآیند مدار در درمان اعتیاد می باشد که از سال 1386 فعاليت خود را آغاز نموده...

ادامه مطلب...

بنیان گذار روش درمان تنظیم دارو بر اساس علائم بالینی

آقاي مهرداد مفتون از سال 1384 در زمينه درمان اعتياد و برگزاري جلسات درمان گروهي اعتياد در اصفهان مشغول به فعاليت و تلاش مي‌باشند...

ادامه مطلب...

قوانین و حرمت جلسات سروج

1. سروج جلساتی است تحقیقاتی که با راهنمایی نیروهای مافوق و با توکل به قدرت مطلق، تشکیل می گردد.
2. شرط شرکت در جلسات، پذیرفتن اصول و قوانین آن و تمایل به رهایی از دام اعتیاد می باشد.

ادامه مطلب...

پروتكل درمان

پروتكل درمان شامل زمان، ‌دارو، آموزش و كاربردي كردن مي‌باشد...

ادامه مطلب...

فرم ارسال نظر

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید!

تلفن همراه به درستی وارد نشده!

آدرس ایمیل وارد شده معتبر نمی باشد!

Invalid Input

لطفا متن پیام خود را وارد کنید!

کد امنیتی
کد امنیتی جدید؟ کدامنیتی به درستی وارد نشده!

روز چهارشنبه مورخ 1402/2/6 اولین سالگرد تولد و رهایی مسافر ایرج و همسفر احمدی در میان جمع گرم و پرشور مسافران و همسفران برگزار گردید.

 

مسافر ایرج و همسفر احمدی: عزیزان، خوشحالیم بحمدالله خوب هستید و در مسیر تصفیه، تسویه و تزکیه راهی شده تا دنیای درون، تبدیل به شهر آباد گردد، زیرا در آن وضعیت، همه ی هستی نهایتاً خود را به سوی حق تعالی گسیل می دارند. نیک بدانید به دنبال قدم برداشتن در راه درست، شما را به مقصد کل، که همانا بند عشقی است بین انسان و اِلَه، نزدیک تر خواهد نمود. تولدتان مبارک «مسافران و همسفران سروج»

 

مسافر احمد راهنمای مسافر ایرج:

جا دارد من هم این روز عزیز را خدمت استاد راهنمای گرامی جناب آقای مفتون و همچنین مسافر ایرج و همسفر احمدی و کل جلسه تبریک عرض کنم. این روزها و جشن تولدها و رهایی ها روزهای مسرت بخش و شادمانی و پر انرژی برای همه ماست؛ با توجه به دستور جلسه امروز «لزوم شناخت اعتیاد» از همان ابتدای امر جناب آقای مفتون آن چیزی که برای شناخت بیماری اعتیاد و شناساندن آن به جامعه لازم بود را به نحو احسن انجام دادند و بعد رهجویان این تفکر و به مراتب به شخصی به نام مسافر آقا مهدی رسید که امروز جایشان خالی است و راهنمای سفر اول مسافر ایرج بودند و همه دوستان زحمت کشیدند بیماری اعتیاد را شناختند و خواستند که این رسالت را به جامعه ابلاغ کنند که بیماری اعتیاد قابل درمان است و این امکان فراهم شد برای دوستانی مثل مسافر ایرج که با راهنمایی ها در جلسه بتواند به درمان برسد و آن چیزی که حق او بود را بدست بیاورد. "حق ما سلامت بوده، هست و خواهد بود". این سلامت را ما به واسطه تفکر افیونی و خانواده ها با تفکر زائد افیونی از دست دادیم، ولی با کمک این آموزش ها می توانیم زندگی درستی را تجربه کنیم. و این یکی از نعماتی است که خداوند در اختیار ما قرار داده است که بابت آن شکر گزار هستیم

مسافر ایرج:

سی سال مصرف کننده بودم از نوع تریاک، شیره، متادون؛ طول سفر اولم با تشکر از تفکر درمانی سروج و راهنمایی راهنمای خوبم آقا مهدی به همراهی همسفرم 14 ماه و 16 روز طول کشید، روش درمان بر اساس علائم بالینی، دارو شربت شفابخش اپیوم، هم اکنون که در خدمت شما هستم 14 ماه و سه روز است که خودم را از اعتیاد پس گرفتم و در حال پیمودن سفر دوم می باشم.

تشکر می کنم از جناب مهندس دژاکام کاشف درمان بیماری اعتیاد ، از جناب آقای مفتون بنیانگذار درمان بر اساس علائم بالینی در اصفهان و همچنین از آقا مهدی، احمد آقا، مسافر هادی، مسافر عباس، مسافر حسین و از همه سرلژیون های همسفران و همچنین از تمام مسافران و همسفرانی که من را در این مسیر همراهی کردند تا به درمان برسم. زمانی که وارد جلسات شدم هیچ اطلاعی از درمان نداشتم فقط ترک را می شناختم و چندین بار اقدام کرده بودم اما بی نتیجه بود و به ناامیدی رسیده بودم؛ با آمدن به این مکان و شرکت در جلسه شناخت اعتیاد و با دیدن الگوها که با چه تخریب هایی درمان شده اند و الان خدمت میکنند جرقه ای در من زده شد و جذب اینجا شدم و باعث ماندگاری من شد. بعد از رهایی با ادامه سفر، آرامشی در زندگی حس میکردم که اصلاً تجربه نکرده بودم و باعث جذب بیشتر من شد. و احساس نیاز به آموزش را در خودم بیشتر می دیدم و فهمیدم که باید خیلی از ضد ارزشی ها را از دست بدهم تا روز به روز زندگی بهتر و با آرامش بیشتری داشته باشم.

20

 

همسفر مکری راهنمای همسفر احمدی:

باعث افتخار من هست که الان در این جایگاه به نیابت از همسفر ابراهیمی و همسفر غلامی کنار این دو عزیز هستم از همین جا به ایشان تبریک عرض میکنم و امیدوارم که در کنار عزیزانشان همیشه سلامت و پایدار باشند. مقارن شدن جشن تولد یک سالگی با دستور جلسه لزوم شناخت اعتیاد جالب شد؛ چون ما خانواده های مصرف کننده خیلی با تمایل وارد این سفر نمی شویم و پذیرش خیلی برای ما سخت است که در کنار یک مصرف کننده باشیم و زندگی کنیم؛ چرا که دوست داریم به او کمک کنیم اما هر کاری انجام می دهیم متأسفانه اشتباه می شود؛ وقتی که به جلسه شناخت اعتیاد می آییم و با گوش دادن، آنها را کاربردی میکنیم کم کم پذیرش در ما شکل می گیرد. و می توانیم علاوه بر اینکه یک بال پرواز در کنار مسافر باشیم، یک سفر درونی برای رسیدن به تزکیه در خودمان آغاز کنیم. همسفر احمدی هم مثل بقیه افراد خیلی با تمایل و رضایت وارد این سفر نشدند و خیلی در مقابل تغییر مقاومت داشتند اما کم کم توانستند با همه سختی ها این مسیر را ادامه بدهند و الان این تولد را در کنارشان باشیم.

همسفر احمدی:

خدا را شکر میکنم که امروز در این جایگاه قرار گرفتم انشالله که روزیِ همه مسافران و همسفران بشود. من واقعاً از جناب آقای دژاکام تشکر میکنم و همچنین تشکر و سپاس فراوان دارم از جناب آقای مفتون که خیلی زحمت کشیدند و عمر و جوانی خودشان را گذاشتند و این مرکز را بر پا کردند تا کسانی که نیازمند رهایی از دام اعتیاد هستند در اینجا به رهایی برسند؛ ممنون هستم از تمام سرلژیون هایی که ما را در این مسیر یاری کردند. همانطور که همسفر مکری فرمودند من از جمله کسانی بودم که خیلی سخت جلسات را پذیرفتم اما بعد وقتی احساس امنیت در جلسات پیدا کردم ماندگار شدم. ترس مسموم و شرم مسموم زیادی داشتم که مبادا کسی ما را در اینجا ببیند اما بعد کم کم نگاهم تغییر کرد وبا دیدن الگوها و خدمتگزاران احساس امنیت در من بوجود آمد. ما در طی این سی سال که با مصرف کننده زندگی می کردیم اصلاً حس آرامش نداشتیم و با اینکه خیلی تقلا میکردیم اما به جایی نمی رسیدیم، به این باور رسیده بودم که یا باید در کنار مصرف کننده بسوزم و بسازم و یا اینکه زندگی را رها کنم، اما به خاطر فرزندانم نمی توانستم این کار را بکنم. وقتی وارد این جلسات شدیم با شرکت در جلسه شناخت اعتیاد، طور دیگری اعتیاد برایم بیان شد، فهمیدم فرد مصرف کننده دچار چه بیماری شده است و تمام رفتار و کردار او که من فکر میکردم از روی لجبازی است علائم بیماری اعتیاد است. در واقع این جلسه هم بیماری اعتیاد را به من معرفی کرد و هم آدرس خودم را به خودم داد و اینجا تنها جایی بود که نقاط ضعف من را به من شناساند و هر بار یکی از مشکلات درونی خودم را پیدا میکردم و خدا را شکر توانستم حرکت کنم و آموزشها را کاربردی کنم. خیلی خوشحالم که امروز در این جلسه چند نفر تازه وارد حضور دارند انشالله جرقه ای برایشان باشد و بدانند که اینجا تمام افراد با تمام وجود و با عشق به همدردان خودشان خدمت می کنند امید داشته باشید تا شما هم به رهایی برسید و به آغوش خانواده ها برگردید.

21

تقدیر مسافر ایرج  از راهنمای خود مسافر احمد

1

تقدیر از راهنمایان مسافران توسط مسافر ایرج

2

 

3

تقدیر از راهنمایان همسفران توسط همسفر احمدی

4

 

5

 

دعای مسافر ایرج:  آرزو میکنم کسانی که درمان خودشان را شروع کردند با پایبندی و مستمر این جلسات را ادامه بدهند تا به درمان واقعی برسند.

دعای همسفر احمدی: آروز میکنم تمام مصرف کننده ها راه درمان را پیدا کنند و همه کسانی که در این جلسات شرکت میکنند به رهایی برسند و در این جایگاه قرار بگیرند و به آغوش گرم خانواده هایشان برگردند.

 

6

 

7

تبریک مسافران به مسافر ایرج و همسفر احمدی

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 

14

تبریک همسفران به مسافر ایرج و همسفر احمدی

13

 

15

 

16

ابراز شادمانی فرزندان بعد از گذشت یک سال از رهایی پدر

17

 

18

تشکر مسافر ایرج و همسفر احمدی از همه خدمتگزاران و مسافران و همسفران سروج

19

دیدگاه‌ها  

0 #8 جشن تولد مسافر ایرجHoseein 1402-02-09 15:45
تبریک به مسافر ایرج و خانواده محترمشان و همچنین تبریک ب تفکر ناب سروج
نقل قول کردن
+1 #7 جشن تولد یکسالگی مسافر ایرج و همسفر احمدیعلی ارشادی 1402-02-09 10:08
بادرود و تبریک فراوان به این دو عزیز و کل خانواده سروج
انشاالله این تفکر ناب سالم و پایدار بماند
نقل قول کردن
0 #6 پاسخ: جشن تولد یک سالگی مسافر ایرج و همسفر احمدیهمسفر غلامی 1402-02-09 09:05
با عرض تبریک خدمت جناب آقای مفتون ومسافر ایرج و همسفر احمدی امیدوارم در این راه درمان همواره پایدار باشند
نقل قول کردن
0 #5 پاسخ: جشن تولد یک سالگی مسافر ایرج و همسفر احمدیعلیرضا ۲ 1402-02-08 17:50
سلام و عرض تبریک سالگرد رهایی مسافر ایرج و همسفرشان .
این روز فرخنده را به استاد راهنمای عزیز ، خودشان و کل خانواده سروج تبریک و تهنیت عرض نموده ، آرزوی سلامتی و پایداری در این راه برایتان آرزومندم.
نقل قول کردن
0 #4 پاسخ: جشن تولد یک سالگی مسافر ایرج و همسفر احمدیهمسفر باقری ۱ 1402-02-08 16:28
عرض تبریک مجدد خدمت جناب آقای مفتون و کل جمعیت سروج.همسفر احمدی عزیز پ مسافر ایرج تولدتون مبارک.مستدام و پیروز باشید.
نقل قول کردن
0 #3 جشن تولد یک سالگی ایرجایرج 1402-02-08 15:24
سلام وخدا قوت به استاد راهنما وهمه خدمت گذاران
سروج از خداوند سپاسگذارم که انگشته اشاره اش به من بود
و مرا به این مکان مقدس وامن راهنمای نمود وسفر درمانی خودم را شروع کردم واین سفر برایم اینقدر لدت بخش بود
چون به آرامش رسیدم وسفردوم خود راشروع کردم چون تازه
متولد شده بودم ونیاز به آموزش داشتم و دوستانی پیدا کردم که تا کنون در زندگیم نبود ند وخوشحالم که توانستم سفر دوم
را ادامه بدم چون تا زه زندگی را شناختم و آرامش واقعی را تازه چشیدم وامیدوارم سفرم را تا انتها ادامه دهم ونکته مهم
اینکه درمان حقیقتی است که بوده ، هست ، وخواهد بود باتشکر
نقل قول کردن
0 #2 جشن تولد مسافر ایرج وهمسفر احمدیهمسفر ملکی 1402-02-08 07:18
عزیزان تولدتان مبارک. خدارا هزاران مرتبه شکر بابت دیدن چنین روزهایی
نقل قول کردن
0 #1 جشن تولدیک سالگی مسافر ایرج وهمسف احمدیمظاهر 1402-02-08 00:40
باعرض سلام، انشاالله این تولدها راهی باشد وباوری برای مسافران و آنهایی که هنوز راهشان را پیدا نکند وباوری به درمان ندارند
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید
اگر کد نمایش داده شده برای شما خوانا نیست بر روی کلید تصویر امنیتی جدید کلیک کنید

آخرین اخبار

ورزش سروج