031-33687673 |

مانيفست

واژۀ سروج تشکیل شده از حروف ابتدایی" سلامت روح و جسم " میباشد. سروج یک راه و روش فرآیند مدار در درمان اعتیاد می باشد که از سال 1386 فعاليت خود را آغاز نموده...

ادامه مطلب...

بنیان گذار روش درمان تنظیم دارو بر اساس علائم بالینی

آقاي مهرداد مفتون از سال 1384 در زمينه درمان اعتياد و برگزاري جلسات درمان گروهي اعتياد در اصفهان مشغول به فعاليت و تلاش مي‌باشند...

ادامه مطلب...

قوانین و حرمت جلسات سروج

1. سروج جلساتی است تحقیقاتی که با راهنمایی نیروهای مافوق و با توکل به قدرت مطلق، تشکیل می گردد.
2. شرط شرکت در جلسات، پذیرفتن اصول و قوانین آن و تمایل به رهایی از دام اعتیاد می باشد.

ادامه مطلب...

پروتكل درمان

پروتكل درمان شامل زمان، ‌دارو، آموزش و كاربردي كردن مي‌باشد...

ادامه مطلب...

فرم ارسال نظر

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید!

تلفن همراه به درستی وارد نشده!

آدرس ایمیل وارد شده معتبر نمی باشد!

Invalid Input

لطفا متن پیام خود را وارد کنید!

کد امنیتی
کد امنیتی جدید؟ کدامنیتی به درستی وارد نشده!

نیروهای خفته ما متناسب با نفس ما عمل می کنند. اگر ما در مرحله نفس اماره باشیم، نیروهای خفته ویرانگر می شوند، اگر در مرحله نفس لوامه باشیم، نیروها خنثی هستند، تخریب می زنند، خطا و اشتباه را می کنیم و بعد می فهمیم و پشیمان می شویم ولی دوباره در موارد دیگر تکرار می شود. ولی اگر در مرحله نفس مطمئنه باشیم و این نیروهای خفته رشد کنند و بخواهند فوران آتشفشانی داشته باشند، چون الهی هستند همه کارها انسانی و اخلاقی و صحیح می باشد.

موضوع کارگاه های آموزشی سفر دوم: نیروهای الهی، نیروهای خنثی، نیروهای شیطانی

استاد: جناب آقای مفتون

تاریخ: دوشنبه 1400/4/28

خیلی ها کلاسهای عرفان می روند، کتاب می خوانند، یوگا می روند و مخصوصاً در کشورهای شرق عمدتاً به این معتقدند که به وسیله یک سری رفتارهای آموزشی نیروهای خفته احیا می‌شوند. این نشاندهنده این است که برای نمایان شدن نیروهای خفته لازم است تا این نیروها آموزش ببینند و تربیت شوند.

در جلسات سروج و کنگره 60 آموزشها تماماً بر همین مبناست تا نیروهای خفته وجود ما احیا شود. برای همین سالهاست که می گوییم خداوندا اگر می‌خواهی چیزی به ما بدهی، اول ظرفیتش را بده. که اگر نیرویی در درون من قرار است احیا شود، آیا ظرفیتش را دارم؟! چون اگر آموزش نگرفته باشم همان نیرو، یک معضل و بلا می شود بدون اینکه خودمان بدانیم. این را به عینه در جلسات خود تجربه کرده‌ایم و قدیمی ها به خوبی به خاطر دارند که افرادی خدمتگزار هم بودند ولی به هر دلیلی با میدان دادن به کسانی که استعدادی در آنها دیده می‌شد، مخالفت می‌کردند و بعد یواش یواش این نیرو در آن قوت گرفت و مثل آتشفشان بالا آمد و کم‌کم با همه مخالفت کردند و در نهایت با خود استاد راهنما هم مشکل پیدا کردند. زیرا نیروی خفته درونشان شیطانی بود و نمی شد جلوی فوران آن گرفت. برای همین گفته می شود حسادت نکنید، کینه نورزید، دشمنی نکنید و در تشکیلات مدام تأکید می کنند پشت سر کسی حرف نزنید و اگر با کسی سوءتفاهمی دارید با خودش صحبت کنید که آن نیروی خفته شیطانی به وجود نیاید چون اگر به وجود بیاید دیگر نمی شود کنترلش کرد. چرا؟ زیرا نیروهای خفته ما متناسب با نفس ما عمل می کنند. اگر ما در مرحله نفس اماره باشیم، نیروهای خفته ویرانگر می شوند، اگر در مرحله نفس لوامه باشیم، نیروها خنثی هستند، تخریب می زنند، خطا و اشتباه را می کنیم و بعد می فهمیم و پشیمان می شویم ولی دوباره در موارد دیگر تکرار می شود. ولی اگر در مرحله نفس مطمئنه باشیم و این نیروهای خفته رشد کنند و بخواهند فوران آتشفشانی داشته باشند، چون الهی هستند همه کارها انسانی و اخلاقی و صحیح می باشد.

این نیروها اگر در مرحله نفس اماره باشد، غم تولید می‌کند. غم گذشته، غم آینده و غم حال.

یک نمونه از غم ها به خاطر از دست دادن مادر، پدر و یا عزیزی به ما دست می‌دهد. این نوع غم برای همه ما ملموس است. این غم می تواند ما را به صعود یا سقوط ببرد. زمانی صعود می‌کنیم که بپذیریم مرگ اتفاق افتاده است و در جهت شادی روح آن مرحوم حرکت کنیم و زمانی نزول و سقوط است که بایستیم و فقط غم و غصه بخوریم. منظور از نزول، نزول از جایگاه ایمانی است. زیرا اگر ایمان داشته باشیم و به خداوند و کلام اله معتقد باشیم می گوییم انا لله وانا الیه راجعون. ولی اگر فقط غم و غصه بخوریم آنجاست که بی ایمانی و اعتقاد نداشتن خود را ثابت می کنیم. و شاید بتوان گفت این شخص مشرک است زیرا خداوند می فرمایند که بازگشت همه به سوی اوست. پس دلیلی برای ناراحت بودن نیست. باید بدانیم تقدیر این چنین بوده است. یا زمانی که مالی را از دست می دهیم با غصه خوردن واقعاً خودمان را داغون می کنیم، در صورتی که اگر کمی فکر کنیم و قضیه را تجزیه و تحلیل کنیم و آن را بشکافیم می‌بینیم که واقعاً باید آن مال را از دست می دادیم. بارها در جلسات گفته ایم دنبال مقصر نباشیم، دنبال سهم خود در بروز مشکل باشیم. وقتی دنبال سهم خود باشیم، این و آن را مقصر نمی‌کنیم، غم نمی‌خوریم، حسرت نمی‌خوریم، بلکه از آن تجربه به دست می آوریم تا دوباره آن خطا و اشتباه را تکرار نکنیم. یا به طور مثال وقتی کسی تصادف می‌کند، نه خودش زمان خارج شدن از خانه می‌خواسته تصادف کند و نه طرف مقابلش، ولی معمولاً از ماشین پیاده می شوند و با الفاظ ناشایست با هم برخورد می کنند، زیرا درک نمی کنند شاید این تقدیر بوده و قرار بوده این تصادف آن لحظه اتفاق بیفتد. اگر ساخت و ساز ساختمان در حال پیشرفت است به خاطر نوع نگاهی است که به قضایا و اتفاقات در جریان داشتیم و الا همه چیز با یک اتفاق متوقف می شد.

ما در راه رسیدن به هدف مقدسی که داریم حتی باید از جسم خود بگذریم و آن را انفاق کنیم. حاصلش ماندگاری و پایداری است. ولی ما معمولاً باحساب و کتاب پیش می‌رویم تا ببینیم کجا به نفعمان است کاری را انجام دهیم و کجا به ضررمان است انجام ندهیم. از حالا غم آینده را می خوریم؛ مثلاً کسی ماشین کهنه می خرد تا اگر روزی تصادف کرد از قیمت ماشین کم نشود. این یعنی از حالا غم آینده را خوردن.

غم و مشکلات می آید مهم این است که ما چگونه با آن برخورد کنیم؟! ما چقدر توان برخورد صحیح داشته باشیم و چگونه بتوانیم آن را تحمل کنیم؟! اگر کسی با یک حرف و یا یک نقد ناراحت شود، یعنی نقطه تحملش پایین است و دلیلش هم این است که در مرحله نفس اماره است. این به هم ریختن ناشی از فوران نیروهای خفته درونی اوست که هدایتش به دست نفس اماره است. در مرحله نفس اماره نیروهای خفته شیطانی است. ولی اگر در نفس مطمئنه باشیم نیروهای خفته ما الهی است و ما را وادار به رشد و توسعه می کند. حفظ بقا و توسعه در مسیر صراط مستقیم را در پی دارد.

ما باید آینده اندیش باشیم ولی این به معنای آن نیست که تمام همّ و غم ما آینده باشد. خیلی ها نگران این هستند که بچه شان در آینده چه می شود. بچه همانی می شود که الان شما تربیت می کنید. بستگی به لقمه ای دارد که به او می دهید بخورد آیا لقمه حلال است یا حرام؟ چون هرچه بکاریم همان را درو می کنیم.

بچه هایی که در جریان ساختمان هستند می دانند که ما در قبال انجام کار، برگه چک به کسی نمی دادیم، زیرا چک کشیدن باعث نگرانی در آینده می شود. اگر داشتیم پول می دادیم و اگر نداشتیم متعهد به پرداخت می شدیم و در اولین فرصت که پول به دستمان می رسید به تعهدی که بدون چک برای ما انجام داده بودند، جامه عمل می پوشاندیم. سوءاستفاده نمی کردیم. در قبال اعتمادی که طرف مقابل به ما کرده بود، ما هم باید به این اعتماد لبیک می گفتیم. قسطی خرید کردن هم باعث دغدغه داشتن می شود. فرش و ماشین و مبلمان و... می خرد ولی اقساط آن اجازه نمی دهد از آن لذت ببرد و بعد از اتمام اقساط هم جنس کهنه و از بین رفته می شود.

کسانی که به گذشته فکر می کنند همیشه فکرهای منفی در ذهنشان ساخته می شود. زیرا گذشته را می بینند و می خواهند در آینده همه چیز خوب شود. اینجا نیروهای مخرب در درون فعال هستند. این نیروها در غالب فرزند یا مال و یا هر چیزی خودنمایی می کند. مثلاً وقتی برای آینده فرزند جوشان می شود برعکس باعث اختلاف پیدا کردن فرزند با پدر و مادر می شود. وقتی زیاد به گذشته فکر کنیم و غم گذشته را بخوریم نیروهای مخرب درون ما باعث بی اعتمادی، تهمت و ... می شود همه در ذهن می آید و بعداً ملکه ذهن می شود و آن موقع است که نمی توانیم راحت بخوابیم و کابوس می بینیم. به نظر من، این برمی گردد به اینکه خمر درونی به هم می ریزد. حتی نوع خوردن غذا در شب در نوع خواب و خواب دیدن بسیار موثر است، زیرا این نیروها در خمر درونی به هم ریختگی ایجاد می کند. وقتی خمر درونی به هم ریخته شد، مطمئناً خروجی اش کابوسهایی است که در ذهن به وجود می آید و اجازه خوابیدن نمی دهد. اگر همچنان به اتفاقات گذشته فکر می کنیم که غمگین بوده و تمام شده و رفته، بدانیم نیروهای مخرب و نفس اماره آن نیروهای خفته را بیدار می کند و می تواند به ما آسیب بزند. بدبین می شویم، حرف درست را قبول نمی کنیم، از نقد بدمان می آید، حتی از یک نفر در فامیل، دوست، تشکیلات و... بعد از چند سال بدمان می آید و اینها به خاطر همین است.

واقعیتی که هست را باید بپذیریم و این باعث می شود کائنات هم کمک کند ولی اگر عصیانگر باشیم و بخواهیم تلافی کنیم و مقابله کنیم اوضاع هم بدتر می شود.

یک نفر مثل جناب مهندس دژاکام، مصرف کننده می شود تا در آینده جهانی را با کشف درمان اعتیاد نجات دهد. یا کسی مثل مرحوم جهان پهلوان تختی، اینها افراد خاص هستند. افراد خاص از همه چیزشان می گذرند و در نوشته خود جناب مهندس قید شده است: «خواص حتی در این راه از جزئیات بدن می گذرند. این انفاق های متحد که با جسم ظاهری انجام می شود نهایت گذشت و بردباری و صبر انسان است.» همه کس نمی تواند اینگونه باشد. پس نباید بگوییم چرا یک نفر این طور شد و یک نفر دیگر آن طور شد. خاص کسی است که در جهت هدفی که دارد حتی از جسمش هم بگذرد. برای همین جانبازان مقدسند چون با هدف والایی رفتند و جسمشان را برای هدفشان و برای کشور و میهنشان دادند. اتفاقی نبود و برای داشتن این هدف والا حرمتشان نسبت به کسانی که بر اثر تصادف معلول می شوند، بیشتر است و هیچ ادعایی هم ندارند.

کسانی که در مسیر صراط مستقیم قرار گرفتند در مراتب پایین تر می گویند غم گذشته را نمی خورم ولی خوشحالم که معتاد شدم تا با این جلسات و آموزشها آشنا شوم. اینها مراتب پایین تر افراد خاص است ولی اگر همین ها در مسیر باقی بمانند، می توانند بدون ادعا، بدون به رخ کشیدن و بدون طلبکار بودن از کسی در راستای رسیدن به هدفشان از جسم و جانشان بگذرند. ما همه می توانیم روزی خاص شویم که از خودمان بگذریم. نگاهمان این نباشد که هر چیزی به نفع خودمان است و به ضرر ما نباشد، انجام دهیم. باید مراقب باشیم آبروی جلسه و تفکر نرود، نه آبروی شخص. اگر مراقب باشیم آبروی خودمان نرود، بدانیم ناشی از خودمحوربینی و خودبزرگ بینی است.

اکثر مواقع خودمان برای خودمان نگرانی درست می کنیم و همه ناشی از نیروهای درونی ماست. ساختارهایی که در وجود ما هست، یا منفی است و یا مثبت و این ما هستیم که با انتخاب خودمان به یکی از آنها تغذیه و رشد می دهیم و کلام اله به زیبایی از آن به عنوان شجره طیبه و شجره خبیثه یاد می‌کند. اگر این ساختارها را در جهت منفی آبیاری کنیم می شود شجره خبیثه و اگر در جهت مثبت آبیاری کنیم می شود شجره طیبه و این نیاز به آموزش دارد. تمام دنیا در جهت آموزش گرفتن است تا بتواند تمرکز کند و به درون خودش برسد. در کشورهای آمریکای لاتین و آمریکای جنوبی مثل مکزیک کوبا و کلمبیا حتی به مواد مخدر پناه می برند و به خلصه می روند تا به آن نیروها برسند. عمده مصرف مواد مخدر در این کشورها با خلصه همراه است. آنها تمرکز را در مصرف حشیش و گراس و بنگ تجربه کردند و نهایتاً به توهم رسیدند. ولی بهترین آموزش برای تمرکز و رسیدن به نیروهای الهی آموزشهایی است که در ساده ترین شکل آقای مهندس انتخاب کردند. اول برویم و تفکر کنیم. دوم بدانیم چیزی بودیم و چیزی هستیم. سوم بدانیم هیچ کس به میزان خود انسان به خویشتن خویش فکر نمی کند و نیروهای تخریبی درونی خود را مثل ترس، نفرت، غیبت، بدبینی، کینه، تنفر و... را بشناسیم و بفهمیم این ساختارها در وجود ما هست و بدانیم اگر اینها فوران کند  دیگر نمی شود کنترلش کرد و آنجاست که به همه چیز آسیب می رساند. مثل چاه های نفتی که فوران کند و آتش بگیرد، دقیقاً درون ما هم همین طور است.

پس غم بزرگ می تواند با از بین رفتن ایمان، انسان را به اسفل السافلین ببرد و شرک را در وجود انسان ایجاد کند. وقتی عزیزی را از دست دادیم اگر در غمش ماندیم بدانیم از لحاظ ایمانی سقوط کردیم هرچقدر هم ظاهر باایمانی داشته باشیم. درجات بعدی حقیر کردن و کوچک کردن کسی است. فکر می کنیم کسی را خراب می کنیم و از تمام وسایل و امکانات برای خراب کردن استفاده می کنیم، ولی درنهایت خود را خراب می کنیم. چون آن که عاقل است متوجه می شود و آن کسی هم که متوجه نمی‌شود اتفاقی نمی افتد.

غم و یا شادی بیش از حد، تخریب دیگران و یا خوشحالی از ورشکستی و ناراحتی دیگری و... از نیروهای منفی و ساختارهای منفی درون ماست که خودش را نشان می دهد ولی با آموزشهای درست و منطقی وقتی پله پله و آهسته آهسته جلو برویم می توانیم این تمرکز را در وجود خودمان داشته باشیم و به جایی برسیم که ایمان بیاوریم.

روز اولی که تفکر این ساختمان در ذهن زده شد، همه ناامید بودند حتی خیلی ها گفتند که چگونه می شود اینجا را ساخت؟!! ولی ما ایمان داشتیم که می شود.هرچند پول نداشتیم و هزاران دردسر داشتیم ولی غم نخوردیم، حتی من جسمم را در این قضیه دادم ولی چون هدف مقدس بود آن بیماری هم لذت بخش بود. همه می گفتند این کار را شروع نکنیم خطرناک است مگر می شود، ولی شد. خروجی اش این بود که در مراسم افتتاحیه از صحبتهای مسئولین نیروی انتظامی و فرماندار و دیگران در جلسه همه لذت بردیم. نه اینکه ما به خاطر آن حرفها این کارها را کرده باشیم ولی اثرگذاری آن را دیدیم. کسانی که خیلی مخالف بودند و از روز اول برای ما شکایت کردند و ما را به دادگاه کشاندند، خودشان در این کار ماندند و گفتند ما چیز دیگری فکر می کردیم. چرا؟ چون ما ازکسی بد نگفتیم.

در پایان تأکید می‌کنم که سی دی ها را بنویسید. در جلسات وقتی گفته می شود سی دی ها را بنویسید اول باید سفردومی ها بنویسند. زیرا باعث تحریک سفر اولی‌ها می شود و آن موقع می توان سرمایه ساخت ولی بعضی ها اصلاً توجه ندارند. نشستن در لژیون باید با فرمانبری همراه باشد زیرا الگویی برای سفر اولی هستید. در درجه اول به نفع خودمان است که نیروها و ساختارهای منفی را بشناسیم و ببینیم به کدام ضربه زده ایم و کدام هنوز قطورند و بعد هم سرمایه انسانی ساخته می‌شود.

اگر ما سفردومی ها و سرلژیونها ورزش را وظیفه خود بدانیم و آن را ارکان تزکیه و ارکان در مسیر صراط مستقیم رفتن بدانیم، مخلصانه در ورزش شرکت می کنیم. ورزش فقط توپ بازی کردن نیست. هدف دارد و آن به وجود آمدن ساختاری در وجود ماست که بدانیم متعهدیم. بدانیم برای درمان خودمان متعهدیم و به تفکر تشکیلات مدیونیم. همانطور که گفته شد کسانی خاصند که از خودشان بگذرند. آنها تأثیرگذارند و سرمایه می شوند نه آنکه برای رفع تکلیف بیاییم و حضور داشته باشیم و سریع برویم و با تفکر کار نداشته باشیم. باید از تفکر حمایت کنیم و یک ذره از منافع و مسائل شخصی خود بگذریم تا خاص شویم. در پارک طالقانی کنگره از تمام نقاط به تهران می آیند تا پارک را از کنگره نگیرند، فرمان را اجرا می کنند پس باید اول خودمان فرمان را اجرا کنیم آنگاه مطمئناً دیگران هم فرمان را اجرا می کنند.

دوستانی که در این زمینه مشارکت نمودند:

مسافران: حسین ابراهیمی- محمد پورحسین- مظاهر- علیرضا-

همسفران: کشاورز- سیدمحسنی- موسوی-

nero3

 

مسئول نظم این کارگاه آموزشی:

مسافر سفر دوم محمد

nero2

دیدگاه‌ها

0 #5 پاسخ: نیروهای الهی، نیروهای خنثی، نیروهای شیطانیمسافر علیرضا رفیعائی 1400-05-09 13:39
تشکر فراوان از استاد و کمیته آموزش و مسئول سایت
0 #4 پاسخ: نیروهای الهی، نیروهای خنثی، نیروهای شیطانیمسافر حسن 1400-04-31 20:11
با تشکر از استاد
0 #3 نیروهای الهی، نیروهای خنثی، نیروهای شیطانیعلیرضا م 1400-04-31 13:50
هرکه دراین بزم مقرب تر است
جام بلا بیشترش میدهند.
تمامی بلاهایی که بدليل جهالتم بر سرم آمد مرا به سمت نیروها و آموزشهای الهی سروج هدایت نمود و میدانم روزی مرا از یک آهن زنگ زده به فولادی آبدیده تبدیل خواهد کرد.
تشکر فراوان از استاد و کمیته آموزش.
0 #2 پاسخ: نیروهای الهی، نیروهای خنثی، نیروهای شیطانیمسافر علیرضا رفیعائی 1400-04-31 11:30
تشکر فراوان از استاد که موضوع را قابل فهم باز کردند و نگرشی جدید برای من بوجود آوردند،از زحمات کمیته آموزش و مسئول سایت هم بینهایت سپاسگزارم
0 #1 پاسخ: نیروهای الهی، نیروهای خنثی، نیروهای شیطانیهمسفر سید محسنی 1400-04-30 16:20
با عرض سلام وخداقوت، این دستور جلسه که استاد به خوبی باز کردن. با تشکر فراوان از کمیته آموزش و سایت

Comments are now closed for this entry

آخرین اخبار

ورزش سروج

 • ورزش جمعه بیست و چهارم دی
  اگر امروز وقت برای ورزش نگذارید در آینده وقت زیادی برای بیماری خواهید گذاشت انتخاب با خودمان است: ورزش و سلامتی یا تنبلی و بیماری   روز جمعه مورخ 1400/10/24 ساعت 7:30 لغایت...

  ادامه مطلب...

 • ورزش جمعه هفدهم دی
  اگر امروز وقت برای ورزش نگذارید در آینده وقت زیادی برای بیماری خواهید گذاشت انتخاب با خودمان است: ورزش و سلامتی یا تنبلی و بیماری   روز جمعه مورخ 1400/10/17 ساعت 7:30 لغایت...

  ادامه مطلب...

 • ورزش جمعه دهم دی
    اگر امروز وقت برای ورزش نگذارید در آینده وقت زیادی برای بیماری خواهید گذاشت انتخاب با خودمان است: ورزش و سلامتی یا تنبلی و بیماری   روز جمعه مورخ 1400/10/10 ساعت 7:30 لغایت...

  ادامه مطلب...

 • ورزش جمعه سوم دی
    برنده کسی نیست که هرگز شکست نخورده است، بلکه کسی است که هرگز جا نزده!   روز جمعه مورخ 1400/10/3 ساعت 7:30 لغایت 10 صبح دوستان مسافر و همسفر، در محل...

  ادامه مطلب...

 • ورزش جمعه بیست و ششم آذر
  اگر امروز وقت برای ورزش نگذارید در آینده وقت زیادی برای بیماری خواهید گذاشت انتخاب با خودمان است: ورزش و سلامتی یا تنبلی و بیماری   روز جمعه مورخ 1400/9/26 ساعت 7:30 لغایت...

  ادامه مطلب...

 • ورزش جمعه نوزدهم آذر
  اگر امروز وقت برای ورزش نگذارید در آینده وقت زیادی برای بیماری خواهید گذاشت انتخاب با خودمان است: ورزش و سلامتی یا تنبلی و بیماری     روز جمعه مورخ 1400/9/19 ساعت 7:30 لغایت...

  ادامه مطلب...

 • ورزش جمعه دوازدهم آذر
  اگر امروز وقت برای ورزش نگذارید در آینده وقت زیادی برای بیماری خواهید گذاشت انتخاب با خودمان است: ورزش و سلامتی یا تنبلی و بیماری   روز جمعه مورخ 1400/9/12 ساعت 7:30 لغایت...

  ادامه مطلب...

 • ورزش جمعه پنجم آذر
  اگر امروز وقت برای ورزش نگذارید در آینده وقت زیادی برای بیماری خواهید گذاشت انتخاب با خودمان است: ورزش و سلامتی یا تنبلی و بیماری   روز جمعه مورخ 1400/9/5 ساعت 7 صبح...

  ادامه مطلب...

 • ورزش جمعه بیست و هشتم آبان
  اگر امروز وقت برای ورزش نگذارید در آینده وقت زیادی برای بیماری خواهید گذاشت انتخاب با خودمان است: ورزش و سلامتی یا تنبلی و بیماری   روز جمعه مورخ 1400/8/28 ساعت 7 صبح...

  ادامه مطلب...

 • ورزش جمعه بیست و یکم آبان
  رسیدن به قله پیروزی آسان است، به شرط اینکه راه رسیدن به قله را بشناسی و توانش را هم داشته باشی.   روز جمعه مورخ 1400/8/21 ساعت 7 صبح دوستان...

  ادامه مطلب...

 • ورزش جمعه چهاردهم آبان
  تفاوت بین افراد عادی و افراد موفق در چگونگی نگرش آنها به شکست است شکست فرصتی است برای شروع دوباره با هوشیاری بیشتر   روز جمعه مورخ 1400/8/14 ساعت 7 صبح...

  ادامه مطلب...

 • ورزش جمعه هفتم آبان ماه
  برای شاد بودن، نیازی به تأیید دیگران نداری   روز جمعه مورخ 1400/8/7 ساعت 7 صبح دوستان مسافر و همسفر،  در محل پارک فدک، مقر ورزشی سروج گرد هم جمع...

  ادامه مطلب...

 • ورزش جمعه سی ام مهر
  برای اینکه نتایج مطلوبی داشته باشی این تو هستی که باید تغییر کنی نخواه که مسایل آسان تر شوند تلاش کن که تو توانمندتر شوی   روز جمعه مورخ 1400/7/30...

  ادامه مطلب...

 • ورزش جمعه بیست و سوم مهر
    روز جمعه مورخ 1400/7/24 ساعت 7 صبح دوستان مسافر و همسفر،  در محل پارک فدک، مقر ورزشی سروج گرد هم جمع شدند و به ورزشهای دسته جمعی پرداختند.   هدف...

  ادامه مطلب...

 • ورزش جمعه شانزدهم مهر
  بهترين منظره بعد از سخت‌ترين صعود است با انگيزه پيش به سوي صعود...   روز جمعه مورخ 1400/7/16 ساعت 7 صبح دوستان مسافر و همسفر،  در محل پارک فدک، مقر ورزشی...

  ادامه مطلب...