031-33687673 |
بیماری تفکر زاید خانواده

تفکر زائد، نشأت گرفته از باورهای غلط ذهنی است که می تواند همه انسان ها را درگیر نماید. این تفکر در نوع نگرش انسان تاثیر گذار بوده و فرد را به سوی رذائل انسانی سوق می دهد.
در مقوله اعتیاد، تفکر افیونی یک مصرف کننده، خانواده وی را نیز تحت تاثیر قرار داده و آنها را دچار بیماری به نام تفکرات زائد افیونی می نماید.
خانواده ها غافل از بیماری خود، تمام تلاش، وقت، پول و انرژی خود را در راه نجات مصرف کننده از دام اعتیاد صرف می کنند، اما به دلیل دانسته های غلط ذهنی و عدم شناخت درست نسبت به این مقوله و قوت گرفتن تفکرات زائد، به طور کورکورانه در مقابل راههای مختلف سر تسلیم فرود آورده، به نتیجه مطلوب نخواهند رسید.
در ادامه ی حاکمیت تفکر زائد بر افراد، زندگی و هستی آنها، در ابری از تیرگی فرو رفته و آنان را به سوی سرنوشتی نامعلوم و مبهم و نهایتا ناامیدی سوق خواهد داد.
برای ترمیم ساختار فکری، نیاز به شناخت، پذیرش، آموزش صحیح و کاربردی کردن آموزش ها را دارد.
خانواده ها با افزایش دانایی به مرور می آموزند که با اصلاح تفکرات زائد خویش، آرامش و امنیت را در محیط زندگی خود نهادینه نمایند.
جلسات در قبال تلاش افراد برای حضور موثر در کارگاه های آموزشی، که منجر به تغییر و شناخت تفکرتشان می شود، واژه همسفر را به آنان هدیه خواهد نمود.
همسفر در کنار مسافر، بال های پرواز و اوج گرفتن پرنده رهایی هستند و این مهم انجام نمی گیرد مگر با رعایت حرمت ها و قوانین جلسات در همه مراحل سفر. باید دانست که، شن های روان دو کار انجام می دهند:
اگر به آب نزدیک باشند به دریا می رسند،
اگر در کویر باشند حول یا گرد خود می چرخند و همیشه سرگردانند

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید
اگر کد نمایش داده شده برای شما خوانا نیست بر روی کلید تصویر امنیتی جدید کلیک کنید